Program telewizyjny na wtorek, 30.04.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 30 kwietnia 2019 roku. Skusicie się dzisiaj na koncert, film dokumentalny, film czy może serial? Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 30.04.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 30.04.2019 r.:

Katniss wraz z przywódcami zbuntowanego Dystryktu 13 przystępuje do walki przeciwko złowieszczemu Kapitolowi. Rozpoczyna się wielka wojna, której stawką nie jest tylko przetrwanie, ale także przyszłość narodu. Katniss ma wielu sprzymierzeńców. U jej boku stają Gale, Finnick oraz Peeta. Rebelianci planują zamach na sprawcę okrucieństwa - prezydenta Snowa. Wrogowie okażą się bezwzględni, a bohaterka zostanie postawiona przed wyborami, które znacznie przewyższą wszystkie dotychczasowe zmagania na arenach igrzysk.
"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" - TV Puls, godz. 20:00

John Rambo mieszka w Tajlandii. Utrzymuje się z naprawy starych łodzi i przewożenia ludzi przez rzekę. Pewnego dnia zjawiają się u niego chrześcijańscy misjonarze. Proszą, by pomógł im przeprawić się do nękanej wojną Birmy, w której zamierzają nieść pomoc miejscowej ludności. Rambo ulega ich namowom. Wkrótce misjonarze trafiają w ręce żołnierzy, dowodzonych przez sadystycznego majora Pa Tee Tinta. Na wieść o tym Rambo postanawia podjąć się niebezpiecznej misji i uwolnić jeńców.
"John Rambo" - Polsat, godz. 20:05

Komisarz Joona Linna prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa. Z zaatakowanej rodziny ocalał tylko nastolatek. Chłopiec jest w ciężkim stanie, nie może zeznawać. Linna prosi o pomoc znanego psychiatrę, Erika M. Barka, przed laty eksperymentującego z hipnozą. Bark łamie złożoną sobie obietnicę, że nigdy więcej nie będzie praktykował tej metody. Lekarz rozpoczyna podróż w głąb mrocznych zakątków umysłu. Inicjuje tym serię dramatycznych wydarzeń, które narażą na niebezpieczeństwo jego samego i bliskie mu osoby.
"Hipnotyzer" - Ale kino+, godz. 20:10

Z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej odbędzie się plenerowe widowisko muzyczne z udziałem popularnych polskich artystów. Wystąpią m.in. Margaret, Sylwia Grzeszczak, Enej, Golec uOrkiestra, LemON, Lao Che, Zakopower, Natalia Szroeder, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Daria Zawiałow, Muniek Staszczyk, Bovska, Kortez, Organek, O.S.T.R., Katarzyna Cerekwicka, Mateusz Ziółko oraz Gromee. Koncert poprowadzą Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny.
Gramy dla Europy. Widowisko z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej - TVP1, godz. 20:35

Gail była niegdyś przewodnikiem po rzece Kolorado. Wielokrotnie przemierzała jej burzliwe wody. Teraz wyrusza na spływ wraz z mężem i 10-letnim synem. Wspólna wyprawa ma pomóc małżeństwu w naprawieniu relacji w związku. Na szlaku rodzina spotyka Wade'a i Terry'ego. Wkrótce okazuje się, że nieznajomi są poszukiwani przez policję. Bandyci zmuszają Gail, by pomogła im przeprawić się przez niebezpieczne gardło rzeki. Nieporadny Tom musi walczyć o ocalenie rodziny.
"Dzika rzeka" - TVN7, godz. 21:00

Historia Miss Świata Głuchych, Iwony Cichosz. Dziewczyna, podobnie jak jej bliscy, nie słyszy. Dzięki uporowi babci nauczyła się mówić. Dokument przedstawia codziennie życie Iwony i bariery, które musi ona pokonywać, by funkcjonować w świecie słyszących. Widzowie poznają Iwonę w szczególnym dla niej momencie - w przeddzień finałów Miss Deaf International w Las Vegas. Zwycięstwo jest niczym przepustka do międzynarodowego środowiska osób głuchych, ale wiąże się także z obowiązkami i wyrzeczeniami.
"Znaki" - TVP2, godz. 23:00

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 29.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • z niecierpliwością czekam na wieczór i film dokumentalny Znaki (gość)

    Podobno są w nim też fragmenty z Tzg. Edycja z udziałem Iwony jest jedną z moich ulubionych. Tańczyła pięknie i chętnie przypomnę sobie dziś przed wieczorem jej występy z programu. A propos przypominania sobie świetnych występów z tzg to chętnie też wracam do innej spośród ulubionych transz czyli fantastycznej, niezapomnianej 11 edycji, która w całości jest dostępna na freedisc. A z kolei wczoraj przypadkiem na yt natrafiłam na odcinki tzg2 i tzg5. Niestety zostały już chyba usunięte.Miło było do tego wrócić. Zwłaszcza, że wczoraj był Międzynarodowy Dzień Tańca. Wszystkim tancerzom składam więc najlepsze życzenia z okazji ich święta. Zawsze podziwiałam, podziwiam i będę podziwiała zawodowych tancerzy, bo to piękny, ale i trudny i wymagający zawód. Wracając pamięcią do tych wcześniejszych sezonów tzg mam do nich duży sentyment, bo tam historie były opowiadane samym tańcem, najwyżej z dodatkiem sugestywnego kostiumu czy pojedynczego rekwizytu. Teraz tego anturażu wokół tańca jest bardzo dużo. Zwłaszcza u mniej doświadczonych tancerzy. Bo Ci związani z programem od dawna potrafią kiedy trzeba postawić subtelne granice. Dużo ciekawiej jest gdy historia opowiedziana jest samym tańcem i widz musi użyć wyobraźni niż gdy ma "wszystko podane na tacy". Od razu przypomina mi się tu np. przepiękne paso doble Katarzyny Glinki i Stefano Terrazzino z tzg11. Paso gdzie opowiedzieli o walce o władzę dobra ze złem, dobrej królowej z demonicznym królem. Wszystko było klarowne i nie potrzebowało gigantycznej oprawy. Wystarczyły wymowne kostiumy i charakteryzacja oraz pojedyncze rekwizyty. Nie trzeba było nic więcej, bo taniec mówił wszystko.

    30.04.2019 11:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×