Program telewizyjny na środę, 3.02.2021. Co obejrzeć 3 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami 3 lutego 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy, seriale oraz programy rozrywkowe. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 3.02.2021.

Multimedia

Program tv na środę, 3 lutego 2021 r.:

Ciężko chory Kazimierz Pawlak szuka spadkobiercy, któremu mógłby przekazać ziemię. Również Kargul martwi się o przyszłość dobrze prosperujących gospodarstw. Jedyną nadzieją jest piękna wnuczka Ania, której trzeba tylko znaleźć właściwego męża. Obaj rozpoczynają więc poszukiwania idealnego kandydata na zięcia. A chociaż łączy ich wspólny cel, różnica temperamentów i cechujący każdego z nich nieprzeciętny upór prowadzą do wielu równie zabawnych, co groźnych w skutkach nieporozumień.
"Nie ma mocnych" - Polsat, godz. 20:00

Siedemnastoletni John popełnił zbrodnię. Zostaje umieszczony w zakładzie poprawczym. Po odbyciu kary chłopak wraca w rodzinne strony z nadzieją, że uda mu się na nowo ułożyć sobie życie. Szybko okazuje się, że nie będzie mu łatwo odnaleźć swoje miejsce w lokalnej społeczności. Rodzina i przyjaciele odwracają się od niego. John postanawia zmierzyć się z przeszłością.
"Intruz" - TVP Kultura, godz. 20:00

Serial kryminalny autorstwa współtwórców "The Killing", z polską aktorką Zofią Wichłacz, znaną m.in. z "Miasta 44", w obsadzie. Córka kopenhaskiego detektywa Rolfa Larsena zaginęła pięć lat temu. Gdy policja odnajduje wadę z bazach DNA, pojawia się nowy ślad. Larsen chce się dowiedzieć, co stało się z jego dzieckiem. Trop prowadzi do międzynarodowej organizacji handlującej nieletnimi.
"DNA" odcinek 1 - Ale kino+, godz. 20:10

Mike Oher, pochodzący z nizin społecznych afroamerykański futbolista, karierę zawdzięcza przybranej matce. Jako syn narkomanki, dzieciństwo spędził na ulicy. Przypadek sprawił, że o jego losie dowiedziała się zamożna Leigh Anne Tuohy. Kobieta, wspierana przez męża i dzieci, postanawia mu pomóc i przyjąć go pod swój dach. Dzięki jej determinacji i bezinteresowności chłopiec nie tylko kończy szkołę, ale i zostaje jednym z najlepszych graczy w futbol amerykański.
"Wielki Mike" - TVN 7, godz. 20:35

Inga nadal nie ufa Maksowi, dlatego postanawia przenieść Antka do innego szpitala. Jej syn cały czas walczy o życie. Gdy doktor Beger nie wyraża zgody na przetransportowanie pacjenta, Inga wnosi skargę do dyrektora Konicy. Do Agaty docierają przykre plotki związane z jej narzeczonym. Doktor Tretter próbuje pomóc Jackowi, który uczy się w liceum w klasie wojskowej. Marzenia nastolatka o armii mogą zostać przekreślone przez problemy z nogą. Profesor Bart boryka się z niebezpieczną słabością - uczuciem do Kazi.
"Na dobre i na złe" odcinek 796 - TVP 2, godz. 20:55

Chemik i metalurg Jan Czochralski był genialnym naukowcem i patriotą. Jego badania i prace naukowe z początku XX wieku położyły podstawy pod współczesny przemysł elektroniczny i fotowoltaiczny. Metoda wytwarzania monokrystalicznych półprzewodników jest znana w kołach naukowych na całym świecie pod nazwą metody Czochralskiego.
"Geniusze i marzyciele" - TVP 1, godz. 21:00

Artiom Kołczin zostaje trenerem boksu. Nie odnosi jednak sukcesu, ponieważ jego zawodnicy zostają jeden po drugim pokonani przez boksera z południowej Afryki. Artiom podejrzewa, że przeciwnik używa niedozwolonych technik. By to wyjaśnić, wyrusza w podróż do Hongkongu. Tam nieoczekiwanie sam będzie musiał stanąć w ringu.
"Walka z cieniem. Ostatnia runda" - TV 4, godz. 21:00

Stany Zjednoczone, rok 1933. John Dillinger, warunkowo zwolniony z więzienia po 9 latach pozbawienia wolności, uwalnia kilku więźniów z zakładu karnego w Michigan City w Indianie. Po pobycie na farmie zbiegowie, Harry "Pete" Pierpont, Homer van Meter i Ed Shouse, postanawiają przenieść się do Chicago. Tam razem z Dillingerem dokonują serii napadów na banki. Są nieuchwytni, a policja jest bezsilna. Dyrektor biura śledczego ogłasza Johna Dillingera "wrogiem publicznym nr 1". Złapanie bandyty staje się głównym celem agenta FBI Melvina Purvisa.
"Wrogowie publiczni" - TVN, godz. 21:35

Alice Lantins to piękna, ambitna i oddana pracy trzydziestoośmiolatka. Ma prawie wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu "Rebelle". Prawie wszystkie, poza jednym - jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawia się 20-letni, czarujący Balthazar, znajomi zaczynają postrzegać ją inaczej. Alice zauważa, że romans z Balthazarem jest dla niej kluczem do kariery. Kiedy wydaje jej się, że panuje nad sytuacją, okazuje się, że wpadła w pułapkę, którą sama zastawiła.
"Miłość po francusku" - TVP 2, godz. 22:45

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 3.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×