Program telewizyjny na wtorek, 5.11.2019. Co obejrzeć 5 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Dzisiaj wtorek, 5 listopada 2019 roku. Co macie zamiar obejrzeć w TV? Film? Serial?A może program rozrywkowy? Z pewnością znajdziecie coś dla siebie! Sprawdźcie program telewizyjny na wtorek, 5.11.2019.

Multimedia

Program tv na wtorek, 5 listopada 2019 r.:

Eddie, niespełniony pisarz, za sprawą nowego narkotyku zamienia się w przebojowego człowieka czynu i osiąga wymarzony sukces. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić za spełnienie marzeń, są bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości i niekontrolowane wybuchy przemocy.
"Jestem Bogiem" - Polsat, godz. 20:05

Seymour jest szczęśliwym człowiekiem. Ma piękną żonę Dawn, dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i córkę, Merry. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego dziecko jest zdolne do popełniania aktów terrorystycznych. Od tej pory jego życie się zmienia.
"Amerykańska sielanka" - Ale kino+, godz. 20:10

Młody nowojorczyk Tyler Hawkins jest typem niespokojnego ducha. Z powodu napiętych stosunków z ojcem, Charlesem, zerwał kontakty z rodziną. Pewnej nocy chłopak staje się mimowolnym uczestnikiem bijatyki. Schwytany przez policjanta Neila Craiga, zostaje obarczony winą za coś, czego nie zrobił. Chcąc zemścić się na stróżu prawa, nawiązuje romans z jego córką Ally. Flirt przeradza się w prawdziwe uczucie, a zakochany Tyler odnajduje spokój i motywację do działania. Młody mężczyzna nabiera przekonania, że może pogodzić się z rodziną.
"Twój na zawsze" - TVN7, godz. 21:00

Byszewska przy udziale policji odbiera dziecko zdesperowanej Idze, która była gotowa skoczyć z chłopcem z mostu. Okazuje się, że to zaginiony syn Marty i Bartka - Maks. Justyna proponuje Oli wyjazd do Szwajcarii, ale ta stanowczo odmawia. Justyna wyjeżdża sama. Mimo sprzeciwu Maćka, Ola ponownie nawiązuje kontakt z Bartkiem. Czy raz jeszcze ulegnie urokowi Gajewskiego, który obiecuje jej wspólną przyszłość? Iga tymczasem zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, w którym pracuje Ewa.
"Pod powierzchnią 2" odcinek 3 - TVN, godz. 21:30

Sorin jest emerytowanym pracownikiem rządowym, a jego siostra Irina - legendarną moskiewską aktorką. Rodzeństwo ma dom nad jeziorem, gdzie latem spotyka się z rodziną i przyjaciółmi. Irina ze wszelkich sił stara się utrzymać status gwiazdy oraz miłość młodszego kochanka, Borysa, który jest odnoszącym sukcesy pisarzem. Syn kobiety, Konstantin, pragnie zdobyć uczucie pięknej i naiwnej miejscowej dziewczyny, Niny, która marzy o byciu aktorką. Mężczyzna daje jej główną rolę w swojej nowej sztuce. Z czasem Nina wpada w oko Borysowi.
"Mewa" - HBO, godz. 22:00

Tina ma wyjątkowo czuły zmysł powonienia. Przydaje jej się to w pracy. Jest celnikiem i dzięki wyostrzonemu węchowi potrafi wyczuć nie tylko to, co jest przemycane w bagażu, ale nawet ludzkie emocje. Pewnego dnia kobieta poznaje podejrzanego włóczęgę, którego zamiarów nie jest w stanie przewidzieć. Tinę i Vorego połączy nietypowa relacja, która przekształci się w uczucie.
"Granica" - Ale kino+, godz. 22:15

23-letni Jerry Shaw pewnego dnia odkrywa, że na koncie ma 751 tys. dolarów, a w jego mieszkaniu znajduje się duża ilość broni. Kobiecy głos informuje go przez telefon, że ma natychmiast opuścić lokal. Mężczyzna odmawia wykonania rozkazu. Trafia w ręce agenta, który oskarża go o udział w spisku. Jerry'emu udaje się uciec z budynku FBI. Dzięki instrukcjom uzyskanym przez telefon wsiada do czarnego porsche. Pojazdem kieruje Rachel Holloman, której syn ma wystąpić w obecności prezydenta USA. Ona również została zmuszona do współpracy.
"Eagle Eye" - Polsat, godz. 22:20

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 5.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×