Program telewizyjny na środę, 6.11.2019. Co obejrzeć 6 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 6.11.2019? W programie TV na środę, m.in.. Sprawdź program telewizyjny na środę, 6 listopada 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 6 listopada 2019 r.:

Lucyna, matka Hani, wraca do Leśnej Góry, by - zgodnie z decyzją kuratora sądowego - odbyć zasądzone jej prace społeczne jako salowa w szpitalu. Doktor Sikorka, wraz ze Szczepanem, nadal walczy o Linę. Lekarka chce, żeby chora mogła zostać w Polsce i dokończyć w kraju terapię onkologiczną. Gdy przyjeżdża do ośrodka dla imigrantów, żeby zbadać dziewczynę, o pomoc błaga ją Ukrainiec Jurij, który cierpi na niedokrwienie ręki.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:50

Matka Hani zamieszka u Wilczewskiej! Wciągnie ją w swoje intrygi?Zobacz więcej

Drugiego dnia czwartej serii meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA Real Madryt zagra na własnym stadionie z Galatasarayem. Gospodarze wydają się faworytami rywalizacji. Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego w trzech kolejkach zgromadziła cztery punkty, a ekipa znad Bosforu uzyskała tylko jeden punkt. Królewscy będą zadowoleni, jeśli powtórzą wynik z 22 października 2019 roku. Wtedy w Stambule zawodnicy ze stolicy Hiszpanii zwyciężyli 1:0.
Real Madryt - Galatasaray SK - TVP1, godz. 20:55

Nowy Jork. Młody i ambitny polityk David Norris szybko pnie się po szczeblach kariery. Mężczyzna startuje w wyborach do senatu. W wieczór wyborczy niespodziewanie poznaje tancerkę Elise Sellas. Kilka dni później znowu spotyka ją w autobusie. Zauroczona dziewczyna daje mu numer telefonu. Wydaje się, że jest to piękny początek romansu. W życiu Davida pojawia się jednak tajemniczy mężczyzna, który radzi młodemu politykowi, żeby nie igrał z przeznaczeniem i nie spotykał się więcej z Elise.
"Władcy umysłów" - TVN7, godz. 21:00

"Władcy umysłów". Pomyślisz to, co ci każemyZobacz więcej

Ada nie chce podpisać propozycji ugody, którą przygotował dla niej Marek. Zgadza się tylko na pozostawienie punktu, zgodnie z którym Wardecki pokryje koszty rehabilitacji Ewki. Dorota pod wpływem namów dziewczyn decyduje się na wpisanie do wniosku rozwodowego przemocy jako jednej z przyczyn rozstania oraz argument do orzeczenia o winie Łukasza.
"Zawsze warto" - Polsat, godz. 21:10

Kochanka Łukasza konfrontuje się z Dorotą! Ada trafi przez brata do więzienia? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Po latach podróżowania z kierowcami znana piosenkarka, Edyta Górniak, postanawia nauczyć się prowadzić samochód. Artystkę czeka nauka przepisów ruchu drogowego oraz "walka o przetrwanie" na warszawskich ulicach. W przygotowaniach do egzaminu na prawo jazdy wspierać ją będą: syn Allan oraz trenerzy, którzy zareagują i pomogą w każdej trudnej sytuacji.
"My way" - TVN, godz. 21:30

Los Angeles. W wieżowcu wybuch uszkadza windę, w której znajduje się 13 osób. Dzięki hamulcom awaryjnym kabina zatrzymuje się poniżej 30. piętra. Zamachowiec żąda 3 milionów dolarów, w przeciwnym wypadku wysadzi hamulce. Na miejsce przybywają oficer Jack Traven i detektyw Harry Temple - specjalista od rozbrajania ładunków wybuchowych. Udaje im się uwolnić uwięzionych ludzi, lecz terrorysta ucieka. Wkrótce bandyta informuje Jacka, że w miejskim autobusie znajduje się bomba. Jeśli pojazd zwolni, nastąpi wybuch. Traven wkracza do akcji.
'Speed. Niebezpieczna prędkość" - Polsat, godz. 22:10

"Speed - niebezpieczna szybkość". Zachwycił widzów na całym świecie i odniósł wielki sukces komercyjny [RECNZJA]Zobacz więcej

Ambitna i pełna energii Lucy Hill nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dającej jej wiele satysfakcji pracy w Miami. Kobieta bardziej od relacji z ludźmi ceni posiadanie luksusowego samochodu i szafy pełnej butów. Kolejne zlecenie służbowe zmusza Lucy do przeniesienia się z Florydy do cichego miasteczka w Minnesocie. Lucy poznaje mieszkańców i odkrywa, że w życiu są rzeczy ważniejsze od kariery zawodowej i zarabiania pieniędzy. Wkrótce spotyka przystojnego Teda Mitchella.
"Za jakie grzechy" - TVP2, godz. 22:30

"Za jakie grzechy, dobry Boże?". Najlepiej uczyć się tolerancji… płacząc ze śmiechuZobacz więcej

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 6.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×