Program telewizyjny na środę, 4.09.2019. Co obejrzeć 4 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 4.09.2019? W programie TV na środę, m.in. "Wróg numer jeden", "Na dobre i na złe", "Zawsze warto", "Starsza pani musi fiknąć", "Hiszpański temperament" i "Odrobina nieba". Sprawdź program telewizyjny na środę, 4 września 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 4.09.2019 r.:

Rok 2003. Młoda agentka Maya trafia do Pakistanu. Od początku kariery koncentruje się na tropach prowadzących do Osamy Bin Ladena. Dla tej sprawy poświęca rodzinę, przyjaciół i miłość. Z czasem traci nadzieję na powodzenie swoich działań. Po wielu latach sprawa ujęcia lidera Al Kaidy staje się realna.
"Wróg numer jeden" - TVN7, godz. 20:00

Zbliża się koniec wojny klonów. Separatyści, dowodzeni przez lorda Sithów, Dooku, porywają kanclerza Palpatine'a. Na pomoc dostojnikowi ruszają rycerze Jedi - mistrz Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker, który, wbrew zasadom zakonu, zabija bezbronnego Dooku. Ocalony kanclerz rośnie w siłę, domaga się dalszych uprawnień. Postanawia też, że Anakin będzie go reprezentować w Radzie Jedi. W końcu Skywalker domyśla się, że to on jest wielkim lordem Sithów. Zwiedziony mocą Palpatine'a, postanawia przejść na jego stronę, by uratować życie ukochanej.
"Gwiezdne wojny III - Zemsta Sithów" - TV Puls, godz. 20:00

Marley Corbett ma dobrą pracę, oddanych przyjaciół i wiernego buldoga, Stanleya. Mimo presji ze strony rodziny i znajomych od lat jest samotna. Uwielbia flirtować i uprawiać seks bez zobowiązań, ale panicznie boi się zaangażowania w związek. Kolejni mężczyźni pojawiają się w jej życiu jedynie na chwilę. Gdy chcą czegoś więcej, są odrzucani. Beztroskie życie Marley kończy się w dniu wizyty kontrolnej u lekarza. Z ust przystojnego doktora Juliana Goldsteina kobieta dowiaduje się, że ma raka i pozostało jej niewiele czasu.
"Odrobina nieba" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Doktor Konica obawia się, że niezwykle niebezpieczny wirus grypy o nazwie Esmeralda, który pojawił się na Kubie, dotrze w końcu do Polski i do Leśnej Góry. Pierwsze objawy grypy występują niebawem u jednej z pacjentek szpitala, Kasi, oraz jej chłopaka Karola. Nieco później pod opiekę Jakuba trafia ciężko chory ambasador Gwatemali. Do tego na Izbie Przyjęć zjawia się Maja dziewczyna w zaawansowanej ciąży, którą niepokoi dziwna wysypka. Radwan zatrzymuje chorą na oddziale, po kilku godzinach stan ciężarnej znacznie się pogarsza.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Trzy kompletnie różne kobiety, jeden przypadkowy wieczór, którego dramatyczny finał jest początkiem ich wspólnej historii. Marta jest kobietą sukcesu, na pierwszy rzut oka można uznać, że ma od życia wszystko. Dorota, oddana matka trójki dzieci, pod nieobecność męża, który przebywa na kontrakcie, podejmuje pracę w banku. Ada to dziewczyna z mroczną przeszłością. Podszywając się pod sprzedawczynię w butiku, próbuje oszukać mężczyznę, który ją demaskuje i postanawia odstawić na komendę Policji. Ten mężczyzna to Marek, mąż Marty, z którym losy Ady splotą się w niespodziewany sposób.
"Zawsze warto" - Polsat, godz. 21:05

W programie znane dzieci zabierają rodziców na pełną przygód wycieczkę. Każdy odcinek ukazuje wyprawę jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie atrakcje będą przeżywać i czego doświadczać, ponieważ to one odpowiadają za organizację. Dla każdego rodzica do końca pozostanie to tajemnicą. Budzące skrajne emocje wyzwania i wspólne przeżycia pozwalają na nowo odkryć swoich bliskich. Na początek Dawid Kwiatkowski z mamą, Agnieszką!
"Starsza pani musi fiknąć" - TVN, godz. 21:30

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Amaia pochodzi z Kraju Basków. Nie lubi się stroić. Temperamentem mogłaby obdzielić połowę Hiszpanii. Właśnie rzucił ją narzeczony, a do miasta przyjeżdża ojciec, by poznać ukochanego córki. Dla Baska rodzina to rzecz święta, dlatego dziewczyna decyduje się na mistyfikację. Poznany na wycieczcie do Sewilli Rafa, rodowity Andaluzyjczyk, czyli największy wróg Baska, wydaje się najgorszym pomysłem na ratunek.
"Hiszpański temperament" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 4.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • jak nieraz to nic ciekawego nie ma w tv, a jak jest to kilka rzeczy równocześnie (gość)

    Środy mają kilka ciekawych propozycji niemal w jednym czasie, a w czwartki nie ma jak zwykle zbyt wielu interesujących propozycji. Fajnie zapowiada się też środowy serial TV4 Gabinet numer 5. Obraz służby zdrowia jest tam realistyczny, a nie wyidealizowany.

    12.09.2019 11:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×