Program telewizyjny na wtorek, 17.09.2019. Co obejrzeć 17 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 17.09.2019? W programie TV na wtorek, m.in. "Ninja Warrior Polska", "M jak miłość", "Pułapka", "Echo serca", "Nagła śmierć", "Jumper" i "Katyń". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 17 września 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 17.09.2019 r.:

David Rice mieszka z ojcem w małym mieście w stanie Michigan. Uchodzący za nieudacznika i unikany przez rówieśników chłopak podkochuje się w Millie, koleżance ze szkoły. Pragnąc zdobyć względy dziewczyny, wręcza jej szklaną kulę. Wskutek pewnego incydentu prezent trafia na środek zamarzniętej rzeki. Gdy David rusza, by go odzyskać, wpada pod lód. Nie tonie, lecz przenosi się do biblioteki. Odkrywa w sobie umiejętność teleportacji. Dla Davida to początek nowego życia. Beztroska nie trwa długo - na drodze chłopaka staje Roland.
"Jumper" - TV Puls, godz. 20:00

Kolejni uczestnicy programu mierzą się z trudnym i pomysłowym torem przeszkód. By go pokonać, nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha. Liczą się również szybkość i pomysłowość, ponieważ przeszkody należy pokonać w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów, czyli torów o zróżnicowanym stopniu trudności. Do zawodów mogą stanąć zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. Każdy z nich walczy przede wszystkim z własnymi słabościami, lecz ostatni etap pokonują tylko nieliczni.
"Ninja Warrior Polska" - Polsat, godz. 20:10

Włamywacza z Deszczowej, Michała, zabiera pogotowie, a Kinga postanawia później odwiedzić nastolatka w szpitalu. Kamil organizuje domówkę dla przyjaciół, na którą zaprasza także Magdę. Budzyński od razu czuje ukłucie zazdrości. Prawnik martwi się poza tym o Anię, kiedy dowiaduje się, że córka Marty ma problemy z kolegami ze szkoły. Katia idzie na kontrolne badania i odkrywa, że jest w ciąży. Dziewczyna od razu chce powiedzieć o tym Łukaszowi, ale ukochany nie odbiera telefonu.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

W Pittsburghu odbywa się mecz finałowy Pucharu Stanleya. Widowisko przyciąga siedemnaście tysięcy widzów, a wśród nich wiceprezydenta USA i jego świtę. Nieoczekiwanie grupa terrorystów opanowuje budynek, zakłada ładunki wybuchowe i bierze polityków jako zakładników. Grupą kieruje Joshua Foss, były agent CIA, który domaga się przelania miliarda dolarów na zagraniczne konta bankowe. Raty okupu mają być przekazywane pod koniec każdej rundy meczu. Zasiadający na widowni były strażak Darren McCord rozpoczyna walkę z bandytami.
"Nagła śmierć" - TVN7, godz. 21:00

Ewa i Olga podejrzewają, że to prokurator Staniak może mieć związek ze śmiercią Moniki i zniknięciem Roksany. Z więzienia dzwoni do nich Czarny, mówi o porwaniu jego synka i śmierci Tyńca. Nagle rozmowa się urywa… Olga próbuje się z nim zobaczyć, ale bezskutecznie. W mieszkaniu Zosi pojawia się Artur, kierowca z fundacji. Proponuje jej pracę hostessy na prywatnych imprezach. Zosia zaczyna podejrzewać, że może chodzić o coś więcej, niż tylko obsługiwanie imprez. Olga dostaje informację ze szpitala, że jej matka się wybudziła.
"Pułapka" - TVN, godz. 21:30

Do szpitala, z silnym krwawieniem z podbrzusza, trafia 15-letnia Kinga. Okazuje się, że ma bardzo obfitą miesiączkę, nadal jednak nie wiadomo, co jest przyczyną bólu brzucha, na jaki skarży się dziewczyna. Do szpitala przyjeżdża jej mama, Beata: bolesne miesiączki są u nich dziedziczne, ona sama również na nie cierpi. Sytuacja komplikuje się jednak, gdy Beata nieoczekiwanie traci przytomność, czuwając przy łóżku córki - chwilę później trafia na blok operacyjny z zapaleniem otrzewnej. Co jest przyczyną problemów zdrowotnych matki i córki?
"Echo serca" - TVP2, godz. 21:40

17 września 1939 roku Sowieci wkraczają do Polski. W tłumie ludzi uciekających do Małopolski generałowa Róża spostrzega Annę, żonę rotmistrza Andrzeja. Ta chce się przedostać do miejsca, gdzie Rosjanie przetrzymują polskich jeńców, a między nimi jej męża. Andrzej odmawia opuszczenia obozu. NKWD morduje polskich oficerów, którzy przebywali w niewoli. Generałowa Róża dowiaduje się o śmierci męża, a Agnieszka - o zamordowaniu brata, porucznika pilota Piotra. Agnieszka podejmuje walkę o to, aby na grobie Piotra została wyryta właściwa data śmierci.
"Katyń" - TVP1, godz. 23:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 17.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×