Program telewizyjny na środę, 8.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 8.08.2018? W programie TV na dziś m.in. "Ostatni Mohikanin", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Męska rzecz" i "Głupi, głupszy, najgłupszy". Sprawdź program telewizyjny na środę, 8 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na środę, 8 sierpnia 2018 r.:

16-letni Frank nie potrafi poradzić sobie z rozwodem rodziców. Zdesperowany chłopak ucieka do Nowego Jorku i tam rozpoczyna nowe życie. Wykorzystując wdzięk osobisty i genialny talent do fałszowania czeków, w ciągu kilku lat zarabia fortunę. Podając się za pilota PanAm, podbija serca stewardes, jako lekarz uwodzi pielęgniarki. W końcu, by zadowolić rodziców pięknej Brendy, którą chce poślubić, udaje prawnika. Jego tropem podąża nieugięty agent FBI Carl Hanratty.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Złap mnie, jeśli potrafisz" - Polsat, godz. 20:40

Podczas letnich igrzysk olimpijskich w 1972 r. członkowie palestyńskiej organizacji Czarny Wrzesień wdzierają się na teren wioski olimpijskiej i biorą jako zakładników 11 członków reprezentacji Izraela. 21 godzin później sportowcy zostają zamordowani, a wraz z nimi ginie pięciu z ośmiu porywaczy. W odwecie premier Izraela, Golda Meir, powołuje tajną grupę agentów, którzy mają odnaleźć i zabić organizatorów zamachu. Na jej czele staje funkcjonariusz Mossadu Avner, który dla misji decyduje się na rozstanie z ciężarną żoną.
"Monachium" - TVN7, godz. 20:00

Po stracie rodziców Sokole Oko zostaje przygarnięty przez Mohikanina Chingachgooka, który traktuje białego chłopca jak syna. Gdy wybucha wojna między Wielką Brytanią i Francją, młodzieniec stara się nie brać udziału w konflikcie. Któregoś dnia Sokole Oko, jego przybrany ojciec oraz brat, Uncas, ratują z indiańskiej zasadzki dwie córki dowódcy brytyjskiego fortu. Obiecują eskortować je na tereny kontrolowane przez Brytyjczyków. Sokole Oko zakochuje się w jednej z nich, Corze. Dziewczyna powoli przekonuje się, że jej wybawcy nie są dzikusami.
"Ostatni Mohikanin" - TV Puls, godz. 20:00

Tadeusiak spotyka się z lekarką, która prywatnie leczyła Olgę. Ma do niej pretensje, że nie zeznawała w sądzie. Tymczasem Olga zabrała dziecko i nie ma z nimi żadnego kontaktu. Robert jest przerażony! Na nic się zdały starania Zimińskiej - jej uczniowie nadal odurzają się lekami! Niestety, dochodzi do wypadku - w szpitalu ląduje półprzytomny Jerzyk, siostrzeniec Janusza. Danka jest załamana - zwłaszcza, że mama Jerzyka ma do niej ogromne pretensje. Żaneta proponuje córce, żeby została dziś w domu. Szulcowa obawia się, że Mania ma traumę po wczorajszym zajściu w szkole. Dziewczynka nie poddaje się - mimo tego, że bardzo przygnębia ją lawina obelg, jaka na nią spłynęła. Zamieszczony w sieci filmik widziała już cała szkoła i wszystkie dzieci z niej szydzą!
"Na Wspólnej" odc. 2727. - TVN, godz. 20:15

Paul Coleman przygotowuje się do ważnej chwili w życiu każdego mężczyzny: za 7 dni odbędzie się jego ślub z Karen. Wszystko wyglądałoby wspaniale, gdyby nie stosunki z rodziną dziewczyny. Przyszły teść obiecuje zatrudnić Paula w swojej firmie, dlatego chłopak musi szczególnie liczyć się z jego opinią. Tymczasem nadciąga katastrofa. Koledzy wyciągają go na kawalerską imprezę z rozrywkowymi dziewczynami. Rano Paul budzi się w łóżku obok jednej z nich. Jeśli nie chce zniszczyć sobie życia, musi natychmiast pozbyć się przypadkowej znajomej.
"Męska rzecz" - TVP2, godz. 20:50

Larry, Curly i Moe jako niemowlęta zostali porzuceni pod drzwiami przyklasztornego domu dziecka. 25 lat później nadal mieszkają w sierocińcu, gdzie pracują jako woźni. Dowiadują się, że placówka ma poważne problemy finansowe i może zostać zamknięta. Trójka przyjaciół postanawia zdobyć pieniądze i uratować sierociniec. Okazja nadarza się, kiedy niejaka Lydia proponuje mężczyznom zapłatę za zabicie męża. Plan nie udaje się, a wyniku komplikacji Moe zostaje zaangażowany do udziału w telewizyjnym reality show.
"Głupi, głupszy, najgłupszy" - Polsat, godz. 23:45

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na środę, 8.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×