Program telewizyjny na wtorek, 10.07.2018. Sprawdź, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na wtorek, 10.07. Tego wieczoru widzowie odwiedzą bohaterów "Na Wspólnej" i odkryją, do jakich niegodziwości jest w stanie posunąć się Darek. Poza tym na ekranie pojawi się Hugh Grant, który stawi czoła trudom kawalerskiego życia. Sprawdź nasz program telewizyjny na wtorek!

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 9 lipca 2018 r.:

Michael Jennings przez trzy lata pracował nad pewnym projektem. Po jego ukończeniu jego pamięć została wykasowana, zgodnie zresztą z wcześniejszymi ustaleniami. Jednak po zabiegu zamiast koperty z czekiem mężczyzna otrzymuje kilka przypadkowych przedmiotów i informację, że dobrowolnie zrzekł się wynagrodzenia. Wkrótce Michael orientuje się, że ktoś chce go zabić. By ocalić życie, musi odzyskać pamięć. Za pomocą otrzymanych przedmiotów usiłuje odtworzyć wspomnienia. Pomaga mu zakochana w nim Rachel, która była jego współpracownicą.
"Zapłata" - TVN 7, godz. 20:00

Charles, lekkoduch i kobieciarz, regularnie uczestniczy w ślubach i przyjęciach w wyższych sferach. Z założenia jednak ostentacyjnie demonstruje niechęć do małżeństwa, jednocześnie skrycie marząc o wielkiej miłości. Jako drużba zachowuje się wręcz skandalicznie, okazując dystans do trwałych związków. Ale i na niego przychodzi w końcu czas: nieoczekiwanie zakochuje się w atrakcyjnej Amerykance, Carrie. Problem w tym, że dziewczyna związki damsko-męskie traktuje podobnie jak on - z dużą rezerwą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Cztery wesela i pogrzeb" - TVP2, godz. 20:10

Brytyjska Północna Ameryka, rok 1845. Nastoletni James Howlett i jego przyjaciel Victor Creed dowiadują się, że są braćmi. Szok spowodowany śmiercią rodziców zapoczątkował u Jamesa mutacje - chłopak zyskał nadprzyrodzone zdolności. Jako Logan walczył w kolejnych wojnach. Towarzyszył mu Victor, który posiadł podobne moce. Za sprawą pułkownika Strykera bracia zostali włączeni do organizacji wojskowej. Po akcji w Nigerii Logan porzucił służbę. Sześć lat później Stryker odnajduje go i prosi o pomoc w unieszkodliwieniu brata.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU "X-Men Geneza - Wolverine" - Polsat, godz. 20:10

"Ostre przedmioty". Amy Adams napędzana mieszanką wódki, leków oraz słodyczy. Jak oceniamy nowy serial HBO?Zobacz więcej

Darek dowiaduje się, że wuj Anety umiera. Jest pewien, że biznesmen nie pozostawi dziewczyny bez spadku! Żbik natychmiast dzwoni do dawnej kochanki - stara się odbudować jej zaufanie. Po południu Dominik przypadkiem zauważa Darka z Anetą w kawiarni. Czy chłopak powie o tym Kasi? W pracy Olaf zostaje zaproszony przez Woźniaka do ważnych negocjacji - wiąże się to z rodzinnym wyjazdem do Krakowa. Marta spotka się ze swoim gwałcicielem? Kubicki znajduje w Internecie wpis Marty z którego wynika, że padła ofiarą przemocy seksualnej. Natalia podejrzewa, że Marek jest z nią tylko ze względu na ich synka. Robi Zimińskiemu piekielną awanturę. Tymczasem Danka ma poważne kłopoty z jednym z uczniów - chłopak jest kompletnie czymś odurzony.
"Na Wspólnej" odcinek 2710. - TVN, godz. 20:15

Gwałciciel Marty na wolności! Będzie nowym szefem Olafa! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Czasy zimnej wojny. Między NATO a ZSRR trwa wyścig zbrojeń. Gdy amerykański wywiad dowiaduje się o istnieniu prototypu wyjątkowo skutecznego radzieckiego samolotu bojowego o nazwie "Firefox", postanawia go wykraść. Pilot Mitchell Gant, weteran wojny w Wietnamie, zostaje zwerbowany do tego zadania. Mężczyzna wyjeżdża do Londynu, a stamtąd do Moskwy. W czasie podróży udaje mu się zgubić agentów KGB. Wreszcie jako radziecki robotnik dostaje się w pobliże bazy lotniczej.
"Firefox" - TVN 7, godz. 22:35

Prawnik z Teksasu otrzymuje propozycję od właściciela klubu nocnego, Reinera. Ma przemycić narkotyki z Meksyku. Adwokat planuje ślub z ukochaną Laurą, pragnie zapewnić jej życie na odpowiednim poziomie. Decyduje się więc wejść w ryzykowny interes, nawet mimo ostrzeżeń Westraya, człowieka na usługach Reinera, pośredniczącego w kontaktach z kartelem. Podczas transakcji prawnik chce reprezentować zleceniodawcę i jego dziewczynę, psychopatkę Malkinę. Gdy towar zostaje skradziony, odpowiedzialność ponoszą wszyscy, którzy byli związani z adwokatem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Adwokat" - Polsat, godz. 22:40

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 10.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×