Program telewizyjny na wtorek, 27.08.2019. Co obejrzeć 27 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na wtorek - co dziś w tv? Sprawdź nasze telewizyjne propozycje. Wśród nich m.in. kolejny odcinek "Zniewolonej", "Człowiek, który gapił się na kozy", "Byliśmy żołnierzami" i "Salt" z Angeliną Jolie i Danielem Olbrychskim. Co jeszcze w telewizji 27 sierpnia? Sprawdź nasz program tv na wtorek, 27.08.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 27.08.2019 r.:

Val i Porter kradną należące do mafii pieniądze. Ten pierwszy postanawia pozbyć się kompana i zagarnąć łup. Wciąga do spisku uzależnioną od narkotyków żonę Portera. Lynn dwukrotnie strzela do męża, któremu cudem udaje się przeżyć. Porter nie zamierza pogodzić się z utratą pieniędzy i postanawia się zemścić na nieuczciwym wspólniku i żonie. Dowiaduje się, że Val oddał dług mafii, dzięki czemu udało mu się wrócić w jej szeregi. Porter rozpoczyna walkę z gangiem.
"Godzina zemsty" - TVN7, godz. 20:00

Dziennikarz Robert Wilton przeprowadził wywiad z Gusem Laceyem, który twierdził, że w latach 80. przeszedł szkolenie w tajnej jednostce armii amerykańskiej. Celem ćwiczeń było powołanie formacji szpiegostwa telepatycznego. Zdaniem Gusa Lyn Skip Cassady był najbardziej utalentowanym członkiem oddziału. Dziennikarz uznaje te informacje za niedorzeczne, do czasu, gdy spotyka Lyna. Sierżant New Earth Army w stanie spoczynku wybiera się do Iraku na poszukiwanie dowódcy. Towarzysząc Cassady'emu, Wilton staje się świadkiem niezwykłej rozgrywki.
"Człowiek, który gapił się na kozy" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Oparta na faktach historia grupy żołnierzy amerykańskich, którzy stoczyli jedną z najbardziej nierównych i krwawych bitew w historii Stanów Zjednoczonych. Wietnam, Dolina Śmierci. 14 listopada 1965 roku 400 żołnierzy z elitarnej amerykańskiej dywizji bojowej z podpułkownikiem Halem Moore'm na czele zostało otoczonych przez 2000 żołnierzy Wietnamu Północnego. Film, opowiadający o walczących po obu stronach, jest hołdem dla ich godności, niezwykłej odwagi, lojalności i przyjaźni.
"Byliśmy żołnierzami" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Evelyn Salt jest niezwykle błyskotliwą i cenioną przez zwierzchników agentką CIA, która wiernie służy krajowi. Niespodziewanie nad jej głową zaczynają gromadzić się chmury. W czasie jednego z przesłuchań zostaje oskarżona przez rosyjskiego zdrajcę Orłowa o prowadzenie podwójnej gry. Mężczyzna twierdzi, że Evelyn jest w rzeczywistości uśpionym szpiegiem KGB i bierze udział w spisku, który ma doprowadzić do zniszczenia USA. Salt zostaje zmuszona do ucieczki. Jej śladem ruszają służby specjalne.
"Salt" - Polsat, godz. 20:05

Sędzia piłkarski Laguna, niegdyś sławny zawodnik, którego karierę przerwała kontuzja, pogrąża się w alkoholizmie. Doskonale zdaje sobie sprawę z istniejących w futbolowym światku układów, przekupywania piłkarzy i sędziów, manipulowania ludźmi. Nie chce mieć z tym nic wspólnego. Postanawia w niezwykły sposób ukoronować własną karierę sędziowską i zadrwić z traktujących go protekcjonalnie działaczy klubowych.
"Piłkarski poker" - TVP2, godz. 20:10

Katierina jest w Czerwince. Sekciarze – Skopcy- rzezańcy uważają, że jest wcieleniem zła i wypędzają z niej demony. Jak zachowuje się wobec Katieriny Grigorij? Młody Czerwinski po morfinie jednak znów ma widzenia, noga mu dokucza, prosi więc przywódcę sekty o pomoc. Ma też inne poważne kłopoty. Majątek jest w opłakanym stanie. Okoliczni właściciele przy pomocy wygnanego Jaszki chcą go rozdrapać bez licytacji. Nikołaj Doroszenko zgłasza do Zgromadzenia Szlacheckiego sprawę dezercji, kradzieży orderów i zamordowania Aleksieja Kosacza. Jego siostra Natalia jest obrażona na brata. Tymczasem skopcy postanawiają usunąć główny powód męczarni i grzechów Grigorija...
"Zniewolona" odcinek 46" - TVP1, godz. 20:35

Utalentowany haker, Nick Hathaway, odsiaduje w więzieniu wyrok piętnastu lat pozbawienia wolności. Chcąc wyjść, angażuje się w grę o władzę między rządem amerykańskim i chińskim. Wkrótce jest zmuszony walczyć nie tylko o wolność, ale także o własne życie.
"Haker" - TVN, godz. 21:35

W kurorcie narciarskim Meribel w Sabaudii, we francuskich Alpach, trwają przygotowania do otwarcia nowego sezonu. Na stoku, na jednym z wyciągów krzesełkowych, zostają znalezione nagie zwłoki mężczyzny przykryte wilczą skórą. Śledztwo w tej sprawie prowadzą ojciec i córka, Georges i Clara Kesslerowie. Pojawia się podejrzenie, że zbrodnia ma związek z konfliktem między ekologami występującymi w obronie wilków a hodowcami owiec. Mieszkańcy snują opowieści o grasującym w okolicy wilkołaku. Podczas śledztwa wychodzą na jaw szokujące fakty.
"Śmierć w wilczej skórze" - TVP2, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 27.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×