Program telewizyjny na wtorek, 12.11.2019. Co obejrzeć 12 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Wtorek, 12 listopada 2019. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością znajdziecie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 12.11.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 12 listopada 2019 r.:

Rok 2029. John Connor stoi na czele rebeliantów, którzy walczą z zagrażającymi ludzkości cyborgami. Nie jest mu łatwo. Tym bardziej, że musi się zmierzyć zarówno z wrogami z przeszłości, jak i z przyszłości. Mężczyzna wysyła zaufanego porucznika, Kyle'a Reese'a, do roku 1984, aby uratował jego matkę, Sarah Connor, przed śmiercią. Niespodziewany zwrot zdarzeń sprawia, że Kyle i Sarah jednoczą siły z Terminatorem.
"Terminator: Genisys" - Polsat, godz. 20:10

Lyra (Dafne Keen) jest z pozoru zwyczajną dziewczyną. Kiedy znika jej najlepszy przyjaciel, decyduje się ruszyć mu na pomoc, odkrywając przy tym groźny spisek, który dotyczy porwanych dzieci. Lyra podejmuje też próbę zrozumienia tajemniczego zjawiska zwanego Pyłem. Podczas podróży przez przeróżne światy, bohaterka spotyka zdeterminowanego i odważnego chłopca o imieniu Will (Amir Wilson). Razem spotykają na swojej drodze niezwykłe istoty i poznają niebezpieczne sekrety, a los żywych - jak i umarłych - zdaje się być w ich rękach.
"Mroczne materie" odcinek 2 - HBO, godz. 20:10

Sam i Molly są zgodną i kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc już duchem, przekonuje się, że jego zabójstwo nie było przypadkowe, a ukochanej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę usiłuje ostrzec żonę. W tym celu nawiązuje kontakt ze spirytystką Odą Mae Brown. Szalona Oda, początkowo niechętna, z czasem zaprzyjaźnia się z duchem Sama i robi wszystko, by uratować jego ukochaną żonę.
"Uwierz w ducha" - TVN7, godz. 21:00

Na Ziemi od 600 lat trwa wojna wampirów z wilkołakami. Stawką jest panowanie nad pewnym miastem, a w przyszłości nad światem. Ludzie zostawiają monstra w spokoju dopóty, dopóki do jednej z bitew zwaśnionych stron nie dostaje się student medycyny, Michael Corvin. Chłopak staje się obiektem zainteresowania wampirzycy Selene, która czuje, że niepozorny mężczyzna może odegrać dużą rolę w odwiecznym konflikcie. Przeczucie jej nie myli: Michael posiada tajemnicę łączącą zwaśnione światy.
"Underworld" - TV4, godz. 21:40

Malcolm jest inteligentnym nastolatkiem marzącym o studiach na Harvardzie. Nietypowe zainteresowania i dobre wyniki w nauce sprawiają, że chłopak jest częstym obiektem żartów kolegów ze szkoły. Gdy podczas jednej z imprez ktoś podrzuca mu do plecaka narkotyki, przyszłość Malcolma staje pod znakiem zapytania.
"Dope" - TVP Kultura, godz. 22:10

Były seryjny morderca dowiaduje się, że cierpi na chorobę Alzheimera. Lekarz tłumaczy, że dolegliwość rozwinęła się w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło siedemnaście lat wcześniej. To samo wydarzenie zmusiło mężczyznę do zaprzestania zabijania. Obecnie Byung-su wiedzie spokojne życie, wychowując córkę. Gdy w mieście pojawia się nowa fala zabójstw, miewający zaniki pamięci mężczyzna obawia się, że jest sprawcą. Odkrywa jednak tożsamość mordercy. Ten zaczyna interesować się nim i jego córką. Byung-su stara się ją ochronić.
"Człowiek bez pamięci" - Ale kino+, godz. 22:10

Bohaterem filmu jest Heinz Stücke, który przez ponad 50 lat starał się odwiedzić wszystkie zakątki świata na rowerze i z plecakiem. Jego podróż rozpoczęła się 22.08.1960 r. w niemieckim miasteczku Hövelhof. Stücke wybrał życie wędrowca. Podróżował, kiedy nikomu się jeszcze nie śniło o GPS-ie i telefonii komórkowej, a w większości miejsc, które odwiedzał, trudno było o zwykły telefon. Czasem miesiącami nie było z nim kontaktu. Dokumentacja z podróży była gromadzona w rodzinnym miasteczku, gdzie otwarto muzeum pamiątek po wojażach Heinza.
"Człowiek, który chciał zobaczyć wszystko" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 12.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×