Program telewizyjny na wtorek, 19.01.2021. Co obejrzeć 19 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co dziś w tv? Sprawdź nasz program telewizyjny na 19 stycznia. We wtorek w telewizji m.in. "Hellboy II: Złota armia", nowy serial "Hotel Vidago Palace" i "Złoto pustyni". To jeszcze nie wszystko. Co obejrzeć 19 stycznia w TV? Oto nasze propozycje!

Multimedia

Program tv na wtorek, 19 stycznia 2021 r.:

Piosenkarka Rachel Marron jest u szczytu sławy. Od pewnego czasu ktoś wysyła anonimy z pogróżkami pod jej adresem. Listy nie docierają do adresatki, bo przejmuje je szef ochrony. Gdy prześladowca wkrada się do domu gwiazdy, Devaney postanawia zatrudnić profesjonalistę. Wybór pada na Franka Farmera, byłego agenta CIA, który wycofał się zawodu po nieudanej akcji. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa Rachel początkowo lekceważy ochroniarza, który ogranicza jej wolność. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę, że zawdzięcza mu życie.
"Bodyguard" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Jack Reacher, były oficer żandarmerii wojskowej, angażuje się w sprawę Jamesa Barra. Mężczyzna jest oskarżony o zastrzelenie pięciu przypadkowych osób, jednak utrzymuje, że nie ma nic wspólnego z morderstwami. Jack rozpoczyna śledztwo, by odnaleźć prawdziwego zabójcę. Nie zdaje sobie sprawy, że tym samym dołączył do niezwykle niebezpiecznej gry.
"Jack Reacher: Jednym strzałem" - Polsat, godz. 20:05

Jacek szykuje się do powrotu do Kanady – choć trudno pogodzić mu się z faktem, że Banachowa wciąż nie chce, by Lilka dowiedziała się, kto jest jej biologicznym ojcem. Niespodziewanie tajemnicę dorosłych poznaje jednak mały Kamil… I to właśnie on wyznaje w końcu siostrze prawdę. Tymczasem Kisielowa postanawia odwiedzić słynną wróżkę Calistę… A Żak z Leonem wpadają od razu na pomysł, by otworzyć kolejny biznes – tym razem "ezoteryczny". Ula z Bartkiem próbują na nowo zaplanować swoją przyszłość – po tym, jak utracili cały majątek.
"M jak miłość" odcinek 1559. - TVP2, godz. 20:55

Hellboy przyszedł na świat w wyniku eksperymentu okultystycznego, który w 1944 r. przeprowadzili naziści. Dziecko demona znaleźli alianci, a amerykański specjalista od zjawisk paranormalnych, profesor Trevor "Broom" Bruttenholm, wychował je jak syna, rozwijając w nim zdolności paranormalne. Tymczasem tajne Biuro ds. Badań Paranormalnych i Obrony, w którym Hellboy pracuje jako detektyw, dowiaduje się, że wygnany syn władcy elfów, Nuada, zamierza zdobyć magiczną koronę, by obudzić uśpioną armię i wzniecić rebelię.
"Hellboy II: Złota armia" - TVN, godz. 21:30

Portugalia, 1936 rok. Hrabina i hrabia de Vimieiro wraz z córką Carlotą przybywają do luksusowego hotelu Vidago Palace, by jak co roku spędzić tam resztę lata. Wkrótce ma się odbyć ślub Carloty z synem bogatego brazylijskiego plantatora. Małżeństwo córki ma uratować hrabiego przed bankructwem. Ale Carlota kocha z wzajemnością syna recepcjonisty. Dziewczyna jest gotowa postawić wszystko na jedną kartę i uciec z Pedrem, okazuje się jednak, że nie ma go w hotelu. Wyjechał do Hiszpanii, by walczyć w wojnie domowej po stronie obrońców Republiki.
"Hotel Vidago Palace" odcinek 1. - TVP2, godz. 21:50

Film w reżyserii wielokrotnie nominowanego do Oscara O. Russela. W rolach głównych George Clooney i Mark Wahlberg. Zatoka Perska, rok 1991. Czterech żołnierzy z elitarnego oddziału amerykańskiej armii postanawia ukraść transport złota ukryty w piaskach pustyni. Zadanie wydaje się być dziecinnie proste... Czy ta przygoda odmieni ich całe dotychczasowe życie?
"Złoto pustyni" - TVN7, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 19.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×