Program telewizyjny na wtorek, 11.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w wtorek, 11.06.2019? W programie TV na wtorek m.in. "1000 lat po Ziemi", "Egzekutor", "Miłość na wybiegu", "Maudie" i "Uniwersalny żołnierz". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 11 czerwca 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 11.06.2019 r.:

Ziemię dotknął kataklizm, powodując, że ludzie zmuszeni są do ucieczki. Ich nowym domem staje się odległa planeta Nova Prime. Tysiąc lat po katastrofie generał Cypher Raige i jego 13-letni syn Kitai wyruszają w podróż w stronę Układu Słonecznego. Niestety, ich statek zostaje uszkodzony i muszą awaryjnie lądować na pełnej niebezpieczeństw Ziemi. Ciężko ranny generał zostaje w kokpicie. Kitai wyrusza na poszukiwania sygnalizatora, który się zagubił podczas wchodzenia w atmosferę.
"1000 lat po Ziemi" - Polsat, godz. 20:05

Mieszkająca w małej nadbałtyckiej miejscowości Julia Wejcher marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Tuż przed wyjazdem na egzaminy dziewczyna nakrywa chłopaka na zdradzie. Zawód miłosny sprawia, że oblewa test. Znajoma rodziców, pani Marta - właścicielka zakładu fryzjerskiego, pomaga prowincjuszce zadomowić się w Warszawie. W jej salonie Julia poznaje Marlenę Brodzką, szefową agencji modelek, która oferuje dziewczynie pracę. Julia wkracza w świat mody. W agencji poznaje fotografa, z którym Marlena wiąże wielkie nadzieje.
"Miłość na wybiegu" - TVP2, godz. 20:10

Uważana przez wszystkich za odmieńca Maud Lewis po śmierci rodziców zostaje oddana przez brata pod opiekę ciotki. Uzależniona od innych bohaterka chce sama decydować o własnym losie, pragnie się usamodzielnić. Pewnego dnia zauważa w sklepie ogłoszenie o pracy. Postanawia wykorzystać okazję. Nie wie, że decyzja będzie miała ogromny wpływ na jej życie i odmieni jej los.
"Maudie" - Ale kino+, godz. 20:10

Szeregowiec Luc Deveraux zginął podczas wojny w Wietnamie, stając w obronie cywilów, których zamierzał zabić jego przełożony - sierżant Scott. Wiele lat później w stanie Nevada terroryści opanowują tamę, biorąc zakładników. Na miejsce przybywają członkowie oddziału specjalnego należącego do tajnego programu rządowego. Są wśród nich przywróceni do życia Deveraux i Scott, którzy jako maszyny GR44 i GR13 likwidują przestępców. Żołnierze budzą ciekawość dziennikarki Veroniki Roberts, która zakrada się nocą do bazy oddziału.
"Uniwersalny żołnierz" - TVN7, godz. 21:00

Pracująca w departamencie obrony Lee Cullen przez przypadek odkrywa plan przekazania nowoczesnej i niezwykle niebezpiecznej broni w ręce ludzi, którzy chcą przejąć władzę i zakłócić pokój na świecie. Kobieta zawiadamia FBI, nie wiedząc, iż w spisek zamieszani są politycy najwyższego szczebla i że zrobią wszystko, aby nie dopuścić do ujawnienia prawdy. Uratować może ją jedynie egzekutor - agent specjalny John Kruger z programu ochrony świadków.
"Egzekutor" - TVN, godz. 21:35

Schyłek II wojny światowej. Armia amerykańska toczy z Japończykami ciężkie walki o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo Desmond udowadnia, jak bardzo wobec niego się mylono. Podczas starć, wielokrotnie ryzykując życie, ratujei ponad 70 rannych żołnierzy.
"Przełęcz ocalonych" - TV Puls, godz. 21:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 11.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×