Program telewizyjny na Walentynki - czwartek, 14.02.2019. Co obejrzeć 14 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w Walentynki - czwartek, 14.02.2019? W programie TV na czwartek m.in. koncert "100 lat miłości" oraz walentynkowe filmy: "Zupełnie jak miłość", "Podatek od miłości", "Dirty dancing", "Wichry namiętności" i "Książę w Nowym Jorku". Sprawdź program telewizyjny na Walentynki, 14 lutego 2019!

Multimedia

Program tv na Walentynki - czwartek, 14.02.2019 r.:

Frances, nazywana przez przyjaciół Baby, spędza wakacje z rodzicami i siostrą w jednym z ośrodków wakacyjnych. Jest znudzona. Towarzystwo egoistycznych snobów nie odpowiada wrażliwej dziewczynie. Baby przypadkowo poznaje młodego tancerza Johnny'ego Castle'a. Okazuje się, że jego partnerka Penny nie może mu towarzyszyć podczas zbliżającego się konkursu, ponieważ zaszła w ciążę. Frances postanawia ją zastąpić.
"Dirty dancing" - TV Puls, godz. 20:00

Zastanawiasz się, co obejrzeć z ukochaną osobą w Walentynki? Podpowiadamy!Zobacz więcej

Doktor Kate Forster podjęła decyzję o przeprowadzce do Chicago i z żalem opuszcza piękny dom nad jeziorem. W skrzynce pocztowej zostawia adresowany do kolejnego lokatora list z prośbą o przesyłanie ewentualnej korespondencji pod wskazany adres. Nowym lokatorem jest architekt Alex Wyler, który pewnego dnia odpisuje nieznajomej. Wraz z upływem czasu listowna znajomość przekształca się w przyjaźń, a następnie w romans.
"Dom nad jeziorem" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Genevieve Gernier jest właścicielką kwiaciarni położonej w centrum Brooklynu. W życiu osobistym stara się przestrzegać pewnej zasady - nigdy nie umawiać się z jednym mężczyzną na więcej niż pięć randek. Uważa, że w ten sposób nikt nie złamie jej serca, ponieważ nie będzie miał na to wystarczającej ilości czasu. Pewnego dnia Genevieve poznaje przystojnego i czarującego Grega Gatlina. Znajomość szybko przeradza się w romans, który powinien zakończyć się na piątej randce. Kobieta musi podjąć decyzję, czy powinna zrezygnować z tej znajomości.
"Nie cierpię walentynek" - TVN7, godz. 20:00

Rozgoryczona kolejnymi nieudanymi związkami Ally zaczyna zastanawiać się, czy przegapiła szansę na wielką miłość. Aby to sprawdzić, postanawia odwiedzić wszystkich byłych chłopaków i dowiedzieć się, czy któryś z nich dojrzał w takim stopniu, by na nowo się nim zainteresować. W poszukiwaniach pomaga jej sąsiad, Colin.
"Ilu miałaś facetów?" - Paramount Channel, godz. 20:00

W Los Angeles w dniu świętego Walentego przecinają się ścieżki kilkunastu osób zmagających się z kłopotami sercowymi. Wśród nich są m.in.: zakochana w żonatym lekarzu Julia, przeżywające kryzys małżeństwo - Edgar i Estelle, samotna Kara, Morley, której właśnie oświadczył się chłopak, a także powracająca z frontu kapitan Kate Hazeltine i dziennikarz sportowy Kelvin, który wbrew swojej woli musi przygotować materiał o walentynkach. 14 lutego zmieni życie każdego z bohaterów.
"Walentynki" - HBO, godz. 20:10

Przystojny Szymon pracuje jako lekarz w warszawskiej klinice. Choć wzdycha do niego pielęgniarka Pati, mężczyzna nie odwzajemnia jej uczuć. Zakochuje się od pierwszego wejrzenia w spotkanej na ulicy dziewczynie. Seria zbiegów okoliczności powoduje, że przypadkowi przechodnie tracą ze sobą kontakt. Długie poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Tymczasem dziewczyna wpada w oko Leonowi, który dostał od rodziców ultimatum - albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
"Dzień dobry, kocham Cię!" - Polsat, godz. 20:10

Walentynkowy romantyczny pocałunek jak z filmu? Tylko w deszczu! Zobacz więcej

Widowisko artystyczno-muzyczne, podczas którego zostaną zaprezentowane najpiękniejsze polskie piosenki o miłości powstałe w ostatnim stuleciu - od czasów przedwojennych do współczesnych. Pojawią się także scenki w wykonaniu aktorów różnych pokoleń. Narratorzy w dowcipny sposób skomentują różne sposoby przeżywania miłości. Wystąpią m.in. Andrzej Strzelecki, Tomasz Sapryk, Elżbieta Romanowska, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Cerekwicka, Edyta Górniak, Anita Lipnicka, Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski.
"100 lat miłości" - TVP2, godz. 20:45

Kim tak naprawdę jest Marian? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara. Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?
"Podatek od miłości" - Canal+, godz. 21:00

Oliver i Emily po raz pierwszy spotykają się na lotnisku w Los Angeles. Od razu wpadają sobie w oko. Mimo że spędzają ze sobą kilka gorących chwil, rozstają się, wymieniając numery telefonów, choć nie wiążą z tą znajomością dalszych planów. Przez kolejnych siedem lat co jakiś czas się spotykają, a ich znajomość przeradza się w przyjaźń. Dopiero gdy oboje mają za sobą kilka nieudanych związków i tęsknią za prawdziwym uczuciem, odkrywają, że łączy ich miłość. Oliver chce to wyznać Emily, ale okazuje się, że dziewczyna zaręczyła się z innym.
"Zupełnie jak miłość" - Polsat Film, godz. 21:00

Wlliam Ludlow, generał, który odszedł z wojska, gdyż nie zgadzał się z rządowym rozwiązaniem kwestii indiańskiej, zamieszkał wraz z trzema synami u podnóża Gór Skalistych, w Montanie. Na chłopców - a szczególnie na średniego z braci, Tristana - ogromny wpływ ma przyjaciel rodziny, Indianin "Szybkie Pchnięcie". Na krótko przed wybuchem I wojny światowej na farmę przyjeżdża Susannah, narzeczona najmłodszego z synów. Piękna dziewczyna robi na pozostałych braciach ogromne wrażenie. Wkrótce wszyscy wyruszają na wojnę.
"Wichry namiętności" - TV Puls, godz. 22:05

Filmowe piosenki, przy których najlepiej spędzić walentynkiZobacz więcej

Kat McKenzie marzy o wielkiej miłości, ale nie spotkała jeszcze właściwej osoby. Wróżka przepowiada jej, że zwiąże się z mężczyzną, którego spotkała w walentynki. Kat usiłuje sobie przypomnieć wszystkich mężczyzn, z którymi zetknęła się tego dnia w różnych okolicznościach - na ulicy, w pracy, w sklepie. Za sprawą wróżki walentynki powtarzają się w życiu Kat do czasu, aż odkryje ona miłość swojego życia.
"Świątek piątek - walentynki" - TVP2, godz. 22:20

W 21. urodziny książę Akeem z małego afrykańskiego królestwa Zamundy zgodnie z tradycją ma poślubić kobietę, której nigdy wcześniej nie widział. Ponieważ nie podoba mu się ta perspektywa, w tajemnicy przed rodzicami wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam znaleźć żonę. Towarzyszy mu przyjaciel i wierny służący, Semmi. Akeem udaje przeciętnego obywatela, ponieważ nie chce, aby wybranka poślubiła go dla jego majątku i władzy. Marzy o prawdziwej miłości. Gdy spotyka Lisę, w której się zakochuje, musi pokonać wiele trudności, by zdobyć jej serce.
"Książę w Nowym Jorku" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 14.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×