Program telewizyjny na wtorek, 10.12.2019. Co obejrzeć w niedzielę, 10 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co w telewizji 10 grudnia? W programie TV na wtorek m.in. "Wataha", "Na Wspólnej" i "M jak miłość". Ciekawych propozycji jest jednak więcej! Sprawdź nasz program tv na niedzielę, 10 grudnia 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 10 grudnia 2019 r.:

Kapitan Wiktor Rebrow przeniósł się do opuszczonej leśniczówki, by poradzić sobie z traumą po zamachu bombowym, w którym omal sam nie zginął i stracił wielu przyjaciół. Odkąd znalazł kolczyk Ewy, jest przekonany, że jego dziewczyna żyje. Ale nawet jego wierny przyjaciel, Michał Łuczak nie daje wiary jego rewelacjom. Bliscy Wiktora obawiają się, że zwariował z rozpaczy po stracie ukochanej kobiety. Z niezapowiedzianą wizytą przyjeżdża więc do niego ojciec - pop. Dawno temu oddalili się od siebie. Czy to spotkanie naprawi rodzinne relacje?
"Wataha" odcinek 3. - Polsat, godz. 20:05

Joanna przed kliniką znajduje klepsydrę ze swoim nazwiskiem oraz wieniec i zapalone znicze! Po chwili dostaje od Karola wiadomość - mężczyzna zamierza się zabić. Bogdan i Joanna idą z tym natychmiast do Weroniki. Wtedy Karol wysyła filmik, w którym żegna się z Joanną i… zażywa potężną garść leków!!! Przemek - przejęty awanturą z matką Dagmary - przegląda ogłoszenia o pracy. Dagmara prosi, żeby się wyluzował - ona go kocha takiego, jakim jest! Tymczasem do Smolnego przychodzi była żona i obwinia go za to, co stało się z Przemkiem!
"Na Wspólnej" odcinek 2991. - TVN, godz. 20:15

Katarzyna Ruszczyc dziedziczy dom po śmierci ojca, leśniczego Antoniego. Kobieta odkrywa rodzinne tajemnice z przeszłości. Musi podjąć decyzję, czy nadal ukrywać sekrety, czy spróbować wyjaśnić nierozwiązane sprawy sprzed lat.
"Leśniczówka" odcinek 171. - TVP1, godz. 20:30

Olek, przekonany, że pani Ela ma szansę na powrót do zdrowia, kontaktuje się z Olewiczem. Szantażysta nie wierzy jednak w jego dobre intencje i zamiast się cieszyć, wybucha wściekłością. Tymczasem Aneta próbuje nakłonić Chodakowskiego, by w końcu się jej oświadczył. Iza i Marcin wracają do Grabiny i na nowo zaczynają planować ślub. Joanna kolejny raz odpycha Leszka i odkrywa, że Michał opisał ją w swojej nowej książce. Budzyński nadal opiekuje się Anią i cały czas wspiera Martę.
"M jak miłość" odcinek 1477. - TVP2, godz. 20:55

Cal i Emily sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Pewnego dnia kobieta oznajmia zaskoczonemu mężowi, że chce się rozwieść. Co więcej, ma kochanka. Znajomy playboy, Jacob Palmer, wyciąga Cala z depresji, wprowadzając go w świat klubów nocnych i przygodnych romansów. Cal nie wydaje się stworzony do takiego stylu życia.
"Kocha, lubi, szanuje" - TVN7, godz. 21:00

Libby Parsons, niesłusznie oskarżona o zabójstwo męża i skazana na 10 lat więzienia, prosi przyjaciółkę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Angie decyduje się adoptować chłopca, po czym wraz z nim znika. Dzięki pomocy współwięźniarek Libby trafia na ślad dziecka, zbiegłej przyjaciółki i swojego męża, jak najbardziej żywego. Wkrótce wychodzi na jaw, w jakim celu została upozorowana jego śmierć.
"Podwójne ryzyko" - TVN, godz. 21:30

Robert McCall był agentem amerykańskiego wywiadu, a obecnie prowadzi spokojne życie w Bostonie. Pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, wieczory spędza w restauracji. Spotyka tam prostytutkę Teri, z którą się zaprzyjaźnia. Pewnego razu dziewczyna nie przychodzi do lokalu. Okazuje się, że została pobita przez rosyjskich gangsterów. McCall postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija członków gangu. Wkrótce do miasta przyjeżdża niebezpieczny Teddy z zadaniem odnalezienia zabójcy członków mafii.
"Bez litości" - Polsat Film, godz. 23:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 10.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×