Program telewizyjny na wtorek, 22.10.2019. Co obejrzeć 22 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 22.10.2019? W programie TV na wtorek premiera drugiego sezonu serialu "Pod powierzchnią", a także m.in. "M jak miłość", "Echo serca", "Blade Runner 2049" i "Na pewno, być może". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 22 października 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 22 października 2019 r.:

Oficer "K" z policji w Los Angeles odkrywa długo skrywany spisek, który może zniszczyć to, co zostało z dawnego porządku i społeczeństwa. Chcąc uratować pogrążony w chaosie świat, "K" rusza na poszukiwania byłego łowcy androidów, Ricka Deckarda, który ukrywa się od trzech dekad.
"Blade Runner 2049" - Polsat, godz. 20:10

Kinga wyznaje Pawłowi, że ma anemię, a później w bistro nagle mdleje. Sandra zdradza Otarowi, że wcześniej go okłamała ukrywając fakt, że przed zatrudnieniem w barze tańczyła w nocnym klubie. Katia i Łukasz mówią seniorowi, że wcale nie chcą wziąć ślubu, a Gruzin wybucha wściekłością i zdesperowany żąda później od Budzyńskiego, by to on zmusił Wojciechowskiego do ożenku. Andrzej świętuje z Magdą jej imieniny, ale gdy widzi prezent, który jego ukochana dostaje od Kamila, od razu traci humor. Żak przyjeżdża z Kisielową do Warszawy, by jego ukochana mogła wybrać wymarzoną kreację na ślub.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

10-letnia Maya wypytuje ojca o historię miłości rodziców. Will opowiada o serii romantycznych związków z trzema kobietami, ale w ramach zagadki zmienia ich imiona, by Maya sama odgadła, która z nich jest jej matką. Opowieść zaczyna się na początku lat 90., gdy młody Hayes opuszcza rodzinne Wisconsin, a wraz z nim szkolną miłość - Emily. Udaje się z zamiarem rozpoczęcia kariery politycznej do Nowego Jorku, gdzie angażuje się w kampanię prezydencką Billa Clintona. W jego życiu pojawiają się kolejne kobiety.
"Na pewno, być może" - TVN7, godz. 21:00

Dwa tygodnie po trudnej operacji Marta opuszcza szpital. Kobieta decyduje się na rozwód z Bartkiem. Wydaje się pogodzona ze śmiercią Maksa _ pierwszy raz odwiedza grób synka. Marta nie zamierza wnosić oskarżenia przeciwko Oli, która się ukrywa. Mama dziewczyny wraca do Polski, by pomóc Maćkowi w poszukiwaniach córki. Dla nastolatki życie z dala od domu okazuje się wyzwaniem. Wkrótce ciężarna Ola trafia do szpitala. Komisarz Byszewska odkrywa, że jej syn, Radek, ma powiązania z Igą, byłą opiekunką zaginionego syna Marty i Bartka.
"Pod powierzchnią" - TVN, godz. 21:30

Zuza dziwnie się zachowuje. Na oddział chirurgii zgłasza się 47-letnia Beata, u której wykryto nowotwór mięśni twarzy. Kobieta wymaga natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Operacja wiąże się z oszpeceniem pacjentki. Syn Beaty, 15-letni Miłosz, mdleje. Szymon próbuje znaleźć przyczynę pogorszenia się kondycji chłopaka i znacznego spadku wagi. Zuza domyśla się, co dolega Miłoszowi. Agnieszka kontaktuje się z macochą Zuzy i prosi ją o pomoc, ponieważ dziewczyna cierpi na ChaD. Jan, dla dobra Poli, postanawia odciąć się od Małgośki.
"Echo serca" - TVP2, godz. 21:50

Skazana na karę śmierci za morderstwo bohaterka otrzymuje szansę na nowe życie. Po morderczym treningu zostaje zabójcą na usługach rządowej agencji bezpieczeństwa. Dziewczyna opuszcza ośrodek odmieniona. Jest elegancka, dystyngowana, ma nienaganne maniery i do perfekcji opanowała posługiwanie się wszelkimi rodzajami broni. Cieszy się pozorną wolnością. Gdy odbiera telefon z umówionym hasłem, zostawia wszystko - pracę, kochanka, mieszkanie - i rusza wykonać kolejne zlecenie. Ale pewnego dnia rodzi się w niej bunt.
"Nikita" - TV Puls, godz. 20:00

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 22.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×