Program telewizyjny na wtorek, 16.04.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na wtorek - co dziś w tv? Nowy odcinek "M jak miłość", w którym zobaczymy przygotowania do ślubu Izy i Marcina oraz komediowy popis Meg Ryan w filmie "Francuski pocałunek". Sprawdź nasz program telewizyjny na wtorek, 16.04.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 16.04.2019 r.:

Kate odczuwa lęk przed podróżą samolotem. Niemniej kiedy człowiek, którego gotowa była poślubić, podczas podróży służbowej do Paryża zakochał się w innej kobiecie, decyduje się na lot przez Atlantyk. W samolocie towarzyszy jej sympatyczny Francuz, który okazuje się złodziejem ściganym przez policję za przemyt. Spotkanie z nim ściągnie na Kate wiele kłopotów. Ku zaskoczeniu obojga nadejdzie chwila, kiedy dziewczyna doceni jego urok, a on dostrzeże w niej życiową szansę.
"Francuski pocałunek" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Elitarna grupa najemników otrzymuje zlecenie od agenta CIA - Churcha. Mają udać się do Albanii i wydobyć cenny ładunek ze strąconego samolotu. Na miejscu ekipa wpada w pułapkę zastawioną przez przemytnika broni Jeana Vilaina, który uprowadza i zabija Billy'ego. Koledzy postanawiają się zemścić. Tymczasem Vilain stara się przechwycić pluton z opuszczonej kopalni. Niezniszczalni zamierzają popsuć szyki przestępcy. Pomagają im: ekspert od nowoczesnej technologii Maggie Chan oraz najemnicy Trench i Booker.
"Niezniszczalni II" - Polsat, godz. 20:10

Renia gości Amelię i Walerię. Opowiada koleżankom, że boi się Ireny, która przygotowała jej laleczkę voodoo. Sadowskiej wraca humor, kiedy Wiśniewska przekazuje jej kolejny list od Norberta. Więzień napisał, że chciałby się z nią spotkać. Znajomi robią Kajtkowi imprezę niespodziankę z okazji osiemnastki, połączoną z urodzinami Oliwki. Zbrowska zaprasza Kacpra, który okazuje się świetnym didżejem...
"Barwy szczęścia" odcinek 2045. - TVP2, godz. 20:10

Julka ma powód do radości, bo jej ojciec wychodzi w końcu ze szpitala. Kryszak nadal cierpi jednak na depresję, jest bowiem przekonany, że zniszczył przyszłość całej swojej rodziny. Paweł nieoczekiwanie proponuje mu nowy, wspólny biznes. Iza jest załamana, bo suknia, którą zamówiła w Chinach, zupełnie nie nadaje się na ślub. Marcin postanawia więc zdobyć dla ukochanej kreację, która ją zachwyci. Łukasz znów spotyka się z Katią i próbuje odkryć, dlaczego dziewczyna uciekła wcześniej z hotelu...
"M jak miłość" odcinek 1438. - TVP2, godz. 20:55

Po wybuchu samochodu Michał trafia do szpitala. Jego stan jest krytyczny. Artman przeprowadza bardzo długą reanimację. Stan Wolskiego jednak z czasem tylko się pogarsza i lekarz, jako pacjent, trafia na salę operacyjną. Prokurator i policja przeprowadzają śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa. Na miejscu zostają zabezpieczone dowody. Zatrzymana zostaje Alina Brylska, która okazała się być tajemniczą kobietą, którą widział Michał tuż przed wybuchem. Nie ma wątpliwości - ładunek pod samochodem był przygotowany przez profesjonalistów...
"Diagnoza" s. 4. odc. 8. - TVN, godz. 21:30

W miasteczku uniwersyteckim w Durham dochodzi do serii napadów na studentki. Jedną z porwanych jest siostrzenica doktora Aleksa Crossa, policyjnego specjalisty zajmującego się tworzeniem portretów psychologicznych zabójców. Obawiając się opieszałości policji, Cross postanawia rozpocząć własne dochodzenie. Niebawem do poszukiwań przyłącza się doktor Kate McTiernan, niedoszła ofiara psychopaty, której udało się uciec. Tylko ona zna jego głos i może go rozpoznać. Razem prowadzą żmudne i niebezpieczne śledztwo.
"Kolekcjoner" - TVN7, godz. 23:45

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 16.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • KW (gość)

    Obecny sezon "Kuby Wojewódzkiego" jest bardzo dobry. Ciekawi, na wysokim poziomie goście. Znacznie lepiej niż jakieś 2, 3 sezony temu gdy większość to pseudo gwiazdy lub gwiazdki, a nie gwiazdy.

    18.04.2019 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×