Program telewizyjny na środę, 5.08.2020. Co obejrzeć 5 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 5 sierpnia 2020 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, a może skusi was program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 5.08.2020.

Multimedia

Program tv na środę, 5 sierpnia 2020 r.:

Jesse i Celine spotkali się kilkanaście lat temu w Wiedniu. Po dziesięciu latach spotkali się w Paryżu, gdzie uświadomili sobie, że resztę życia chcą spędzić razem. Mimo że Jesse zaliczył po drodze nieudane małżeństwo, są parą i wspólnie wychowują kilkuletnie bliźniaczki. Zmagają się z problemami dnia codziennego - brakiem czasu, kłopotami zawodowymi i rodzinnymi. Ostatni wakacyjny wieczór w Grecji jest dla nich okazją, by przyjrzeć się wspólnemu życiu i podjąć ważne decyzje.
"Przed północą" - TVP Kultura, godz. 20:00

Marcus, Rob, Eric, Kurt i Lenny spotykają się po trzydziestu latach na pogrzebie ich ukochanego szkolnego trenera koszykówki. Mężczyźni zjeżdżają do rodzinnego miasta wraz z żonami i dziećmi. Wszyscy zatrzymują się w domku nad jeziorem, należącym do zmarłego przyjaciela. Mają spędzić tam weekend, w który przypada amerykańskie Święto Niepodległości. Koledzy z rozrzewnieniem wspominają dawne czasy. Rozmawiają, żartują i bawią się do upadłego. Próbują pokazać dzieciom, że i oni byli kiedyś młodzi i beztroscy.
"Duże dzieci" - Polsat, godz. 20:00

Bianca jest pewną siebie licealistką. Pewnego dnia dowiaduje się, że w oczach rówieśników jest brzydką i grubą koleżanką atrakcyjnych dziewczyn, które potrzebują towarzystwa osoby, na tle której mogą się korzystniej prezentować. Bianca wdaje się w konflikt z przyjaciółkami i postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową, atrakcyjną dziewczyną, doświadczy upokorzenia na portalach społecznościowych oraz rozczarowania, ponieważ niewłaściwie ulokowała uczucia.
"The Duff [#ta brzydka i gruba] - TVP 2, godz. 20:10

Dochodzenie jak z sennego koszmaru zmusza dwóch gliniarzy z Oslo do podróży do kresu nocy i zajrzenia w oczy przerażającej prawdzie. Oslo. Max Sørensen, funkcjonariusz w żałobie po śmierci dziecka, pracuje w tandemie z Sanderem Holmem, obcesowym wygą stołecznej policji. Muszą odkryć, jaka tajemnica kryje się za śmiercią czwórki młodych imigrantów. Gęsta atmosfera z pogranicza snu i jawy, ponura zbrodnia, społeczne problemy w produkcji według pomysłu Megan Gallagher, współtwórczyni serialu "Borderliner".
"Obsesja" odcinek 1 - Ale kino+, godz. 20:10

Legendarny złodziej samochodów, Randall Raines (w tej roli Nicolas Cage) już dawno wycofał się z zawodu i mieszka sobie na prowincji USA. Jednak zostaje zmuszony do powrotu do dawnej profesji - jeśli w ciągu jednej nocy nie ukradnie pięćdziesięciu luksusowych limuzyn, jego młodszy brat zginie. Randallowi nie pozostaje nic innego jak skrzyknąć dawnych przyjaciół i wziąć się do roboty. W filmie jest mnóstwo luksusowych samochodów i pościgów ulicami Los Angeles.
"60 sekund" - TVN, godz. 21:00

Film w formie aktu oskarżenia. Zbrodnie popełnione przez Niemców na Woli, dzielnicy, przez którą przechodziła arteria komunikacyjna miasta, stanowiły akt odwetu za wybuch powstania warszawskiego. Oddziały niemieckie wykorzystywały polskich cywilów, w tym kobiety i dzieci, w charakterze żywych tarcz osłaniających natarcia piechoty bądź czołgów. Widzowie usłyszą opowieść świadków tamtych wydarzeń.
"Rzeź Woli. Akt oskarżenia" - TVP 1, godz. 22:40

Lucy i Kusy są w sobie zakochani. Ich sielankę przerywa niespodziewane przybycie jej męża ze Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że rozwód nie został do końca przeprowadzony. Louis pragnie odzyskać uczucia żony i namówić ją do powrotu do kraju. Kusy usuwa się w cień, jednak z czasem zaczyna podejrzewać Louisa o niezbyt czyste zamiary. W Wilkowyjach zjawia się Czerepach, obecnie kontroler z Izby Obrachunkowej. Ponieważ sam uczestniczył we wszystkich nieuczciwych interesach, kontrolowanie idzie mu łatwo.
"Ranczo Wilkowyje" - TVP 2, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 5.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×