Program telewizyjny na wtorek, 11.08.2020. Co obejrzeć 11 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek, 11 sierpnia - co dziś w telewizji. Do obejrzenia w tv m.in. "Elizjum", "C.K. Dezerterzy", "Szukając sprawiedliwości" oraz "Déjà vu". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 11.08.2020. Podpowiadamy, co obejrzeć we wtorkowy wieczór.

Multimedia

Program tv na wtorek, 11 sierpnia 2020 r.:

W wypadku samochodowym ginie reporterka, która miała przeprowadzić wywiad z oczekującym na wykonanie wyroku Frankiem Beachumem. Steve Everett, który nie cieszy się przychylnością szefa, udaje się w jej zastępstwie do więzienia stanowego. Po powrocie do redakcji rutynowo sprawdza kilka związanych ze sprawą faktów i nabiera pewności, że Beachum jest niewinny. Chociaż do egzekucji pozostało zaledwie dwanaście godzin, Steve postanawia zgromadzić jak najwięcej informacji potwierdzających jego odkrycie.
"Prawdziwa zbrodnia" - TVN7, godz. 20:00

Podczas prac wykopaliskowych 12-letni chłopiec budzi pradawnego smoka. Skutki wypadku są katastrofalne - na oczach dziecka ginie jego matka. W ciągu następnych dwudziestu lat ludzie niemal całkowicie znikają z powierzchni Ziemi. Pozostali przy życiu egzystują w podziemnych schronach, podczas gdy na powierzchni panują smoki. Ich wegetację zaburza przybycie grupy Amerykanów, którzy twierdzą, że znają sposób na wybawienie świata od zionących ogniem bestii i namawiają do otwartej walki. Miejscowi decydują się na podjęcie ryzyka.
"Władcy ognia" - TV Puls, godz. 20:00

Marley to młoda, odnosząca sukcesy kobieta, która dzięki wrodzonemu poczuciu humoru potrafi traktować rzeczywistość z dystansem. Jej podejście do życia zmienia się, gdy poznaję mężczyznę swoich marzeń, jednak kapryśny los chciał, że to właśnie z jego ust dowie się, że zachorowała na raka
"Odrobina nieba" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Rok 2154. Wyniszczony wojnami i klęskami żywiołowymi świat jest podzielony na dwie kasty. Zamożni mieszkają na przypominającej amerykańskie przedmieścia stacji okołoziemskiej. Reszta walczy o przetrwanie na Ziemi i marzy, by także zamieszkać w rajskim Elizjum. Do buntowników próbujących dostać się na stację dołącza Max, robotnik, któremu zostało zaledwie kilka dni życia. Jego heroiczna próba zmiany porządku może uratować niejedno istnienie.
"Elizjum" - Polsat, godz. 20:00

Jest rok 1918. Do małego garnizonu, gdzieś na węgierskiej prowincji, przybywa nowy zastępca dowódcy - porucznik von Nogay. To typ fanatyka i sadystycznego służbisty. Jego zadaniem jest przekształcenie wielonarodowościowej zbieraniny dekowników w zdyscyplinowane wojsko cesarsko-królewskie. Szczególną uwagę zwraca na pięciu zawadiaków: Polaka, Czecha, Żyda, Węgra i Włocha, którzy przygotowują plan ucieczki.
"C.K. Dezerterzy" - TVP2, godz. 20:10

Brooklyn, gdzie dorastał oficer policji Gino Felino, był zawsze oazą spokoju. Wszystko zmienia się z chwilą, kiedy w okolicy pojawia się zajmujący się handlem narkotykami gangster Richie Madano. Początkowo Gino próbuje zwalczać mafię legalnymi metodami. Kiedy na ulicach coraz częściej wybuchają strzelaniny, funkcjonariusz zaczyna zastanawiać się nad skuteczniejszymi sposobami rozwiązania problemu. Gdy Madano zabija jego najlepszego przyjaciela, Gino, nie bacząc na procedury, rozpoczyna bezwzględną walkę z przestępcami.
"Szukając sprawiedliwości" - TVN, godz. 21:00

Agent federalny Doug Carlin bada sprawę wybuchu bomby na promie pasażerskim, w wyniku którego zginęło kilkaset osób. W trakcie dochodzenia zostają odnalezione zwłoki kobiety, rzekomo jednej z ofiar eksplozji. Jednak sekcja zwłok wykazuje, że kobieta została zamordowana wcześniej. Na dodatek Carlin odnosi wrażenie, jakby już gdzieś ją wcześniej widział. Jego przypuszczenia okazują się prawdziwe, gdy do akcji wkracza jednostka specjalna, która może cofnąć się w czasie i sprawdzić, co rzeczywiście wydarzyło się na promie.
"Déjà vu" - Polsat, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 11.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×