Program telewizyjny na wtorek, 21.08.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co warto obejrzeć we wtorek, 21 sierpnia 2018 roku. Tego wieczoru na ekranie spotkają się Spider-Man, Eli Mariachi i pewna zakochana modelka. Sprawdź, co ciekawe leci w telewizji we wtorek, 21.08.2018!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.:

Jeff i Amy wyruszają z Massachusetts do San Diego w Kalifornii. Podróżując przez pustynię jeepem, małżonkowie wdają się w konflikt z agresywnym miejscowym kowbojem. Ich samochód ulega awarii. Z pomocą przychodzi przypadkowy kierowca ciężarówki, Red Barr. Nieświadoma zagrożenia Amy korzysta z jego uprzejmości i zabiera się z nim do najbliższego przydrożnego baru, a Jeff zostaje przy jeepie. Gdy udaje mu się naprawić wóz, szybko rusza za żoną. Lecz ślad po niej zaginął. Zrozpaczony mężczyzna nie ustaje w wysiłkach, by ją odnaleźć.
"Incydent" - TVN 7, godz. 20:00

Marcus Burnett i Mike Lowrey należą do tajnego wydziału antynarkotykowego policji w Miami. W dzień po największym sukcesie - przejęciu heroiny o wartości 100 mln dolarów, przydarza im się największa wpadka: heroina zostaje skradziona z posterunku. Burnett i Lowrey mają zaledwie 3 dni na jej odzyskanie, gdyż zwierzchnicy podejrzewają, że kradzież zorganizował ktoś z oddziału. Walcząc z czasem, śledzą mistrza złodziei, tajemniczego Foucheta. Przestępcę może zidentyfikować jedyny, w dodatku dość kłopotliwy i gadatliwy świadek: piękna Julie Mott.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bad Boys" - Polsat, godz. 20:10

Żona Woźniaka dopada Martę w redakcji. Roztrzęsiona, uświadamia Konarskiej jak wielkie zagrożenie ściągnęła na jej dzieci. Marta ucieka z biura i kompletnie rozbita szuka ukojenia w knajpie! Olaf, Igor i Kamil szukają jej do późnego wieczora. Mania bardzo przeżywa obraźliwe komentarze w Internecie, że tchórzy przed wyzwaniem Janka. Dziewczynka nie wie, jak wymknąć się nocą z domu. Nieoczekiwanie dowiaduje się, że mama z Wojtkiem wybierają się na przyjęcie. Mania jest zdecydowana - dziś w nocy pójdzie na cmentarz! Brzozowska chce realizować nową kampanię Różalskiego – to dla niej szansa na samodzielny start! Ale musi mieć gotowy projekt już za 5 dni, a nie ma ani pomysłu, ani grafika. Kinga w panice zatrudnia Tymona. Natychmiast tego żałuje, widząc jego metodę twórczej pracy… "na skręta"!
"Na Wspólnej" odc. 2731. - TVN, godz. 20:15

Meksyk. Były agent CIA do zadań specjalnych John Creasy zostaje ochroniarzem 9-letniej córki biznesmena, Pity Ramos. Początkowo traktuje opiekę nad dziewczynką jako zło konieczne, ale z czasem między nim i podopieczną nawiązuje się przyjaźń. Pewnego razu Pita zostaje zaatakowana. Broniący jej Creasy w ciężkim stanie trafia do szpitala. Porywacze żądają 10 milionów dolarów, lecz gotówka nie dociera do sprawców. Creasy jest przekonany, że Pita nie żyje. Celem jego życia staje się zemsta.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Człowiek w ogniu" - TV Puls, godz. 21:55

Młody Peter Parker przeżywa ekscytująca przygodę z Avengersami, po której wraca do domu. Chłopak za wszelką cenę stara się na nowo przywyknąć do codzienności. Wciąż mieszka z ciotką May i pozostaje pod czujnym okiem mentora - Tony'ego Starka. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się groźny Vulture. Peter musi działać, aby nie stracić wszystkiego, co kocha.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Spider-Man: Homecoming" - HBO, godz. 22:15

Mieszkająca w małej nadbałtyckiej miejscowości Julia Wejcher marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Tuż przed wyjazdem na egzaminy dziewczyna nakrywa chłopaka na zdradzie. Zawód miłosny sprawia, że oblewa test. Znajoma rodziców, pani Marta - właścicielka zakładu fryzjerskiego, pomaga prowincjuszce zadomowić się w Warszawie. W jej salonie Julia poznaje Marlenę Brodzką, szefową agencji modelek, która oferuje dziewczynie pracę. Julia wkracza w świat mody. W agencji poznaje fotografa, z którym Marlena wiąże wielkie nadzieje.
"Miłość na wybiegu" - TVP2, godz. 22:25

El Mariachi po tragicznej śmierci swej ukochanej odsunął się od świata i pogrążył w rozpaczy. Niespodziewanie odnajduje go skorumpowany agent CIA, Sands. Sands chce, żeby El Mariachi udaremnił zamach na meksykańskiego prezydenta, przygotowywany przez narkotykowego barona Barillo. Osobą, która ma wykonać plan Barillo, jest złowrogi generał Marquez - zabójca żony El Mariachi. Takiej okazji do wyrównania starych rachunków bohater nie może przepuścić.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pewnego razu w Meksyku: Desperado II" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 21.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×