Program telewizyjny na wtorek, 22.06.2021. Co obejrzeć 22 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek 22.06.2021 roku? W programie TV na wtorek m.in. "Dobry, zły i brzydki", "To nie jest kraj dla starych ludzi", "Góra Dantego". Sprawdź program telewizyjny na wtorek 22 czerwca 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek 22 czerwca 2021 r.:

Val i Porter kradną należące do mafii pieniądze. Ten pierwszy postanawia pozbyć się kompana i zagarnąć łup. Wciąga do spisku uzależnioną od narkotyków żonę Portera. Lynn dwukrotnie strzela do męża, któremu cudem udaje się przeżyć. Porter nie zamierza pogodzić się z utratą pieniędzy i postanawia się zemścić na nieuczciwym wspólniku i żonie. Dowiaduje się, że Val oddał dług mafii, dzięki czemu udało mu się wrócić w jej szeregi. Porter rozpoczyna walkę z gangiem.
"Godzina zemsty" - TVN7 godz. 20:00

Na zakończenie zmagań w grupie D kibice obejrzą mecz drużyn, które rywalizowały w grupie eliminacji UEFA Euro 2020. W marcu 2019 roku piłkarze drużyny Trzech Lwów dokonali pogromu przeciwników 5:0, a zawodnicy ekipy Czeskich Lwów odpowiedzieli im 2:1 w październiku tamtego roku. Wyspiarze mają w składzie Harry'ego Kane'a, jednego z najlepszych snajperów Premier League. W składzie Czech powinien wystąpić Tomáš Pekhart, król strzelców PKO BP Ekstraklasy.
Euro 2020. Grupa D: Czechy-Anglia - TVP1, godz. 20:50

Harry wraz z żoną bada wulkany. Pracują razem w Ameryce Południowej, gdzie przy erupcji wulkanu żona ginie. Mężczyzna załamany oddaje się całkowicie swojej pracy. Kierownictwo namawia go na urlop, ten jednak nie ma na niego ochoty i jedzie do Cascade Mountains, gdzie istnieją podejrzenia, że Góra Dantego - nieczynny wulkan, budzi się ze snu. Harry przeczuwa, że wulkan wybuchnie, nikt mu jednak nie chce wierzyć.
"Góra Dantego" - TVN, godz. 21:30

Llewelyn Moss jest weteranem wojny w Wietnamie, spędzającym całe dnie na polowaniach. Pewnego razu niedaleko granicy z Meksykiem mężczyzna znajduje kilka ciał, paczki z heroiną oraz walizkę z dwoma milionami dolarów. Niewiele myśląc, postanawia zabrać pieniądze i uciec. W pogoń za nim rusza psychopatyczny płatny zabójca Anton Chigurh. Moss potrafi jednak umiejętnie zacierać za sobą ślady.
"To nie jest kraj dla starych ludzi" - Polsat, godz. 23:15

Benjamin Ford był świadkiem wojny domowej w Bośni i Hercegowinie. Po powrocie nie był w stanie prowadzić normalnego życia. Zamieszkał samotnie na odludziu w Appalachach, skąd sporadycznie kontaktuje się z synem przez telefon. Pewnego dnia pojawia się u niego turysta z Europy Emil Kovac. Ford udziela mu gościny. Spędzają razem biesiadny wieczór, a następnego ranka wybierają się do lasu na polowanie. Wtedy wychodzą na jaw prawdziwe intencje gościa.
"Sezon na zabijanie" - TVP2, godz. 23:20

Dziki Zachód, czasy wojny secesyjnej. Blondie i Meksykanin Tuco zarabiają na życie, oszukując naiwnych. Blondie wydaje szeryfom Tuco, za którego głowę wyznaczono nagrodę, a zgarnąwszy pieniądze, uwalnia wspólnika. W następnym miasteczku powtarzają ten sam numer. Gdy dochodzi między nimi do konfliktu, Blondie z trudem uchodzi z życiem. Wyznaje Meksykaninowi, że zna miejsce ukrycia skrzyni ze skradzionymi dwustoma tysiącami dolarów. Obaj znów ruszają w drogę, ale wkrótce wpadają w ręce bezwzględnego Sentenzy, który również szuka skarbu.
"Dobry, zły i brzydki" - TVP1, godz. 1:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek 22.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×