Program telewizyjny na wtorek, 26.11.2019. Co obejrzeć 26 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 26 listopada 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, czy może program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Oto program TV na wtorek, 26.11.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 26 listopada 2019 r.:

Conan od najmłodszych lat zapowiadał się na niezrównanego wojownika. Osada, w której się wychował, została zaatakowana przez grupę bezwzględnych siepaczy pod wodzą potężnego czarnoksiężnika Khalara Zyma. Tylko Conan uszedł z życiem. Po latach mężczyzna postanawia zemścić się na potężnym Zymie. Okazuje się, że jego działania wpłyną na losy całego świata.
"Conan Barbarzyńca" - Polsat, godz. 20:10

Grecka wyspa Kalokairi. Donna Sheridan wraz z 19-letnią córką prowadzą mały pensjonat. Sophie, która ma poślubić Skya, marzy o tym, by do ołtarza poprowadził ją ojciec, którego nigdy nie poznała. Z pamiętnika matki dowiaduje się, że w lecie 1979 roku Donna romansowała z trzema mężczyznami. Jeden z nich musi być ojcem dziewczyny. Sophie jest przekonana, że rozpozna go od razu. W tajemnicy przed matką zaprasza na wesele nowojorskiego architekta Sama Carmichaela, londyńskiego bankiera Harry'ego Brighta oraz podróżnika i pisarza Billa Andersona.
"Mamma Mia!" - TVN 7, godz. 21:00

Nieustraszony Huo An stoi na czele oddziału strzegącego strategicznej drogi handlowej łączącej Chiny z Europą - Jedwabnego Szlaku. Jego zadaniem jest czuwanie, by w rejonie panował pokój. Nie jest to łatwe, bo trzydzieści sześć narodów konkuruje o kontrolę nad szlakiem. Pewnego dnia niesłusznie oskarżony o przemyt złota strażnik trafia do miasta-więzienia. Wkrótce u bram pojawia się rzymski legion cesarza Lucjusza. Oddział Huo Ana staje do walki ze zbuntowanym władcą. Walczący nie wiedzą, że prawdziwe niebezpieczeństwo dopiero się zbliża.
"Wojna imperiów" - Stopklatka TV, godz. 21:50

Młody analityk CIA Jack Ryan oraz dyrektor CIA Bill Cabot i eksperci jadą do Moskwy na spotkanie z nowym prezydentem Rosji. Tymczasem w wyniku knowań Dresslera, przywódcy organizacji neonazistowskiej, którego celem jest doprowadzenie do wzajemnego wyniszczenia USA i Rosji, wybuchają dwie bomby nuklearne: jedna w Czeczenii, druga na stadionie w Baltimore. Amerykanie oskarżają Rosjan, a Rosjanie - Amerykanów. Świat staje w obliczu wojny.
"Suma wszystkich strachów" - Polsat, godz. 22:40

Irlandia. Malky pracuje jako robotnik przy rozbiórce starego kościoła. Wieczory spędza w pubach. Niespodziewanie do miasteczka wraca ksiądz, który kiedyś grał ważną rolę w życiu społeczności. Duchowny cieszy się powszechnym szacunkiem. Po jego powrocie Malky'ego prześladują traumatyczne wspomnienia. Mężczyzna zaczyna odsuwać się od najbliższych, wykazuje skłonności autodestrukcyjne. Krzywdzi siebie, matkę i swoją dziewczynę, Emmę. Gniew, spowodowany przeżyciami z dzieciństwa, narasta.
"Gniew" - Ale kino+, godz. 23:00

Nadużywająca alkoholu pisarka Mavis Gary po rozwodzie powraca do rodzinnego miasteczka w Minnesocie. Planuje uwieść swojego chłopaka ze szkolnych czasów, Buddy'ego. Fakt, że mężczyzna jest żonaty, a niedawno przyszło na świat jego dziecko, w niczym jej nie przeszkadza.
"Kobieta na skraju dojrzałości" - TVP Kultura, godz. 23:15

Zobacz galerię

Trenerzy i finaliści "The Voice of Poland 10" wywróżyli Viki Gabor zwycięstwo:

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 26.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×