Program telewizyjny na wtorek, 15.10.2019. Co obejrzeć 15 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 15.10.2019? W programie TV na wtorek, m.in. finałowe odcinki "Pułapki" i "Ninja Warrior Polska", a także m.in. "M jak miłość", "Echo serca", "Życie od kuchni" i "Bank". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 15 października 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 15 października 2019 r.:

Umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić generała Maksimusa następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala, skazując generała i jego rodzinę na zagładę. Maksimusowi cudem udaje się uciec. Jednak wojownik trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Powraca do Rzymu, by pomścić zamordowanych bliskich.
"Gladiator" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Za nami 6 odcinków pełnych emocji, ekstremalnego wysiłku a nawet kontuzji. Na polu walki o tytuł pierwszego w Polsce Ninja zostało 24 śmiałków. Za każdym z nich stoi inna historia, ale łączą ich – ogromna determinacja i wprost niewyobrażalna sprawność fizyczna. Przed nimi tor karkołomny finałowy i cel – góra Midoryama. Kto zaliczy nowe przeszkody o tajemniczych nazwach: wiszące okna, spacer hydralulika, czy ścianę Herkulesa? Kto zostanie tym, który pokonał 204 rywali i wespnie się po 23 metrowej linie – symbolizującej górę Midoryama i dołączy do elitarnego grona Ninja Warrior?
"Ninja Warrior Polska" - Polsat, godz. 20:10

Marcin odkrywa, że ktoś próbuje pogrążyć jego firmę, składając fałszywe zamówienia i wystawiając negatywne opinie. Olek po wydarzeniach nad jeziorem ma psychiczne problemy i sięga nie tylko po alkohol, ale też po leki na uspokojenie. Młody włamywacz Michał wraca na Deszczową, by podziękować Kindze za okazaną pomoc. Wizyta chłopaka wyraźnie jednak nie podoba się Pawłowi. Zduńscy urządzają poza tym kameralną imprezę na cześć bliźniaczek, które kończą właśnie pół roku.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Kate jest surową i wymagającą szefową kuchni w jednej z modnych nowojorskich restauracji. Praca to jej pasja, dla niej Kate jest gotowa na największe poświęcenie. W kontaktach osobistych bywa zimna i oschła. Tymczasem w jej życiu szykują się poważne zmiany. Kate jest zmuszona zaopiekować się 9-letnią siostrzenicą. Jakby tego było mało, do personelu w restauracji dołącza nowy kucharz, Nick, który wzbudza w niej ambiwalentne uczucia. Szefowa sądzi, że zamierza on zająć jej pozycję. Rozpoczyna się zacięta rywalizacja.
"Życie od kuchni" - TVN7, godz. 21:00

Przyjaciele cudem ratują Ewę przed śmiercią. W okolicy magazynów policjanci odnajdują liczne groby ofiar Bestii. Rakowcowi w ostatniej chwili udaje się jednak uciec. Niestety, nigdzie nie ma śladów małego Stasia. Czarny jedzie do byłej żony przekazać jej złe wieści. Na miejscu czeka go kolejna niespodzianka! Jak poradzi sobie z szokującym odkryciem? Rakowiec przyjeżdża do domu Olgi i Ewy, żeby dokończyć to, co zaczął… Nie wie, że nastolatka nie jest sama. Czy uda jej się obronić przed niebezpieczeństwem?
"Pułapka" - TVN, godz. 21:30

Podczas ustawki pomiędzy kibicami dwóch rywalizujących ze sobą drużyn piłkarskich poważnie ranni zostają nieformalni przywódcy obu grup Marek - fan Żbika Tarchomin i Romek - entuzjasta Ruchu Izabelin. Uciekając przed policją kibice przyjeżdżają do Szpitala Północnego wprowadzając chaos na oddział ratunkowy. Marek i Romek trafiają na sale operacyjne, a pozostali kibice z mniejszymi obrażeniami okupują SOR.
"Echo serca" - TVP2, godz. 21:50

Agent Interpolu Louis Salinger wraz z asystentką prokuratora generalnego Eleanor Whitman starają się zdobyć dowody świadczące o przestępczej działalności przedstawicieli jednego z najpotężniejszych banków na świecie. Okazuje się, że władze instytucji brały udział w praniu brudnych pieniędzy, handlu bronią, a także próbowały destabilizować pracę rządów. Śledztwo prowadzi Salingera i Whitman do Berlina, Mediolanu, Nowego Jorku oraz Stambułu. Oboje ryzykują życie, ponieważ podejrzani zrobią wszystko, aby prawda nie wyszła na jaw.
"Bank" - Polsat, godz. 22:10

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 15.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×