Program telewizyjny na wtorek, 26.01.2021. Co obejrzeć 26 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co dziś w TV? Sprawdź nasz program telewizyjny na 26 stycznia. We wtorek w telewizji zobaczymy m.in. gala rozdania Paszportów Polityki, nowe odcinki "M jak miłość" i "Lepszej połowy", a także sporo ciekawych filmów. Co warto obejrzeć 26 stycznia w TV? Oto nasze propozycje!

Multimedia

Program tv na wtorek, 26 stycznia 2021 r.:

Jack Reacher przyjeżdża do Waszyngtonu na spotkanie z major Susan Turner. Na miejscu dowiaduje się, że została ona aresztowana pod zarzutem szpiegostwa i zabójstwa dwojga podwładnych w czasie misji w Afganistanie. Nie wierząc w winę koleżanki, mężczyzna rozpoczyna własne śledztwo. Niedługo potem adwokat Turner zostaje zamordowany, a głównym podejrzanym w tej sprawie staje się Reacher.
"Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" - godz. 20:05 w Polsacie

Miniony rok był trudny dla wszystkich. Również dla twórców kultury. Mimo wszystko redakcja Polityki postanowiła już po raz 28. nagrodzić najlepszych polskich twórców. Wśród nominowanych są m.in. Jan Holoubek, 1988, Marek Pędziwiatr i Siksa. Ze względu na epidemię gala będzie miała nieco inną oprawę niż zwykle, ale twórcy z pewnością będą chcieli pozytywnie zaskoczyć.
Paszporty Polityki 2020 - godz. 20:15 w TVN

Gino Felino i Richie Madano znają się od najmłodszych lat. Dzieli ich jednak niemalże wszystko. Jeden z nich został policjantem, drugi jest szefem gangu. Gino początkowo usiłuje zwalczać gangsterów zgodnie z prawem, nie przynosi to jednak oczekiwanych rezultatów. Gdy z winy Richiego ginie najlepszy przyjaciel policjanta, Felino postanawia pokonać przestępców wszelkimi metodami.
"Szukając sprawiedliwości" - godz. 20:30 w TVN7

Iza i Michał organizują spotkanie Iwańskiego z czytelnikami, ale ten w ostatniej chwili odwołuje swój przyjazd. Bosacki wciąż jest wściekły na Marcina za to, że pomógł jego żonie zdobyć dowody jego zdrady. Planuje zemstę. Kasia niepokoi się, że Łukasz zaczął jej unikać, a w tym czasie on kolejny raz spotyka się z Patrycją i zabiera ją na randkę. Aneta ma przeprowadzić swoją pierwszą operację, ale tuż przed zabiegiem pojawiają się problemy.
"M jak miłość" odc. 1561. - godz. 20:55 w TVP2

Doug przywódcą szajki włamywaczy. Nie zdarza mu się wchodzić w zażyłe relacje z ludźmi. Sytuacja zmienia się, kiedy podczas jednego z napadów zakładniczką zostaje Claire, którą przestępcy puszczają wolno. Kobieta żyje w ciągłym strachu o swoje życie. Gdy jednak poznaje skromnego i sympatycznego mężczyznę, szybko zapomina o swoich obawach, nie wiedząc jednocześnie, że to ten sam człowiek, który przetrzymywał ją jako zakładniczkę.
"Miasto złodziei" - godz. 22:00 w TVN

Cztery historie, które łączy wspólny mianownik - problem z komunikacją międzyludzką. Rodzina z Maroka, małżeństwo amerykańskich turystów, niania z Meksyku oraz niesłysząca córka japońskiego biznesmena zostają wciągnięci w serię wypadków, których konsekwencje są dramatyczne. Przejmująca współczesna wersja biblijnej opowieści o wieży Babel, w której brak porozumienia między bohaterami stanowi główną przyczynę ich tragedii.
"Babel" - godz. 22:40 w Polsacie

Marek wciąż rozpamiętuje lata młodości i wraca myślami do niespełnionych marzeń. Coraz więcej czasu spędza grając na gitarze, przez co zaniedbuje restaurację i domowe obowiązki. Do szału doprowadza tym Jolę, która zaczyna martwić się o przyszłość ich związku, rodziny i biznesu.
"Lepsza połowa" odc. 22 - godz. 22:45 w TVP2

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 26.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×