Program telewizyjny na środę, 7.08.2019. Co obejrzeć 7 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na środę: dziś w tv m.in. ["Tajemnica Brokeback Mountain", "Igrzyska śmierci", "Lara Croft: Tomb Raider" oraz komedia "Jutro będzie futro", a na tym oczywiście jeszcze nie koniec. Sprawdź nasz program tv na środę. Co jeszcze warto obejrzeć 7.08.2019 r. w TV?

Multimedia

Program tv na środę, 7.08.2019 r.:

Ennis Del Mar i Jack Twist poznają się w trakcie poszukiwania pracy. Nowy pracodawca - Joe Aquirre - proponuje im sezonowe zatrudnienie przy wypasie owiec na wzgórzu Brokeback. Z czasem zaczyna łączyć ich głęboka więź, która przeradza się w namiętność. U schyłku lata opuszczają wzgórze i każdy z nich rozpoczyna nowe życie. Ennis poślubia Almę i zostaje ojcem dwóch córek. Jack bierze ślub z Laureen Newsome. Mijają 4 lata. Pewnego dnia Alma wręcza mężowi pocztówkę od Jacka, zapowiadającą jego przyjazd.
"Tajemnica Brokeback Mountain" - TVN7, godz. 20:00

W czasach epoki lodowcowej młody mężczyzna wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, towarzysze zostawiają go na pastwę losu. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnej dziczy. W końcu na swojej drodze spotyka odrzuconego przez stado wilka. Z czasem samotny wędrowiec i zwierzę zaczynają sobie ufać. Razem udaje im się przetrwać wiele niebezpieczeństw.
"Alfa" - HBO, godz. 20:10

Sarah Ashburn jest pewną siebie, ambitną, inteligentną i nielubianą agentką FBI. Zostaje wysłana do Bostonu, gdzie z pomocą miejscowej policji ma aresztować barona narkotykowego. Podczas wykonywania zadania współpracuje z doświadczoną, przebojową detektyw Shannon Mullins. Ich pierwsze spotkanie nie wygląda dobrze - nic nie zapowiada owocnego współdziałania. Wbrew poleceniu szefa Sarah przejmuje przesłuchanie dilera, którego aresztowała Shannon. Między kobietami wywiązuje się bójka. Wkrótce przeciwniczki muszą połączyć siły.
"Gorący towar" - Polsat, godz. 20:10

W Las Vegas rozgrywany jest międzynarodowy turniej pokerowy. Huck Cheever chce wziąć w nim udział, ale nie ma pieniędzy na wpisowe. Tymczasem do miasta przyjeżdżają najlepsi gracze, w tym ojciec Hucka. Młody mężczyzna marzy o tym, by okazać się lepszym graczem, tymczasem jednak musi walczyć z własnymi słabościami i problemami osobistymi. Na przyjęciu Huck poznaje obiecującą piosenkarkę, Billie. Starsza siostra artystki, Suzanne, ostrzega dziewczynę przed znajomością z hazardzistą. By zdobyć pieniądze na wpisowe, Huck posuwa się do kradzieży.
"Pokerowy blef"- TVP2, godz. 20:10

Lara Croft mieszka w posiadłości odziedziczonej po ojcu, poszukiwaczu przygód. Richard Croft zaginął przed laty podczas jednej z wypraw. Córka przejęła jego zainteresowania i podróżuje po świecie, poszukując skarbów. Pewnej nocy Lara odkrywa w schowku ukryty niegdyś przez ojca starożytny zegar - klucz do odnalezienia talizmanu gwarantującego władzę nad czasoprzestrzenią. Śladem dziewczyny podążają komandosi wysłani przez prastarą sektę Iluminatów.
"Lara Croft: Tomb Raider" - TVN, godz. 21:30

Niedaleka przyszłość. Stany Zjednoczone są podzielone na dwanaście okręgów. Raz w roku przedstawiciele każdego z nich stają do walki na śmierć i życie w Igrzyskach Śmierci. Telewizja transmituje krwawą rozgrywkę. By ratować młodszą siostrę, do zawodów zgłasza się dziewczyna o imieniu Katniss, której udaje się odmienić oblicze widowiska.
"Igrzyska śmierci" - TV Puls, godz. 21:45

Adam zostaje porzucony przez kolejną dziewczynę, Lou to pechowiec, Jacob jest uzależniony od gier komputerowych, a Nick przeklina pracę i apodyktyczną żonę. Gdy pewnego dnia Lou zatruwa się tlenkiem węgla, koledzy, przekonani, iż była to próba samobójcza, zabierają go do kurortu narciarskiego. Tam oddają się pijaństwu, kąpielom i degustacji rosyjskiego napoju energetyzującego "Czernobyl". Następnego dnia po upojnym wieczorze kompani budzą się w 1986 r. Podróż w czasie stwarza szansę na odmianę losu.
"Jutro będzie futro" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 7.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×