Program telewizyjny na Wielki Czwartek, 18.04.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami Wielki Czwartek, 18 kwietnia 2019 roku. Dzisiaj w TV wielka uczta filmowa! Co chcecie obejrzeć? Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji! Oto program TV na czwartek, 18.04.2019.

Multimedia

Program tv na czwartek, 18.04.2019 r.:

Aktorka Behnaz Jafari otrzymuje dramatyczną wiadomość od dziewczyny z irańskiej prowincji. Wraz z Jafarem Panahim Behnaz wyrusza na północny wschód kraju, by poznać prawdę o nastolatce, która postanowiła popełnić samobójstwo, ponieważ rodzina nie pozwoliła jej na podjęcie studiów w szkole aktorskiej. Dla Panahiego jest to pretekst do skonfrontowania własnego wyobrażenia o społecznej roli artysty z tym, jak sztukę filmową postrzegają zwyczajni ludzie.
"Trzy twarze" - Ale kino+, godz. 20:10

Przedmieścia Reykjaviku zdają się być pełne sielanki. Królują tu cisza i spokój. Pewnego dnia w tym idyllicznym miejscu wybucha jednak gorący sąsiedzki konflikt. Kością niezgody jest należące do Baldvina (Sigurður Sigurjónsson) i Ingi (Edda Björgvinsdóttir) stare, olbrzymich rozmiarów drzewo, które rzuca cień na ogród Eybjorg (Selma Björnsdóttir) i Konrada (Þorsteinn Bachmann). Spokojna okolica szybko przeradza się w miejsce sąsiedzkiej walki.
"W cieniu drzewa" - HBO, godz. 20:10

Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud otrzymuje stypendium na renomowanym uniwersytecie. Los krzyżuje plany młodzieńca. Jego młodszy brat, Sam, ginie w wypadku samochodowym. Czując się winny śmierci chłopca, Charlie odcina się od świata. Ponieważ obiecywał Samowi, że zawsze będą razem, próbuje dotrzymać słowa. Jest przekonany, że może komunikować się z duchem zmarłego. Powrót do miasta koleżanki ze szkoły sprawia, że w Charliem budzą się zapomniane uczucia. Jest rozdarty między obietnicą złożoną Samowi a fascynacją Tess.
"Charlie St. Cloud" - TVN 7, godz. 21:00

Historia inspirowana życiem znanej polskiej siatkarki Agaty Mróz-Olszewskiej. Odnosząca międzynarodowe sukcesy zawodniczka zakochuje się w Jacku. O takiej miłości zawsze marzyła. Wszystko ma być jak w bajce - ślub, dzieci i dom w górach. Plany niweczy jedna informacja.
"Nad życie" - TVN, godz. 22:30

Sebastian, który złamał już nie jedno serce, zakłada się z przybraną siostrą, Kathryn, że uwiedzie niezwykle cnotliwą córkę nowego dyrektora, Annette Hargrove, zanim skończą się wakacje. Jest tak pewny siebie, że obiecuje oddać Kathryn własny, ukochany samochód, jeśli przegra zakład. Jeśli wygra, przybrana siostra obiecuje, że spędzi z nim noc. Kathryn postanawia także zemścić się na Cecile, dla której porzucił ją jej chłopak. Do pomocy angażuje Sebastiana.
"Szkoła uwodzenia" - Polsat, godz. 23:20

Pracownicy ochrony pewnego luksusowego apartamentowca, położonego w okolicach nowojorskiego Parku Centralnego, dowiadują się, że zostali oszukani przez pracodawcę. Odkładane przez nich na emeryturę oszczędności zostały zdefraudowane. Wściekli ochroniarze decydują, że ich krzywda musi zostać pomszczona i planują skok, dzięki któremu odzyskają równowartość utraconych pieniędzy. Ma im w tym pomóc oszust Slide.
"Zemsta cieciów" - TVN 7, godz. 23:45

Katie jest właścicielką warsztatu samochodowego, który odziedziczyła po tacie. Dostawca pizzy, Mike, jest lekkomyślny i często wpada w tarapaty. Eric to początkujący policjant, pochodzący z kraju ogarniętego wojną, który nigdy nie miał pełnej kontroli nad życiem. Nicole jest znudzoną żoną bogacza, który daje jej dużo wolności. Młodzi ludzie mają wspólną pasję, która sprawia, że życie ma dla nich sens. Każdej nocy biorą udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Prędkość i adrenalina dają im poczucie wolności.
"Fast Track - bez granic" - Stopklatka TV, godz. 23:50

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 18.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×