Program telewizyjny na wtorek, 12.02.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na wtorek, 12 lutego 2019 roku. W tv dziś m.in. nowe odcinki seriali: "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Echo serca". Oprócz tego w programie tv także sporo filmowych propozycji. W programie telewizyjnym na wtorek znalazły się takie tytuły jak: "Polowanie na czarownice" czy "Stan zagrożenia". Sprawdź na program tv na 12.02.2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 12.02.2019 r.:

Przyjaciel prezydenta Stanów Zjednoczonych zostaje zamordowany. Jack Ryan, zastępca szefa CIA, ustala, że za tą śmiercią stoi Ernesto Escobedo, szef kartelu narkotykowego z Medellin. Do Kolumbii wyrusza oddział komandosów, którym dowodzi były agent John Clark. W starciu z mafią oddział ponosi klęskę. Doradca prezydenta do spraw bezpieczeństwa narodowego, Robert Ritter, rozpoczyna tajne rokowania z Kolumbijczykami i proponuje im daleko idące ustępstwa. Dowiedziawszy się o tym, Ryan przeciwstawia się porozumieniu i wypowiada mafii prywatną wojnę.
"Stan zagrożenia" - TVN7, godz. 20:00

Behmen powraca z kolejnej krucjaty. Wraz z Felsonem zamierzają przejść w stan spoczynku. Ku ich zdumieniu widzą kraj spustoszony przez czarną śmierć. Rycerze zostają zatrzymani przez ludzi umierającego kardynała. Ci informują ich, że grozi im więzienie za dezercję, chyba że podejmą się niebezpiecznej misji. W kardynalskich lochach przetrzymywana jest młoda kobieta uznana za czarownicę, oskarżona o paktowanie z diabłem. Behmen i Felson unikną kary, jeśli podejmą się konwojowania jej do odległego opactwa, gdzie zostanie osądzona.
"Polowanie na czarownice" - Polsat, godz. 20:05

Agata wylatuje do Izraela na festiwal filmowy. Martwi się o Stasia, który nadal milczy i izoluje się od rodziny. Patryk obiecuje zaopiekować się bratem ukochanej. Wkrótce najmłodszy z Pyrków umawia się przez Internet na spotkanie z przedstawicielem tajemniczej grupy. Kasia i Łukasz organizują przyjęcie weselne dla rodziny i przyjaciół. Stefan jest załamany rozstaniem Cariny i Franka, ale Waleria prosi go, żeby ze względu na starszą córkę odłożył wyjazd do Francji. Na uroczystość wprasza się Gawron z Żabcią...
"Barwy szczęścia" odcinek 2000. - TVP2, godz. 20:05

Natalia wciąż jest załamana po rozstaniu z Frankiem i wyznaje Marii, że straciła całą radość życia. W leśniczówce nagle zjawia się Justyna, która przyznaje, że ją i Zarzyckiego łączy romans. Tymczasem Kisielowa wspierana przez Sonię, Barbarę i Roberta Żaka bierze udział w wyborach na sołtysa, walcząc z Banachem. Bartek robi wszystko, by uratować życie lokalnego księdza, który podczas spaceru w lesie dostaje nagle zawału.
"M jak miłość" odcinek 1420. - TVP2, godz. 20:55

Magda dostaje nietypowe zadanie od wciąż mocno jej niechętnego ordynatora Stommy: ma namówić księdza Grzegorza, którego zdrowie niepokoi ostatnio zaprzyjaźniony personel, żeby poddał się podstawowym badaniom. Ksiądz traktuje Magdę z lekceważeniem, czuje nad nią zdecydowaną przewagę, sytuacja między nimi jednak zmienia się, gdy na oddział szpitalny trafia jego bliski znajomy..
"Echo serca" - TVP1, godz. 21:40

Peter Devereaux jako szpieg zyskał przydomek November Man - ten, który zwiastuje zimę. Był nieprzejednany i okrutny, ale teraz, na emeryturze, cieszy się spokojnym życiem w Lozannie. Do czasu, gdy zostaje wysłany do Moskwy z poleceniem wydostania kobiety zamieszanej w międzynarodowy spisek. Piękna Alice Fournier posiada cenne informacje na temat rosyjskiego prezydenta elekta. Misję utrudnia mu dawny przyjaciel, którego szkolił na agenta. Mason próbuje wyeliminować Petera. Pojedynek między nimi jest śmiertelnie niebezpieczny.
"Listopadowy człowiek" - TVN7, godz. 23:00

W laboratorium w Alpach Stavros Blofeld pracuje nad planem zdobycia kontroli nad światem. Podając się za znawcę rzadkich alergii, zwabia do pracowni dziesięć kobiet, które nieświadomie pomogą mu w realizacji szalonych zamierzeń. Po przeprowadzeniu eksperymentów kobiety mają wrócić do domów, aby rozsiewać wirus niszczący roślinność. Agent James Bond usiłuje rozpracować organizację przestępczą WIDMO, na której czele stoi obłąkany miliarder. 007 dostaje się do wnętrza kierowanego przez Blofelda Instytutu Badań Fizjologicznych.
"W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości" - TVP1, godz. 23:55

Zobacz galerię

Filmy do zobaczenia we dwoje

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 12.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×