Program telewizyjny na środę, 6.12.2021. Co obejrzeć w TV w Święto Trzech Króli? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa,6 stycznia 2021 roku. W Święto Trzech Króli w TV zobaczymy m.in. świetne polskie filmy, nowe odcinki popularnych seriali oraz koncert kolęd z całego świata! Sprawdźcie, co jeszcze warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 6.01.2021.

Multimedia

Program tv na środę, 6 stycznia 2021 r.:

Losy bohaterów kultowej serii ponownie splotą się w Święta Bożego Narodzenia. Mel stanie przed nie lada wyzwaniem. Musi odnaleźć swojego rezolutnego syna, który ruszył w ślad za zaginionym przed laty dziadkiem. Piękna prezenterka Karolina trafi na dość zaskakującą miłość swojego życia, a Wojciech postara się poukładać swoje życie po śmierci ukochanej żony.
"Listy do M. 3" - godz. 18:05 w TVN7

Milo, niewolnik, który stał się słynnym gladiatorem, zakochuje się w córce zamożnego kupca. Gdy dowiaduje się o zaręczynach ukochanej ze skorumpowanym senatorem, postanawia temu zapobiec. W międzyczasie górujący nad miastem wulkan zaczyna się uaktywniać. Kiedy Wezuwiusz wybucha, Milo musi wydostać się z areny, aby uratować życie ukochanej kobiety, podczas gdy Pompeje zostają pochłonięte przez żywioł.
"Pompeje" - godz. 20:00 w TV Puls

Druga część opowieści o przygodach Franka Dolasa. Polak niespodziewanie trafia w szeregi Legii Cudzoziemskiej i zostaje przydzielony do pracy w kuchni. Aby zdobyć świeże składniki, postanawia ograć w trzy karty lokalnych kupców. W końcu w bazie wybucha bunt, a Dolas wpierw trafia do niewoli brytyjskiej, żeby ostatecznie wylądować w samym środku włoskiej bazy wojskowej.
"Jak rozpętałem II wojnę światową. Za bronią - godz. 20:05 w Polsacie

Jeremi i Agnieszka mieszkają razem, ale stwarza to wiele problemów. Jeremiemu nie odpowiadają zwyczaje partnerki. Jest też załamany, ponieważ nie potrafi stworzyć dobrego spektaklu teatralnego. Osiecka wyjeżdża do Londynu, a potem do Paryża. Podejrzewa, że jest w ciąży. Jeremi reaguje na wieści z entuzjazmem. Okazuje się jednak, że to fałszywy alarm.
"Osiecka" odc. 7" - godz. 20:15 w TVP1

Porzucona przez Feliksa Marianna zaczyna romansować z Walerką. Nieoczekiwanie na progu domu staje jego żona. Feliks jedzie z Katią do jej rodziców i tam się oświadcza. Później narzeczeni odwiedzają rodziców Feliksa. Mimo obaw, ojciec mężczyzny akceptuje przyszłą synową, ale żąda, by porzuciła zawód modelki. Do Domu Mody wraca Dina, którą Katia zastępowała.
"Królowa piękności" odc. 3 - godz. 20:55 w TVP2

To niezwykłe widowisko artystyczne będzie okazją do wysłuchania kolęd z różnych stron świata. Chórowi TGD będą towarzyszyć wybitni polscy artyści, m.in. Kuba Badach, Natalia Niemen, Piotr Cugowski, Katarzyna Cerekwicka czy Anna Karwan, którzy zabiorą widzów m.in. do Afryki czy Ameryki Południowej. Koncert poprowadzi Tomasz Wolny.
"Polska pomaga. Rodzina rodzinie. Kolędy świata." - godz. 21:00 w TVP1

Biznesmen Tomasz Adamczyk wraca z gali Small Biznesu. Jego auto rozbija się jednak w lesie na prowincji. Mężczyzna zostaje porwany przez byłych pracowników PGR-ów. Zostaje zmuszony do wydostania ich z ciężkiej sytuacji materialnej. Początkowo jest niechętnie nastawiony do swoich porywaczy, ale z czasem dochodzi do wniosku, że naprawdę warto ich wesprzeć.
"Pieniądze to nie wszystko" - godz. 22:30 w TVN

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 06.01.2021>>

Komentarze

Skomentuj
  • Odbyt (gość)

    Wypróżniłę

    06.01.2021 20:35
  • Gość (gość)

    Dlaczego ciągle lecą te same filmy, czy nikt nowych nie kręci czy tv robi durnia z widza i jeszcze każe za to płacić,

    06.01.2021 12:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×