Program telewizyjny na Święta Bożego Narodzenia 2018. Co obejrzeć podczas świąt w TV? [PROGRAM TV, ŚWIĘTA W TV]

Program telewizyjny na Święta Bożego Narodzenia 2018 to mnóstwo filmów, bajek i świątecznych koncertów, w czasie których znani będą śpiewać najpopularniejsze kolędy. W Wigilię nie zabraknie Kevina, w Boże Narodzenie obejrzymy specjalny odcinek "Rolnik szuka żony", a w Drugi Dzień Świąt poszukamy rozumu z Bridget Jones. Sprawdź program tv na święta 2018!

Multimedia

Program tv na Święta Bożego Narodzenia 2018:

W Święta Bożego Narodzenia 2018 program tv przepełniony będzie filmami, bajkami i świątecznymi wydaniami znanych programów. Stacje telewizyjne przygotowały moc atrakcji dla całej rodziny. W programie telewizyjnym na święta znajdziemy zarówno klasyczne, świąteczne propozycje filmowe (w tym oczywiście "Kevina samego w domu"), jak i komedie, filmy akcji, a nawet thrillery. Nie zabraknie też filmowych nowości. W Święta Bożego Narodzenia w tv zobaczymy m.in. wszystkie trzy części polskiej komedii świątecznej "Listy do M.", przygody Bridget Jones, oscarowego "Titanica" oraz francuski hit "Nietykalni".

Pary z różnych edycji w specjalnym odcinku świątecznym! Kto wciąż jest razem? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Program tv na Święta Bożego Narodzenia to także koncerty kolęd z gwiazdami oraz świąteczne odcinki specjalne znanych programów rozrywkowych, np. "Rolnik szuka żony" czy "Jaka to melodia?". Poniżej znajdziecie nasz program tv na Święta Bożego Narodzenia 2018, czyli nasze telewizyjne propozycje na 24, 25 i 26 grudnia 2018 roku.

Program tv na Wigilię, 24 grudnia 2018:

W Wigilię przed telewizor od rana będą mogli zasiąść najmłodsi. W tv zobaczymy m.in. "Mój renifer i ja", "Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna" i "Pada Shrek". Przez cały dzień pokazywane będą koncerty kolęd. Zaśpiewają m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Piaseczny, Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Katarzyna Cerekwicka, Pectus, Halina Mlynkova, Eleni, Margaret i Sławomir Uniatowski. W Wigilię obejrzymy także dokument o europejskich wypiekach bożonarodzeniowych oraz znane i lubiany filmy: "Kevina samego w domu", "Nietykalnych", "Listy do M." czy "Top Gun". W TV4 premiera nowego programu rozrywkowego "Ja Cię kręcę!".

Szczegółowy program tv na Wigilię 2018 znajdziecie w linku poniżej:

Kultowy Kevin i Tomasz Karolak jako święty Mikołaj! Co jeszcze w TV?Zobacz więcej

Program tv na Boże Narodzenie, 25 grudnia 2018:

Program tv na Boże Narodzenie 2018 to kolejna porcja propozycji filmowych. Będziemy mogli obejrzeć m.in. "Titanica", "Dziennik Bridget Jones", "To właśnie miłość", "Facetów od kuchni" i premierę Canal+, "Morderstwo w Orient Expressie". TVP pokaże koncert kolęd w wykonaniu Stanisławy Celińskiej oraz zaproszonych gości, a także koncert kolęd z udziałem pary prezydenckiej, w którym wystąpią m.in: Maryla Rodowicz, Marika, Piotr Cugowski i Andrzej Piaseczny. W specjalnym odcinku 5. edycji 'Rolnik szuka żony" spotkamy się uczestnikami i przekonamy się, które skojarzone w czasie trwania programu pary przetrwały oraz, jakie mają plany na przyszłość. Podczas przyrządzania ulubionych świątecznych potraw opowiedzą o swoich związkach i o tym, jak "Rolnik" zmienił ich życie.

Szczegółowy program tv na Boże Narodzenie 2018 znajdziecie w linku poniżej:

Zakochani rolnicy, oscarowa katastrofa i świąteczne hity. Oto program tv na Pierwszy Dzień Świąt!Zobacz więcej

Program tv na Drugi Dzień Świąt, 26 grudnia 2018:

Program tv na Drugi Dzień Świąt to także filmy, bajki, skoki narciarskie w Zakopanem i nie tylko! Przed nami świąteczne odcinki takich programów jak: "Koło fortuny" i "La la Poland". W środę, 26 grudnia nie zabraknie też koncertów kolęd w tv. Program telewizyjny na Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia to również propozycje dla najmłodszych - bajki takie jak "Pada Shrek", "Madagwiazdka" czy "Luis i obcy". W HBO premiera "Avengers: Wojna bez granic", a w Canal+ laureata Oscarów 2018, "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri".

Szczegółowy program tv na Drugi Dzień Świąt 2018 znajdziecie w linku poniżej:

Co obejrzeć w Drugi Dzień Świąt? Filmy, bajki, skoki narciarskie i nie tylko! Zobacz więcej

W galerii możecie zobaczyć kadry z najciekawszych propozycji z programu TV na Święta Bożego Narodzenia 2018. Co warto obejrzeć w TV? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

TOP5 filmów na Święta Bożego Narodzenia

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Jula (gość)

    Jak zwykle "odgrzewane kotlety przez całe święta na wszystkich programach, nie dobrze się robi nic dziwnego że coraz mniej ludzi ogląda telewizję

    26.12.2018 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×