Program telewizyjny na środę, 6.03.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 6.03.2019? W programie TV na środę m.in. premiera nowego sezonu "Śpiewajmy razem. All Together Now", nowy odcinek programu "Agent - gwiazdy", mecz Ligi Mistrzów, filmy i seriale! Sprawdź program telewizyjny na środę, 6 marca 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 6.03.2019 r.:

Nowa, autorska wersja kultowego filmu Francisa Forda Coppoli z 1979 r. Scenariusz oparty jest na opowiadaniu Josepha Conrada "Jądro ciemności" i relacjonuje historię wyprawy kapitana Benjamina Willarda. Bohaterowi polecono zlikwidowanie szalonego pułkownika Kurtza, który na własną rękę rozpoczął morderczą wojnę na pograniczu wietnamsko-kambodżańskim. Po odnalezieniu pułkownika Willard ma według własnego uznania go zabić bądź wezwać bombowce, które zniszczą cały obóz. Wraz z grupką żołnierzy kapitan rusza łodzią patrolową w górę Mekongu.
"Czas apokalipsy" - TVN7, godz. 20:00

Pierwszy odcinek nowego sezonu show, w którym stu jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów i telewizyjnych osobowości ocenia występy uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne. Dwoje wokalistów, którzy w każdym odcinku poderwą z krzeseł największą liczbę sędziów, przejdzie do finału, w którym zawalczy o nagrodę pieniężną. Przewodniczącą jury w tym sezonie została piosenkarka Beata Kozidrak, a program poprowadzi artysta kabaretowy - Mariusz Kałamaga. "Śpiewajmy razem. All Together Now" - Polsat, godz. 20:30

Marcin żegna się z Julką! To ich ostatni pocałunek? Zobacz więcej

Blanka prosi Krzysztofa, żeby Maciek mógł na razie się u niego zatrzymać. W szpitalu pod opiekę doktora Radwana trafia Sylwia, młoda dziennikarka, która zdecydowała się urodzić dziecko swojej siostrze Marice. Doktor Molenda przekazuje Darii wykradzioną ze szpitala dokumentację Zubrzyckiego w nadziei, że bandyta zostawi dzięki temu w spokoju Julkę i Tymka. Nie wie jednak, że ich spotkanie obserwuje pierwsza żona zmarłego - Monika. Gdy Marcin zagląda na chwilę do szpitala, doktor Burska prosi go o pomoc przy nowym pacjencie, Konradzie. Chory ma poważnie uszkodzone nerki i może wkrótce umrzeć. W obliczu śmierci żałuje tylko jednego, że przed laty popadł w konflikt z synem.
"Na dobre i na złe" odcinek 734. - TVP2, godz. 20:50

Mistrzowie Francji zmierzą się z wicemistrzami Anglii w pojedynku o miejsce w fazie ćwierćfinałowej głównego piłkarskiego turnieju klubowego na Starym Kontynencie. Paryżanie są w zdecydowanie lepszej sytuacji niż piłkarze MU, ponieważ 12 lutego 2019 roku zwyciężyli na Old Trafford 2:0. Żeby wyeliminować drużynę PSG, Manchester United musi wygrać co najmniej dwoma bramkami.
"Paris Saint-Germain vs. Manchester United - 1/8 finału" - TVP1, godz. 20:55

W drugim odcinku czwartego sezonu programu uczestnicy nadal przebywają na jednej z Wysp Kanaryjskich _ Gran Canarii. Pierwszym zadaniem okazuje się wodna sztafeta w Puerto de Mogán. Zawodnicy będą musieli przepłynąć wpław niemal 100 metrów, by zdobyć rekwizyty niezbędne do rozwiązania rebusu. Jednak to nie odległość okaże się największym problemem, a warunki panujące w zatoce. W następnej konkurencji uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy. Jedna z nich będzie musiała wejść na pokład łodzi podwodnej. Od tego uzależnione zostanie powodzenie zadania.
"Agent - Gwiazdy" - TVN, godz. 21:30

Anderson traci ukochaną, która w jego mniemaniu jest miłością jego życia. Mężczyzna jest przekonany, że już nigdy się nie zakocha. Pod wpływem sugestii najlepszego przyjaciela Anderson spontanicznie oświadcza się przygodnie poznanej kelnerce, Katie. Deklaracja zmienia jego życie. Katie nieoczekiwanie zgadza się go poślubić. Katie i Anderson zdobywają szansę, by odkryć, czym właściwie jest miłość.
"Weselna gorączka" - TVP2, godz. 22:30

Zobacz galerię

Na planie "Diagnozy"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na środę, 6.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×