Program telewizyjny na wtorek, 28.12.2021. Co obejrzeć 28 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 28 grudnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji zobaczycie polskie klasyki oraz zagraniczne hity! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 28.12.2021.

Multimedia

Program tv na wtorek, 28 grudnia 2021 r.:

Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań - musi pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują popularność wśród widzów, a zadania są coraz bardziej niebezpieczne. Wkrótce Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji. Zabawa przeradza się walkę o życie.
"Wyzwanie" - TVN7, godz. 20:00

Adam, na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia przyjeżdża do rodzinnego domu na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód nagłej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Nikt z obecnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały wydarzenia wigilijnej nocy.
"Cicha Noc" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Gerry Lane był pracownikiem jednej z agencji ONZ. Mężczyzna na pozór niczym się nie wyróżnia. Jest kochającym ojcem i mężem, a jego rodzina wiedzie spokojne życie. Pewnego poranka na świecie zaczyna rozprzestrzeniać się wirus zamieniający ludzi w zombie. Aby zapewnić bezpieczeństwo najbliższym, Gerry dołącza do zespołu ONZ, który podejmuje się walki z epidemią.
"World War Z" - Polsat, godz. 20:05

W wyniku misternej intrygi Kwinty Kramer trafia do więzieniu o zaostrzonym rygorze. Podczas jednego ze spacerów niejaki Sztyc proponuje byłemu bankierowi ucieczkę w zamian za połowę ocalonego przed konfiskatą szwajcarskiego konta. Kramer wyraża zgodę. Po kilku dniach do więzienia przyjeżdża kobieta podająca się za hrabinę Żwirską. Terroryzuje naczelnika Twardyjewicza i umożliwia Kramerowi ucieczkę. Ten od razu zaczyna knuć plan zemsty na kasiarzu, który, niczego nie podejrzewając, prowadzi spokojne życie hodowcy warzyw.
"Vabank II, czyli riposta" - TVP2, godz. 20:55

Kontynuacja kinowego przeboju o losach Deadpoola z komiksu Marvela. Pracownik stołówki zakładowej cudem uszedł z życiem, ale został oszpecony w brutalnym ataku. Chciałby zostać najgorętszym barmanem sieci Mayberry. Jednocześnie poszukuje utraconego zmysłu smaku i skradzionego kondensatora strumienia. Deadpool musi zwalczyć wojowników ninja, yakuzę i hordę agresywnych psów. Odkrywa znaczenie rodziny i przyjaźni.
"Deadpool 2" - HBO, godz. 22:15

Llewelyn Moss jest weteranem wojny w Wietnamie, spędzającym całe dnie na polowaniach. Pewnego razu niedaleko granicy z Meksykiem mężczyzna znajduje kilka ciał, paczki z heroiną oraz walizkę z dwoma milionami dolarów. Niewiele myśląc, postanawia zabrać pieniądze i uciec. W pogoń za nim rusza psychopatyczny płatny zabójca Anton Chigurh. Moss potrafi jednak umiejętnie zacierać za sobą ślady.
"To nie jest kraj dla starych ludzi" - HBO 2, godz. 22:45

Kontynuacja horroru o Ameryce przyszłości, raz do roku obchodzącej "noc oczyszczenia", podczas której morderstwo jest legalne. Pięcioro bohaterów usiłuje przetrwać 12 godzin w pogrążonym w mroku i bezprawiu Los Angeles: młoda para, której zepsuł się samochód, matka i córka, które uciekły z domu przed brutalnymi włamywaczami oraz mężczyzna, który postanowił pomścić śmierć synka.
"Noc Oczyszczenia: Anarchia" - TV 4, godz. 23:00

Wiek XVIII. Marianne przybywa do Bretanii, aby namalować portret Héloïse. Obraz ma zostać wysłany mężczyźnie, który ma plany matrymonialne wobec dziewczyny. Héloïse nie chce wyjść za mąż, dlatego zadanie trzeba wykonać po kryjomu. Między artystką i modelką rodzi się uczucie.
"Portret kobiety w ogniu" - ale kino+, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 28.12.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×