Program telewizyjny na wtorek, 5.02.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 5.02.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "M jak miłość", "Echo serca", "Czas patriotów", "Geneza planety małp", "Żyje się tylko dwa razy", "Kalifornia". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 5 lutego 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 5.02.2019 r.:

Jack Ryan, były agent CIA, przebywa z żoną i córką na urlopie w Londynie. Przypadkowo zostaje uwikłany w zbrojną akcję terrorystyczną. Zapobiega zamachowi na wysokiego urzędnika państwowego, lorda Holmesa. Ryan śmiertelnie rani jednego z terrorystów, a sam odnosi niegroźne obrażenia. Policja aresztuje drugiego z napastników, Seana Millera. Kevin O'Donell, przywódca grupy, podczas krwawej akcji odbija Millera, który poprzysiągł prywatną zemstę Jackowi Ryanowi.
"Czas patriotów" - TVN7, godz. 20:00

Pracownik kasyna Vaughn wszelkimi sposobami stara się zdobyć pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej córki. Gdy jego szef Frank "Pope" odmawia mu pożyczki, w akcie desperacji mężczyzna decyduje się obrabować kasyno. Łupem Vaughna i jego kompana Coxa padają 3 miliony dolarów. Nie wszystko idzie zgodnie z planem. W trakcie ucieczki mężczyźni porywają miejski autobus, a pasażerów biorą jako zakładników. Rusza za nimi policyjna obława. Pope wysyła w pościg najlepszego człowieka. Do terminu zapłaty za operację pozostało tylko kilka godzin.
"Człowiek mafii" - TV Puls, godz. 20:00

Pisarz Brian Kessler i jego przyjaciółka Carrie Laughlin wyruszają samochodem z Pittsburgha do Kalifornii. Chcą odwiedzić miejsca, w których działali seryjni zabójcy. Dla Briana to pretekst, by napisać o nich książkę, dla dziewczyny okazja, by sfotografować okryte złą sławą okolice. Aby zmniejszyć koszty podróży, zabierają ze sobą Early'ego Grayce'a i jego dziewczynę Adelę Corners. Podróż zamienia się w piekło, kiedy Carrie słyszy w wiadomościach, że Early jest poszukiwanym mordercą.
"Kalifornia" - Stopklatka TV, godz. 20:00

San Francisco. Will Rodman pracuje w firmie farmaceutycznej. Marzy o stworzeniu regenerującego tkankę mózgową leku, który mógłby uzdrowić cierpiącego na Alzheimera ojca. Pod opiekę naukowca trafia szympans o imieniu Caesar. Na nim Will prowadzi badania, na które nie pozwala mu firma. Odnosi pierwsze sukcesy, jest o krok od wielkiego przełomu. Okazuje się, że skutkiem ubocznym leku jest wzrost inteligencji zwierzęcia. Caesara zaczyna rozumieć, że jego życie niewiele znaczy dla naukowców. Ppostanawia przeciwstawić się ludziom.
"Geneza planety małp" - Polsat, godz. 20:05

Michał nadal gra w pokera, ukrywając swój nałóg przed Asią. Poza tym pisarz znów pomaga Kai, gdy dziewczyna decyduje się na wyjazd do Londynu. Milewski, ojciec Oli, zaprasza Asię oraz Wojtka na uroczysty obiad. Marcin namawia Izę, by w końcu się do niego przeprowadziła. Później cała rodzina świętuje imieniny Mai. Tymczasem Łukasz wciąż mieszka u Budzyńskiego, który przekonuje go, by spotkał się z matką Martą i spróbował się z nią pogodzić. Anka odwiedza Andrzeja w kancelarii gotowa na wszystko, by utrzymać z byłym kochankiem kontakt. Magda ma coraz większe problemy ze zdrowiem i musi wrócić do szpitala.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Bagdad, rok 2003. Kierujący oddziałem poszukującym broni masowego rażenia Roy Miller trafia na trop generała Ar-Rawiego. Może on znać miejsce przechowywania irackiego arsenału nuklearnego. Ku zdziwieniu Millera jego działania są ograniczane przez wpływowego urzędnika z Waszyngtonu.
"Zielona strefa" - TVN, godz. 21:30

W Szpitalu Północnym dowodzenie przejmuje…. oddział saperów. Na pobliskim poligonie doszło do wypadku. Jeden z żołnierzy został postrzelony z granatnika ręcznego. Pocisk nie wybuchł, tylko utkwił w ciele Janusza. Dłuższy transport jest niemożliwy. Żołnierz w trybie natychmiastowym musi trafić na stół operacyjny. Andrzej na polecenie dowódcy saperów zarządza ewakuację oddziału ratunkowego. Jan wspólnie z Szymonem zgłaszają się na ochotnika do wyjęcia pocisku z ciała żołnierza. Dowódca saperów nie zgadza się jednak na przeprowadzenie zabiegu w murach szpitala. Wybuch, do którego może nastąpić w każdej chwili zagrażałby nie tylko pacjentom, ale i samemu budynkowi szpitala. Chirurdzy decydują się na przeprowadzenie ryzykownej operacji na…. parkingu.
"Echo serca" - TVP1, godz. 21:40

Stany Zjednoczone i Związek Radziecki stają na skraju konfliktu zbrojnego, gdy amerykańska rakieta przenosząca ładunki nuklearne znika w niewyjaśnionych okolicznościach po wylądowaniu w Japonii. Brytyjskie służby wywiadowcze wysyłają agenta Jamesa Bonda na Daleki Wschód, by przeprowadził śledztwo w sprawie kradzieży rakiety. Niebawem okazuje się, że winnym zaistniałej sytuacji jest demoniczny przestępca Ernst Stavro Blofeld, opętany pragnieniem wywołania III wojny światowej. Trop prowadzi agenta 007 do fabryki chemicznej Osato.
"Żyje się tylko dwa razy" - TVP1, godz. 23:55

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 5.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×