Program telewizyjny na środę, 3.03.2021. Co obejrzeć 3 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na środą - 3 marca w telewizji m.in. rewanżowy mecz Barcelona - Sevilla FC w ramach półfinału Copa del Rey, premiera nowego serialu z Pauliną Chruściel w roli głównej i "Skazani na Shawshank". Co jeszcze w środę w telewizji? Sprawdź program tv na 3.03.2021.

Multimedia

Program tv na środę, 3 marca 2021 r.:

Do szpitala trafia mężczyzna ranny podczas ulicznej bójki cichy bohater, który stanął w obronie uderzonej kobiety i który ma wbity w serce nóż. A wraz z nim do Leśnej Góry przyjeżdża jego ciężarna narzeczona Adela, która po ataku na ukochanego zaczęła rodzić. Z kolei Falkowicz martwi się o Kasię i chce, by jego ukochaną przebadali najlepsi ginekolodzy. Inga razem ze swoim partnerem Leszkiem próbuje za to przewieźć Antka do nowego szpitala, gdzie malec ma poczekać na przeszczep serca. W drodze pojawiają się jednak problemy i w końcu zdesperowana pielęgniarka wzywa na pomoc Maksa.
"Na dobre i na złe" odcinek 800. - TVP2, godz. 20:50

W tej edycji Pucharu Króla w piłce nożnej mężczyzn uczestniczą sto dwie drużyny klubowych z czterech najwyższych klas rozgrywkowych i czternaście drużyn z klas niższych. Najlepsza ekipa turnieju uzyskuje prawo udziału w fazie grupowej następnej edycji Ligi Europy UEFA.
FC Barcelona - Sevilla FC - TVP1, godz. 20:55

Pierwsza sprawa. Ofiarą morderstwa jest Zofia Marciniak. Okazuje się, że była prostytutką, która dorabiała w hotelu do skromnej pensji, by utrzymać rodzinę. Maria, dzięki swojej inteligencji i nadzwyczajnej intuicji, trafia na trop mordercy. Przy okazji tego śledztwa Maria poznaje Łukasza Idzikowskiego (Jakub Wesołowski) - sąsiada, bardzo przystojnego, młodszego o dekadę. Łukasz zaprasza Marię i jej dzieci na przyjęcie do swojego ogrodu. Nieoczekiwanie, gdy zostają sami, Łukasz całuje Marię.
"Komisarz mama" odcinek 1. - Polsat, godz. 21:05

Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga, udaje mu się przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. Pewnego dnia w celi pojawia się nowy więzień, który opowiada, że poprzedni wyrok odsiadywał z zabójcą żony Andy'ego. Dufresne postanawia złożyć apelację, rozważa też plan ucieczki.
"Skazani na Shawshank" - TVN7, godz. 21:30

ndrzej nabiera sił i czuje się coraz lepiej. Dochodzi do kłótni z Julią, która żąda, aby się wyprowadził. Żurawska umawia się na drinka z Millerem. To nie randka, tylko święto - Julia chce jedynie oblać sukces. Jednak odreagowuje stresy bardziej niż to planowała… Rano budzi się w pokoju detektywa. Niewiele pamięta - czy coś się między nimi wydarzyło? Pierwszy dzień pracy w kancelarii Wiktora Julia spędza na kacu. Zgłasza się do niej pierwsza klientka Alicja Duszkiewicz. Sąd w I instancji pozbawił ją prawa wykonywania zawodu z powodu błędu, jaki popełniła podczas ratowania życia ofierze wypadku. Alicja nie zgadza się z wyrokiem i chce złożyć apelację...
"Tajemnica zawodowa" odcinek 3. - TVN, godz. 21:30

Armia okrutnych Nekromongerów najeżdża galaktykę. Dowodzeni przez lorda Marshala wojownicy podbijają planetę za planetą. W imię religii hołdującej śmierci i zniszczeniu pozostawiają za sobą spalone, martwe światy. Jedyną istotą, która może im się przeciwstawić, jest awanturnik i ścigany zbieg Riddick, mający dar widzenia w ciemności. Mężczyzna zostaje wplątany w międzyplanetarną wojnę, w której stawką jest życie. Wspiera go ambasador Aereon, pomagająca mu w rozwikłaniu tajemnicy jego pochodzenia.
"Kroniki Riddicka" - TVN, godz. 22;30

Dokument o elicie klasy robotniczej ZSRR, czyli o górnikach z Donieckiego Zagłębia Węglowego. Stworzona przez sowiecką propagandę, fałszywa równoległa rzeczywistość, doprowadziła do wybuchu konfliktu. Życie robotników, oparte na pracy, miało być pełne radości i dobrego samopoczucia, ale wszystko okazało się oszustwem i manipulacją. Ludzie zostali pozbawieni złudzeń. Dla nich "symfonia Donbasu" zmieniła się w "kakofonię Donbasu".
"Kakofonia Donbasu" - TVP1, godz. 23:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 3.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×