Program telewizyjny na wtorek, 14.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 14.08.2018? W programie TV na dziś m.in. Top of the Top Sopot Festival 2018, "Ronin", "Bóg zemsty", "Porzucona", "Czerwony kapitan" i "Pod presją". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 14 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 14 sierpnia 2018 r.:

Otwierający festiwal w Sopocie koncert "FOREVER YOUNG" to hołd złożony muzyce lat 80. i 90. Na sopockiej scenie pojawią się zagraniczne gwiazdy, które wykonają swoje wiecznie młode przeboje. Usłyszymy m.in.: Ten Sharp w utworze "You", Londonbeat w hicie "I've Been Thinking about You", Fun Factoryw "Celebration", czy Beverley Craven w niezapomnianym "Promise me". Swoje kultowe utwory przypomną również polscy artyści: IRA, Wilki, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Elektryczne Gitary i Felicjan Andrzejczak . Ukoronowaniem muzycznych wspomnień będzie jubileusz 35-lecia pierwszej płyty zespołu Lady Pank, który wraz z gośćmi zaprezentuje największe przeboje ze swojego debiutanckiego albumu. W jubileuszowym koncercie wystąpią Kasia Kowalska, Tomasz Organek i Maciej Maleńczuk... czytaj więcej
Top of the Top Sopot Festival 2018: Forever Young - TVN, godz. 20:00

Zakochani w sobie małżonkowie Will i Laura Gerardowie mieszkają w Nowym Orleanie. On wybrał posadę nauczyciela angielskiego w średniej szkole, ona jest muzykiem. W ich idealnym związku nigdy nie było większych zgrzytów, żyją w zgodzie i harmonii, ciesząc się swoim szczęściem. Ale pewnego feralnego wieczoru wszystko się zmienia, całe ich życie nagle legnie w gruzach. Kiedy po zakończonej późno próbie Laura wraca do domu, zostaje zaatakowana. Poturbowana kobieta trafia do szpitala. Od tej pory regularnie odwiedza ją zatroskany mąż. Pewnego razu Willa zaczepia nieznajomy, który przedstawiając się jako Simon, opowiada mu, że jest członkiem samozwańczej straży obywatelskiej i proponuje zlikwidowanie napastnika, który zaatakował Laurę. W zamian organizacja zażąda od Willa w przyszłości, by ten wyświadczył dla nich pewną przysługę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bóg zemsty" -TV Puls, godz. 20:00

Catherine Burke jest wzorową studentką. Pisze pracę dyplomową i ma duże szanse na angaż w świetnej firmie. Jej jedynym problemem jest samotność, ale zapracowana dziewczyna nie ma czasu na randki. Wtedy w jej życiu pojawia się przystojny detektyw Wade Handler, który prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia jej byłego chłopaka Embry'ego Langana. Zainteresowanie policji wzbudził fakt, że od dwóch lat z jego konta nie wypłacano żadnych pieniędzy. Embry był sierotą, ale odziedziczył po rodzicach fortunę. Chłopak prowadził co prawda dosyć niekonwencjonalny tryb życia: jeździł na wykopaliska do Kambodży, finansował wystawienie opery, pracował w fabryce. Od wielu lat brał też leki pobudzające i przeciwdepresyjne. Hipoteza o samobójstwie wydaje się jednak jego znajomym mało prawdopodobna - Embry za bardzo kochał życie.
"Porzucona" - TVN7, godz. 20:00

Film na podstawie bestsellerowej powieści kryminalnej słowackiego pisarza Dominika Dána. W 1992 roku na cmentarzu w Bratysławie trwa przenoszenie grobów. Uwagę grabarzy zwraca jedna z trumien, w której znajdują szczątki nieboszczyka z gwoździem w czaszce. Postanawiają zgłosić sprawę na policję. Sprawa trafia w ręce ambitnego detektywa Richarda Krauze. Tożsamość nieboszczyka okazuje się być trudna do ustalenia, a wszystkie ślady prowadzą do "Czerwonego Kapitana", niebezpiecznego specjalisty od przesłuchań z czasów komunistycznej władzy. Detektyw zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie może go spotkać, zwłaszcza, że na światło dzienne wychodzi coraz więcej faktów dotyczących przekrętów ze strony najwyższych władz policyjnych i kościoła.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Czerwony kapitan" - Ale kino+, godz. 20:10

W świecie gdzie porzucono lojalność, a wierność i posłuszeństwo można kupić, pojawia się groźba nowego terroru - najemnicy i płatni zabójcy. Zimna wojna się skończyła, jednak nowy porządek świata sprzyja działalności tajnych grup płatnych zabójców - ich zdolności przetrwania, rozpoznania w terenie i ataku są legendą, a wynająć ich może każdy, kogo stać na zapłacenie niebotycznie wysokiej stawki. Tajemniczy klient zleca grupie najemników znanych jako Ronin kradzież poufnej teczki. To z pozoru błahe zadanie okazuje się śmiertelnie niebezpieczną misją. Pewna podziemna organizacja także próbuje zdobyć dokumenty oferując taką samą cenę. By wykonać robotę grupa wyrzutków pod dowództwem byłego agenta CIA znanego jako Sam jest zmuszona dokonać czegoś, co jeszcze nigdy nie miało miejsca - zaufać sobie nawzajem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ronin" - TVP2, godz. 20:45

Ława przysięgłych odgrywa w amerykańskim sądownictwie ważną rolę. Losowo wybranych "Dwunastu gniewnych ludzi", których perfekcyjnie przedstawił przed kilkudziesięciu laty Sidney Lumet, decyduje o winie lub niewinności oskarżonego. Propozycję wystąpienia na sali sądowej właśnie w charakterze sędziego przysięgłego otrzymuje bohaterka filmu, młoda rzeźbiarka Annie Laird. Toczy się bowiem głośny proces włoskiego mafiosa Louie Boffano, oskarżonego o podwójne morderstwo. Annie przyjmuje wyzwanie, to dla niej pewien zaszczyt i szansa oderwania się od monotonnej codzienności. Dotychczas prowadziła spokojny tryb życia, samotnie wychowuje 12-letniego syna Olivera, którego kocha ponad wszystko. Teraz jednak jej cały uporządkowany świat legnie w gruzach.
"Pod presją" - Stopklatka TV, godz. 21:55

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 14.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×