Program telewizyjny na Święta Bożego Narodzenia 2016. Co obejrzeć w tv? [GALERIA]

Program telewizyjny na Święta Bożego Narodzenia 2016 to jak zwykle całe mnóstwo rewelacyjnych programów, filmów i seriali. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w święta.

Multimedia

Program telewizyjny na Święta Bożego Narodzenia 2016 obfitować będzie w całe mnóstwo propozycji, które wprowadzą Was w świąteczny nastrój i dobry humor. Nie zabraknie wspólnego kolędowania z gwiazdami, zobaczymy filmy, których akcja toczy się w święta, a także wydania specjalne dobrze znanych programów rozrywkowych.

Co obejrzeć w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia? [PLAN DNIA]Zobacz więcej

Program telewizyjny na Święta Bożego Narodzenia rozpocznie się już w Wigilię rano, kiedy TVP2 pokaże wydanie świąteczne "Bake off - Ale ciacho!". Poza tym nie zabraknie oczywiście "Kevina samego w domu" i innych produkcji, bez których święta nie istnieją.

Co jeszcze pokażą stacje telewizyjne w nadchodzące święta? Sprawdźcie program telewizyjny na Święta Bożego Narodzenia 2016.

Zobacz galerię

Hity filmowe na pierwszy dzień świąt 2016. Co obejrzeć? [GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • julian (gość)

  To parodia tak jakby był film na temat obrazoburcy Kwasniewskiego a nie był okazany ani raqzu i tak jest z filmem gdzie w ramach systemowej walki z kościolem ,niepokazuje się praktycznie Jezusika w aureoli powagi i ąwiętości. To edukacja lewacka zbrodnic

  24.12.2016 20:39
 • Yarosuaf (gość)

  O nie, znowu ten debil Kevin będzie. Już wiem, że nawet nie warto włączać telewizora.

  18.12.2016 15:20
 • MARTA 27 (gość)

  PROGRAM NA ŚWIĘTA JEST PEŁEN KOMEDII ŚWIĄTECZNYCH .BRAKUJE TYLKO DALSZEJ CZĘŚCI PRZYGÓD BOHATERÓW KOMEDII LISTY DO M2.KOMEDII JESZCZE BARDŻIEJ ROMANTYCZNEJ NIŻ LISTY DO M PIERWSZEJ KOMEDII ROMANTYCZNEJ OPOWIADAJĄCEJ O BOHATERACH ,KTÓRZY SZUKAJĄ MIŁOŚCI W ŚWIĘTA.

  13.12.2016 20:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×