Program telewizyjny na wtorek, 6.08.2019. Co obejrzeć 6 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 6.08.2019? W programie TV na wtorek m.in. "Walkiria", "Pułkownik Kwiatkowski", "Godziny szczytu II", "Ultraviolet", "Królowa" i "Zniewolona". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 6 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 6.08.2019 r.:

Pułkownik Claus von Stauffenberg wraca ranny z frontu. W 1943 roku rozpoczyna pracę na stanowisku oficera sztabowego Ogólnego Urzędu Sił Zbrojnych w Berlinie. Pułkownik zawiązuje współpracę z członkami ruchu oporu. Wspólnie opracowują plan pod kryptonimem "Walkiria", który ma na celu zabicie Hitlera i odsunięcie nazistów od władzy. Stauffenberg decyduje się osobiście przeprowadzić zamach. Udaje się do Wilczego Szańca - kwatery główniej führera.
"Walkiria" - TVN7, godz. 20:00

Kyle zajmuje się handlem diamentami. Wraz z piękną żoną Sarą i nastoletnią córką tworzą szczęśliwą rodzinę; mieszkają w luksusowej posiadłości na strzeżonym osiedlu. Któregoś dnia ktoś burzy idyllę. Czwórka uzbrojonych złoczyńców włamuje się do rezydencji i terroryzuje mieszkańców. Przywódcą bandy jest brutalny Elias. Dramatyczna sytuacja sprawia, że rodzina będzie musiała się zmierzyć nie tylko z bandytami, ale także z trzymanymi długo w ukryciu własnymi kłamstwami i tajemnicami.
"Anatomia strachu" - TV Puls, godz. 20:00

Latem 1997 r. umiera księżna Diana. Opłakujący ją poddani domagają się jakiejś reakcji dworu, jednak królowa Elżbieta II chroni się przed naciskiem mediów i społeczeństwa za murami zamku w Balmoral. Królowa jest zaskoczona histerią narodu. Uważa, że pośmiertny kult Lady Di uderza w starą monarchię. Jednak zdaje sobie sprawę, że pałacowe apartamenty, w których czuje się bezpiecznie z domownikami, nie uchronią jej przed zmianami, które przynoszą nowe czasy. Postanawia skonfrontować się z narodem i popracować nad nowym wizerunkiem monarchii.
"Królowa" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Agent FBI Jack Crowford rozpracowuje działającą w Ameryce japońską mafię. Razem z partnerem, Tomem, próbują pojmać zabójcę - Rogue'a. Tom rani przestępcę, ale nie udaje się go schwytać. Następnego dnia on i cała rodzina zostają zamordowani. W ich domu Jack znajduje tytanową łuskę. Trzy lata później trafia na identyczny ślad w japońskim barze, w którym doszło do zamordowania członków yakuzy. Tymczasem Rogue prowokuje przywódcę triady w Ameryce, Changa, do wojny z yakuzą. Niebawem Jack staje do walki z wrogiem.
"Zabójca" - Polsat, godz. 20:05

Tytułowy bohater, lekarz ginekolog, operuje w koszarowym szpitalu na ziemiach zachodnich oficera UB. W nagrodę za udany zabieg Kwiatkowski otrzymuje tygodniowy urlop. Wraz z przyjacielem jadą wyszabrowaną ciężarówką do Warszawy. W ruinach swojego domu lekarz spotyka sąsiadkę sprzed wojny, Krysię, w której się zakochuje. Zaprasza dziewczynę na bal do ocalałego hotelu "Polonia" i tam, po awanturze z radzieckim oficerem, chcąc ratować skórę, udaje oficera, którego leczył.
"Pułkownik Kwiatkowski" - TVP2, godz. 20:10

Jarosława urodziła córeczkę i zaproponowała Katii, by ta została jej matką chrzestną. Natalie chce urządzić pokoik dla dziecka, ale spotyka się ze stanowczym sprzeciwem Girgorija, który staje się coraz bardziej oschły w stosunku do żony. Chłopi piszą skargę, wyliczając wszystkie okrucieństwa Lidii Szefer. Nikołaj przekazuje ją marszałkowi szlachty, który wzywa dziedziczkę na rozmowę. Halina wykrada Łukjanowi notatnik i przekazuje go Jakowowi. Jakow fałszuje zapiski.
"Zniewolona" - TVP1, godz. 20:35

Inspektor Lee ma zbadać okoliczności zamachu bombowego na ambasadę Stanów Zjednoczonych w Hongkongu. W wyniku eksplozji zginęło dwóch urzędników. Lee może liczyć na pomoc detektywa Jamesa Cartera, który spędza tu wakacje. Tropem w śledztwie okazują się tajemnicze powiązania pomiędzy amerykańską i azjatycką siatką fałszerzy pieniędzy. By kontynuować dochodzenie, detektywi udają się do Las Vegas. Na miejscu muszą stawić czoło zarówno szefowi triady Ricky'emu Tanowi, jak i niebezpiecznej piękności Hu Li.
"Godziny szczytu II" - TVN, godz. 21:30

W podłódzkiej wsi dochodzi do wybuchu gazu w biurze poselskim Karola Brodzkiego, przewodniczącego Ruchu Prawdziwej Polski. Polityk zasłynął w mediach swoimi ksenofobicznymi wypowiedziami przeciwko uchodźcom. Policja od razu aresztuje syryjskiego uchodźcę Fadi Farata, który krótko przed eksplozją został zarejestrowany na miejskim monitoringu w pobliżu biura. Sprawa komplikuje się, gdy na miejscu zdarzenia policja odnajduje zwęglone zwłoki młodej dziewczyny.
"Ultraviolet" - Polsat, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 6.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×