Program telewizyjny na wtorek, 24.11.2020. Co obejrzeć 24 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 24 listopada 2020 roku. Dzisiaj czekają na was doskonałe filmy, seriale i programy rozrywkowe. Co powinno przykuć waszą uwagę? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 24.11.2020.

Multimedia

Program tv na wtorek, 24 listopada 2020 r.:

Jack Sparrow nie ustaje w poszukiwaniach źródła młodości. Przed kolejną wyprawą zostaje pojmany przez Anglików. Chcą oni, by dołączył do dowodzonej przez jego wroga, Hectora Barbossę, rządowej ekspedycji, która także chce odnaleźć mityczne źródło. Jackowi udaje się uciec, ale to dopiero początek niesamowitych przygód, które go czekają. W portowej tawernie spotyka dawną znajomą, Angelikę, córkę okrutnego pirata, Czarnobrodego. Kobieta i jej ojciec postanawiają wykorzystać Jacka i z jego pomocą dotrzeć do źródła młodości.
"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" - Polsat, godz. 20:05

Tutaj brutalność jest złotą zasadą, a współczucie to cecha, która należy do przeszłości. Grupa zawodników, którzy nie wiedzą czym jest sumienie, przystępuje do wyścigu, którego zwycięzcą jest ten, który na swej drodze do mety, będzie miał na swym koncie najwięcej ofiar.
"Wyścig śmierci" - TVN 7, godz. 20:30

Berlin. Karl Brendt (Wotan Wilke Möhring) jest odnoszącym sukcesy deweloperem, który pewnego ranka chce podrzucić dzieci do szkoły. Kiedy uruchamia samochód, niespodziewanie dzwoni do niego telefon. Tajemniczy rozmówca informuje go, że pod jego siedzeniem jest bomba, która wybuchnie, jeśli on lub dzieci spróbują się wydostać. Mężczyzna żąda ogromnych pieniędzy, a sytuacja robi się bardzo napięta. Perfekcyjnie skonstruowany niemiecki film sensacyjny w reżyserii uznanego niemieckiego filmowca Christiana Alvarta (Przypadek 39). Produkcja ma dobre tempo akcji i zaskakuje na każdym kroku. W jej obsadzie znaleźli się Wotan Wilke Möhring (Walkiria), Hannah Herzsprung (Lektor), Christiane Paul (Nasze matki, nasi ojcowie), Aleksandar Jovanovic (Zaginione miasto Z) oraz Emily Kusche (Tygrysie mleko).
"Nie wysiadaj" - Cinemax 2, godz. 20:30

Agnieszka rozpoczyna dramatyczne poszukiwania jakichkolwiek wskazówek, które mogłyby pomóc jej odnaleźć Jolę. Wraca do Duchnik, gdzie na cmentarzu spotyka księdza i wypytuje o okoliczności śmierci matki. Dowiaduje się, że kobieta zginęła w pożarze. Polkowska jedzie na komisariat w poszukiwaniu akt tej sprawy. Wojtek boi się o Agnieszkę, która nie odbiera od niego telefonów. Zaniepokojony przyjeżdża do jej mieszkania i wywarza drzwi. W środku nie zastaje Polkowskiej, spotyka jednak Romana. Wspólnie udają się do Suzina i proszą o pomoc w odnalezieniu komisarz.
"Szadź" odcinek 7 - TVN, godz. 21:30

Wzięty paryski lekarz Alain i jego żona Gisele wiodą typowe mieszczańskie życie. Oboje są w średnim wieku, zaczynają czuć, że w ich związek wkrada się nuda. W wyniku nagłej decyzji postanawiają przenieść się do Tel Awiwu, gdzie Alain chce odszukać swoje żydowskie korzenie. Gisele dość łatwo adaptuje się do nowego życia. Natomiast jej mąż nie potrafi odnaleźć się w obcej kulturze, a odkrywanie tajemnic żydowskiej tradycji i nauka hebrajskiego przysparzają mu nadspodziewanie dużo trudności.
"Witaj, do widzenia" - Tele 5, godz. 22:00

Lara urodziła się w ciele chłopca. Nastolatka marzy o karierze baletnicy. Czeka ją wyczerpujący trening baletowy oraz długa kuracja hormonalna. Film poruszający temat płci kulturowej i biologicznej, wyreżyserowany przez Lucasa Dhonta, został doceniony na festiwalu w Cannes.
"Dziewczyna" - Ale kino+, godz. 22:25

Film dokumentalny przedstawia sytuację w Bośni 25 lat po wojnie. Damir Mitrić wraca do ojczyzny, by spotykać się z rodziną, przyjaciółmi i osobami pracującymi nad odbudową kraju. Odwiedza Sarajewo, ogląda groby ofiar masowych mordów. Mitrić rozpatruje przyczyny krwawego konfliktu; próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, jak to możliwe, że sąsiedzi zmienili się w zabójców. Zastanawia się, czy uda się odbudować życie i społeczeństwo w kraju, który doświadczył przemocy.
"Powrót do Bośni" - TVP 2, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 24.11.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×