Program telewizyjny na wtorek, 21.05.2019. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 21 maja 2019 roku. Skusicie się dzisiaj na film, serial czy program rozrywkowy? Dla każdego coś miłego! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 21.05.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 21.05.2019 r.:

Alexis i jej były partner to para złodziei kosztowności. Kobieta wycofała się z działalności przestępczej, lecz daje się namówić na ostatni skok. Zysk ze skradzionych diamentów miałby umożliwić dostatnią egzystencję do końca życia. Sprawy się niestety mocno komplikują. Alex zostaje wplątana w morderstwo. Jej tropem podąża zawodowy zabójca. Kobieta musi odkryć, kto i z jakiego powodu chce ją zabić.
"Momentum" - TV Puls, godz. 20:00

Jack Ryan pracuje w CIA jako analityk. Pewnego dnia mężczyzna zostaje wysłany z misją do Moskwy. Ma za zadanie rozpracować jednego z najpotężniejszych rosyjskich oligarchów, Wiktora Czerewina. Jack szybko odkrywa, że biznesmen w porozumieniu z rosyjskimi władzami planuje przeprowadzić atak na Stany Zjednoczone. Zamach ma doprowadzić do krachu na giełdzie w USA. Jack próbuje udaremnić spisek.
"Jack Ryan: Teoria chaosu" - Polsat, godz. 20:10

Anna wybudza się, jest związana a obok niej leży ciało Oliviera… Kobieta rani się w głowę, próbując wydostać się z miejsca, w którym była przetrzymywana. W tym czasie Artman dostaje informację, kim był mężczyzna w kapturze, który odwiedzał Oliviera w szpitalu. W jego rodzinnym domu nie zastaje nikogo, ale sąsiad opowiada mu historię o popegeerowskiej kuźni… Uciekający Jabłoński zatrzymuje się na widok blokady policyjnej, próbuje skontaktować się z Olivierem, ale Anna nie zauważa dzwoniącego telefonu. Jabłoński więc zawraca...
"Diagnoza" odcinek 13, sezon 4 - TVN, godz. 21:30

Luksusowy alpejski kurort. Wybitny kompozytor Fred Ballinger spędza wakacje z przyjacielem, Mickiem, znanym reżyserem. Pierwszy, mimo że jest na emeryturze, otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję, a drugi postanawia napisać scenariusz dawno już zapowiadanego, ostatniego filmu. Mężczyznom towarzyszy córka Freda, która próbuje się otrząsnąć po rozstaniu z mężem. Razem z nimi w szwajcarskim uzdrowisku wypoczywa też znany z ról w superprodukcjach, charyzmatyczny aktor Jimmy Tree, któremu marzy się prawdziwe filmowe wyzwanie.
"Młodość" - TVP Kultura, godz. 22:00

Praga, rok 1942. Reinhard Heydrich z pomocą swojej żony Liny staje się jednym z najbardziej prominentnych polityków III Rzeszy. Mężczyzna żelazną ręką rządzi Czechami i Morawami i dla nikogo nie ma litości. Grupa śmiałków z ruchu oporu, dowodzona przez Jana Kubiša oraz Jozefa Gabčíka, postanawia dokonać niemożliwego i zorganizować zamach na jego życie.
"Kryptonim HHhH" - HBO, godz. 22:55

Film dokumentalny o kobietach, których pasją było wspinanie się na najwyższe szczyty górskie w Himalajach. W 1978 roku Wanda Rutkiewicz stanęła na szczycie Everestu jako pierwsza Europejka i trzecia kobieta w historii. W kwietniu 1993 roku najwyższy szczyt świata zdobyła pierwsza Nepalka, Pasang Lhamu Sherpa. Niestety, zginęła. Wanda Rutkiewicz nigdy nie wróciła z Kanczendzongi. Obie himalaistki stały się symbolami kobiet niezależnych, silnych, uparcie dążących do celu. Każda z nich zapłaciła za marzenia najwyższą cenę.
"Być kobietą w Himalajach" - TVP2, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 21.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×