Program telewizyjny na wtorek, 17.12.2019. Co obejrzeć 17 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na wtorek - co dziś w tv? "W doborowym towarzystwie", "Polowanie na czarownice" i seriale takie jak "Wataha" i "M jak miłość". Sprawdź program telewizyjny na 17 grudnia! Szczegóły w tekście poniżej!

Multimedia

Program tv na wtorek, 17 grudnia 2019 r.:

51-letni Dan Foreman jest szefem działu reklamy jednego z największych magazynów sportowych. Po reorganizacji firmy Dan traci stanowisko kierownicze, a jego bezpośrednim przełożonym zostaje o wiele młodszy Carter Duryea, cudowne dziecko biznesu, błyskawicznie wspinające się po szczeblach kariery. Dzieli ich nie tylko wiek, ale także wizja promowania magazynu. Jest jednak coś, co ich łączy. Obaj mają kłopoty rodzinne.
"W doborowym towarzystwie" - TVN&, godz. 20:00

Marta zdradza Wiktorowi, co odkryła w skrytce swojego ojca. On nakazuje jej milczenie. Najwyraźniej, najbliższe im osoby ukrywały przed nimi sekret, za który zapłaciły życiem… Nad rzeką znaleziono ciało zamordowanej młodej kobiety z charakterystycznym krwawym piętnem na czole. Okoliczności wskazują na to, że to już druga ofiara po polskiej stronie ukraińskiego psychopaty o ksywie Czerw. Ale tym razem wszyscy pogranicznicy są w szoku z innego powodu - w tak makabrycznych okolicznościach zginęła ich koleżanka. To zwłoki Natalii Tatarkiewicz! Wiktor szuka Grzywy, ale w domu kolegi zastaje tylko jego żonę...
"Wataha" odcinek 5. - Polsat, godz. 20:05

Kajtek i Oliwka wyrzucają sobie, że niedostatecznie zaopiekowali się Kacprem, jednak chłopak po rozmowie z psychologiem wydaje się spokojny. Tymczasem Sandra podejrzewając, że program toczy się według ustalonego scenariusza, a o wygranej nie decydują widzowie, lecz organizatorzy, prosi o rozmowę Justina... Wkrótce pary muszą się też zmierzyć z pierwszym zadaniem… Kasia wspierana przez Łukasza składa zeznania w sprawie gwałtu. Szymon nie przyznaje się do zarzutów i oczernia swoją ofiarę w Internecie. Górkę odwiedza Anita i wyznaje, że czuje się winna z powodu tego, co stało się w Dubaju…
"Barwy szczęścia" odcinek 2158. - TVP2, godz. 20:10

Leszek prosi Asię, by pomogła mu wybrać nowe mieszkanie, w którym chce urządzić także pokój dla dziecka. Tymczasem Nina znowu źle się czuje i trafia do szpitala… Z kolei Olek operuje w końcu panią Elę, a Aneta zdradza niechcący Izie, że Artur zginął – i to z ręki Chodakowskiego. Poza tym Kryńską odwiedza niespodziewanie Oskar – mężczyzna, który niedawno jej się oświadczył i któremu złamała serce.
"M jak miłość" odcinek 1479. - TVP2, godz. 20:55

Behmen powraca z kolejnej krucjaty. Wraz z Felsonem zamierzają przejść w stan spoczynku. Ku ich zdumieniu widzą kraj spustoszony przez czarną śmierć. Rycerze zostają zatrzymani przez ludzi umierającego kardynała. Ci informują ich, że grozi im więzienie za dezercję, chyba że podejmą się niebezpiecznej misji. W kardynalskich lochach przetrzymywana jest młoda kobieta uznana za czarownicę, oskarżona o paktowanie z diabłem. Behmen i Felson unikną kary, jeśli podejmą się konwojowania jej do odległego opactwa, gdzie zostanie osądzona.
"Polowanie na czarownice" - Polsat, godz. 22:25

Dokument przedstawia historię z lat 60. XX w. Oddane do adopcji bliźnięta i trojaczki rozdzielano. Naukowcy chcieli w ten sposób rozstrzygnąć, jaki wpływ na człowieka ma środowisko, w którym się on wychowuje. Działali oni na podstawie tez Violi Bernard, która twierdziła, że rozdzielała tylko te bliźnięta, które nie wykazywały tzw. twinning reaction - reakcji bliźniaczej i silnej więzi. Dzieci wychowywały się w różnych rodzinach i były badane przez psychoanalityków przez dziesięciolecia. Losy rodzeństwa okazały się zaskakująco podobne.
"Ludzkie historie - reakcja bliźniacza" - TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 17.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×