Program telewizyjny na środę, 8.07.2020. Co obejrzeć 8 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na środę - co dziś w tv? 8 lipca w telewizji m.in. "Teoria wszystkiego", "Siostry", "Bad Boys II" oraz "U Pana Boga za miedzą". Więcej propozycji znajdziesz w tekście poniżej. Sprawdź nasz program tv na środę, 8.07.2020.

Multimedia

Program tv na środę, 8 lipca 2020 r.:

Historia jednego z najwybitniejszych umysłów, słynnego astrofizyka Stephena Hawkinga, który od 21. roku życia zmaga się ze stwardnieniem zanikowym bocznym. Gdy dowiaduje się, że zostały mu 2 lata życia, poznaje i zakochuje się w Jane Wilde. Dziewczyna zna diagnozę, mimo to postanowiła wyjść za naukowca. Ich małżeństwo trwa prawie trzydzieści lat. Z czasem związek zaczyna się rozpadać.
"Teoria wszystkiego" - TVN7, godz. 20:00

Mike Lowrey i Marcus Burnett są policjantami ze specjalnej jednostki antynarkotykowej. Ich zadaniem jest przejęcie dużej partii ecstasy, przemycanej z Amsterdamu na teren Miami. Tropy prowadzą do bezwzględnego Kubańczyka, Johnny'ego Tapii. Ten gangster o mafijnych ambicjach rozpętał wojnę podziemnych gangów i próbuje przejąć kontrolę nad miastem. Zadanie agentów, i tak trudne, ulega dalszym komplikacjom, gdy Mike i Syd, młodsza siostra Marcusa, zaczynają się sobą poważnie interesować.
"Bad Boys II" - Polsat, godz. 20:00

Dwie skłócone i różniące się w prawie każdym aspekcie siostry, Maggie i Rose, niespodziewanie odkrywają, że mają wspaniałą babcię, o której myślały, że od dawna nie żyje. Pojawienie się krewnej sprawia, że kobiety zaczynają uczyć się życia w zgodzie.
"Siostry" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Stany Zjednoczone, rok 1933. John Dillinger, warunkowo zwolniony z więzienia po 9 latach pozbawienia wolności, uwalnia kilku więźniów z zakładu karnego w Michigan City w Indianie. Po pobycie na farmie zbiegowie, Harry "Pete" Pierpont, Homer van Meter i Ed Shouse, postanawiają przenieść się do Chicago. Tam razem z Dillingerem dokonują serii napadów na banki. Są nieuchwytni, a policja jest bezsilna. Dyrektor biura śledczego ogłasza Johna Dillingera "wrogiem publicznym nr 1". Złapanie bandyty staje się głównym celem agenta FBI Melvina Purvisa.
"Wrogowie publiczni" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Afroamerykanin Percy, głowa rodziny Jonesów, wie najlepiej, co jest dobre dla jego bliskich. Wie też, jaki powinien być mąż jego córki, Theresy. Żaden z dotychczasowych chłopaków dziewczyny nie sprawdził się w jego oczach. Idealnym kandydatem na zięcia wydaje się młody makler giełdowy, Simon Green, do czasu jednak, gdy kochający ojciec poznaje go osobiście. Simon ma bowiem jedną wadę - jest biały. W dodatku nie zamierza prosić o rękę córki, bo już się oświadczył. Chce ogłosić ten fakt na przyjęciu z okazji 25. rocznicy ślubu państwa Jonesów.
"Zgadnij kto" - TVP2, godz. 20:05

Olivia upublicznia w internecie dowody na korupcyjne powiązania Etienne'a Chevaliera, mecenasa Laffonta i sędziego Delattre'a. Wkrótce po tym sędzia znika, zabierając jednak ze sobą dokumenty, które mogą pogrążyć klan Chevalierów, a zwłaszcza najstarszego z synów Etienne'a - Jorisa. Aby przejąć te dokumenty i wykorzystaćje do własnych celów, Olivia organizuje potajemnie spotkanie sędziego Delattre'a z jego nieślubną córką, Rose. Niestety, spotkanie ma nieoczekiwany, tragiczny finał. Olivia nadal usiłuje dowiedzieć się, na czyje polecenie doszło do rzekomego wypadku, w którym zginęli jej matka i brat. Okazuje się, że ta katastrofa była ściśle powiązana z wcześniejszą o parę miesięcy tragiczną śmierciąjej ojca, który wszedł w konflikt z korsykańską mafią.
"Zemsta o jasnych oczach" sezon 1. odcinek 2. - TVP2, godz. 22:00

W Królowym Moście czas biegnie wolniej. Wyznaczają go pory roku i kolejne święta. Czasami tylko naturalny rytm, nad którym czuwa ksiądz proboszcz, zaburzają niespodziewane wypadki. Tym razem do Królowego Mostu wraca Staś Niemotko po dwudziestu latach spędzonych na emigracji, na komendzie policji pojawia się przysłana z komendy głównej doświadczona policjantka Marina, a burmistrz i lokalny biznesmen przygotowują się do kolejnych wyborów. Jednak tym razem nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.
"U Pana Boga za miedzą" - Polsat, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 8.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×