Program telewizyjny na wtorek, 31.08.2021. Co obejrzeć 31 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek. 31 sierpnia polecamy obejrzeć m.in. premierowy odcinek 4. edycji "Ninja Warrior Polska". Program tv na wtorek, 31 sierpnia to także filmy takie jak: "Azyl" i ""Ostatni skaut". Sprawdź więcej naszych propozycji w tekście!

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 31 sierpnia 2021 r.:

Podstarzały, zamożny Harry spędza czas uwodząc dziewczyny. Jedna z nich, Marin, proponuje mu weekend w letnim domu matki. Powrót właścicielki przerywa parze miłe chwile. Eryka chciałaby jak najszybciej pozbyć się amanta córki, ale Harry dostaje ataku serca. Zgodnie z zaleceniem doktora musi pozostać przez jakiś czas na wsi. Marin wcale nie ma ochoty opiekować się chorym przyjacielem. Wyjeżdża, zostawiając gościa matce. Początkowo wrogo do siebie nastawieni Eryka i Harry odkrywają, że łączy ich nadspodziewanie dużo.
"Lepiej późno niż później" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Czwarty sezon programu, w którym uczestniczy mierzą się z wymagającym torem przeszkód. W tej edycji nowością jest Power Tower. To przeszkody zawieszone na wysokości dwunastu metrów, sprawdzające siłę mięśni i odwagę. Ścigają się na niej zawodnicy z najlepszym czasem, którzy ukończyli tor eliminacyjny. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet - gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego. Wśród uczestników pojawią się także silne i zdeterminowane kobiety.
"Ninja Warrior Polska 4" odcinek 1. - Polsat, godz. 20:05

Podczas II wojny światowej Antonina Żabińska, żona dyrektora warszawskiego zoo, wspólnie z mężem, Janem, ukrywają dziesiątki Żydów. Osobiście wydostają ich z getta i pomagają przetrwać w opustoszałych murach ogrodu zoologicznego. Niektórzy są ukrywani w miejscach przeznaczonych dla zwierząt, inni w willi Żabińskich. W 1965 roku Jan i Antonina Żabińscy zostają odznaczeni przez instytut Jad Waszem tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata.
"Azyl" - TVN, godz. 21:35

Cory wynajmuje do ochrony prywatnego detektywa Joe Hallenbecka. Niestety, ten nie jest w stanie zapobiec nieszczęściu, dziewczyna zostaje zamordowana. Przesłuchujący detektywa policjant utrzymuje, że zabójstwo zostało zlecone przez wpływowego polityka, szantażowanego przez zamordowaną. Joe i James, chłopak Cory, spotykają się w mieszkaniu ofiary, szukając dowodów obciążających senatora. Gdy zostają napadnięci, choć niechętnie, zaczynają pracować razem.
"Ostatni skaut" - TVN 7, godz. 21:35

Andrzej Skowroński, Jerzy Bolesławski i Piotr Dołowy w 1938 roku zdają maturę i idą na studia. Latem 1939 r. atmosfera polityczna w kraju staje się coraz bardziej napięta. Coraz częściej mówi się o wojnie. Andrzej, który zakochał się w pięknej Ani, córce starosty, umawia się z nią w końcu na randkę. Mają się spotkać szóstego września, gdy on wróci z ćwiczeń z Pomorza, a ona ze Lwowa. Z kolei Krysia i Jurek wyznaczają sobie spotkanie na 1 września. Piotr i Zosia są w tym czasie nad morzem. Wieść o wybuchu wojny spada na nich wszystkich jak grom.
"Jutro idziemy do kina" - TVP 1, godz. 23:15

Prywatny satelita należący do miliardera Charlesa Weylanda odkrywa źródło ciepła na Antarktyce. Weyland organizuje wyprawę złożoną z archeologów i alpinistów, na której czele staje naukowiec Lex Woods. Na miejscu grupa odkrywa imponującą piramidę, będącą prawdopodobnie dziełem obcej cywilizacji. Podejrzenia wkrótce się potwierdzają, gdyż przybysze nieświadomie budzą z letargu królową Obcych. Okazuje się, że jest ona otoczona setkami jaj, z których wykluwają się młode. Tymczasem na Ziemię przybywa statek z Predatorami.
"Obcy kontra Predator" - Polsat, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 31.08.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×