Program telewizyjny na środę, 4.11.2020. Co obejrzeć 4 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 4 listopada 2020 roku. Dzisiaj w TV czekają na was świetne filmy, seriale oraz programy rozrywkowe! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 4.11.2020.

Multimedia

Program tv na środę, 4 listopada 2020 r.:

Zosia nie ma problemów ze zdobywaniem wielbicieli - natura obdarzyła ją umiejętnością łamania męskich serc, a dziewczyna skwapliwie z niej korzysta. Kolejną ofiarą uwodzicielki jest bogaty przedsiębiorca Alfred Bobicki. Choć ulega urokowi Zosi, ją coraz bardziej interesuje inny mężczyzna. Dziewczyna chce wybadać, czy nowy obiekt zainteresowania jest wystarczająco zamożny. Nie przypuszcza, że Mateusz jest jej męskim odpowiednikiem - bawidamkiem polującym na bogate, spragnione czułości kobiety.
"Zakochani" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Steve Guibord jest niezależnym posłem reprezentującym wyborców z dużego okręgu Prescott-Makadewà-Rapides-aux Outardes w północnym Quebecu. Pewnego dnia staje przed trudnym wyborem. Jego głos zdecyduje, czy Kanada weźmie udział w wojnie. Kraj w napięciu obserwuje, jak Guibord razem z żoną, córką oraz pełnym idealizmu stażystą z Haiti jeździ po swoim regionie i rozmawia z wyborcami, którzy mają mu pomóc w podjęciu decyzji.
"Jak uratowałem Kanadę" - TVP Kultura, godz. 20:00

Nina nadal próbuje zbliżyć się do Matyldy i kolejny raz daje jej narkotyki. Kilka godzin później tabletki wpadają przypadkiem w ręce Tymka, synka Julki i Artura Barta. Tymczasem pod opiekę Jorge trafia Tola dziewczyna, która skarży się na silny ból brzucha, i która sprawia, że serce lekarza od razu bije szybciej. Jeden z pacjentów szpitala - Bagiński - odzyskuje przytomność po dwóch miesiącach spędzonych w śpiączce. Michał musi na dyżurze pomóc Asi, młodej lekarce, która trafia do Leśnej Góry w trakcie porodu. Z kolei doktor Beger nadal utrudnia pracę coraz bardziej zdesperowanej Dagmarze. Marcin postanawia mieszkać na razie z dala od Dominiki, żeby nie narażać ukochanej na ryzyko zakażenia wirusem.
"Na dobre i na złe" odcinek 787 - TVP 2, godz. 20:50

4 listopada 2020 r. widzowie obejrzą jeden z 8 meczów rozgrywanych w grupach E, F, G i H. Tym razem Barcelona, wicemistrz Hiszpanii, zmierzy się na Camp Nou z Dynamem Kijów, wicemistrzem Ukrainy. W dwóch pierwszych kolejkach gospodarze uzyskali sześć punktów, a goście zdobyli tylko jeden punkt. Wydaje się, że Lionel Messi, Marc-André ter Stegen, Sergio Busquets i koledzy nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem zawodników znad Dniepru.
3. kolejka fazy grupowej: FC Barcelona - Dynamo Kijów - TVP 1, godz. 20:55

Franek "Franczesko" Szpak, Zenobiusz "Fikoł" Kozioł i Tomek "Szyja" Zarówny razem pracują w śląskiej fabryce samochodów, razem spędzają wolny czas i razem zostają zwolnieni. Posiadacz najwyższej odprawy, Franek, zaprasza kolegów na szalony weekend w Warszawie. Gdy bez grosza wracają ze stolicy wypożyczonym autem z niemiecką rejestracją, po drodze kończy im się paliwo. Komendant Grygalewicz bierze ich za wyczekiwanych inwestorów z Niemiec. Rozpoczyna to lawinę zdarzeń, która wstrząsa kompanami i społecznością malowniczego Zarzecza.
"Wkręceni" - Polsat, godz. 21:05

Mieszkańcy Ziemi zostają zaatakowani przez nieznany i groźny wirus. Śmiertelna epidemia ogarnia całą planetę. Wśród ludzi wybucha panika. W opanowanym przez chaos świecie cała nadzieja spoczywa na lekarzach i naukowcach, którzy starają się znaleźć skuteczne lekarstwo zwalczające chorobę.
"Epidemia strachu" - TVN 7, godz. 21:30

W czasie inwazji na Chiny w latach 40. XX wieku japoński książę Shiroginomiya (Hiroyuki Ikeuchi) ucieka się do pomocy nielegalnej sekty, której wysłannik Kurashige Daisuke (Sung-jun Yoo) zakłada w Chinach świątynię, by podstępem pokonać najechanych. Tylko były uczeń mistrza sekty, Król Vajry (Xing YuXing YuYu Xing) może pokonać jego i wyszkolonych przez niego zabójców.
"Zemsta Vajry" - TV 6, godz. 23:00

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 4.11.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×