Program telewizyjny na wtorek, 16.03.2021. Co obejrzeć 16 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 16 marca 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was programy rozrywkowe, premierowy odcinek serialu "Sanditon" oraz świetne filmy. Nic, tylko oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 16.03.2021.

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 16.03.2021. Co obejrzeć 16 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

W trzecim odcinku trzeciej edycji sportowego show Polsatu z morderczo trudnym torem zmierzą się kolejni śmiałkowie. Wśród nich znajdzie się m.in. siatkarski wicemistrz świata, Łukasz Kadziewicz. Sportowiec z pewnością będzie chciał się poprawić, w poprzedniej edycji swoją próbę zakończył bowiem już na drugiej przeszkodzie.
"Ninja Warrior Polska 3" odc. 3 - godz. 20:05 w Polsacie

Olewicz odnajduje Marcina w siedlisku i informuje o tym jego bliskich. Tymczasem Bosacki wciąż szantażuje Michała żądając, by pisarz zgodził się na jego powrót do wydawnictwa. Sonia po tym, jak dzięki Rafałowi poznała prawdę o problemach Janka - kolejny raz próbuje zbliżyć się do ukochanego. Iza spotyka się z Marcinem i mówi mu, co tak naprawdę stało się w Krakowie.
"M jak miłość" odc. 1575 - godz. 20:55 w TVP2

W nowym serialu dokumentalnym od TVP1 będziemy mogli z bliska przyjrzeć się życiu wielodzietnych rodzin. W pierwszym odcinku będziemy mogli lepiej poznać tytułowe wielkie rodziny, które będą towarzyszyć nam w kolejnych odcinkach, 11-osobowe rodziny Twarowskich i Lewockich, oraz 6-osobową rodzinę da Cruz.
"Wielkie rodziny" odc. 1 - godz. 20:55 w TVP1

Podczas rozprawy kluczowy świadek nieoczekiwanie zmienia zeznania. Prawdopodobnie stoi za tym Langer. Chyłka postanawia powołać kolejnego świadka. Kordian drąży sprawę zniknięcia Bukano. Buchelta interesuje jednak wyłącznie zakończenie procesu wyrokiem pomyślnym dla Salusa. Oryński zaczyna rozumieć, że cena za lojalność wobec klienta i pracodawcy może być dla niego za wysoka.
"Chyłka - Rewizja" odc. 5 - godz. 21:30 w TVN

Szpieg Gabriel Shear chce zagarnąć 9,5 miliarda dolarów z nielegalnych funduszy Rządowej Agencji do Walki z Narkotykami i przeznaczyć je na działalność tajnej jednostki antyterrorystycznej. Aby ukraść te pieniądze, będzie jednak potrzebował super-hakera. Postanawia zwerbować młodego geniusza, Stanleya Jobsona.
"Kod dostępu" - godz. 21:30 w TVN7

Adaptacja ostatniej powieści Jane Austen. Przypadek sprawia, że młoda Charlotte Heywood trafia do Sandinton, nadmorskiego miasteczka, które ma ambicję stać się najmodniejszym kurortem na całym południowym wybrzeżu Anglii. Dziewczyna poznaje lokalnych mieszkańców i gości z wielkomiejskiego Londynu.
"Sanditon" odc. 1 - godz. 21:40 w TVP2

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 16.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×