Program telewizyjny na wtorek, 6.10.2020. Co obejrzeć 10 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na wtorek - co warto obejrzeć w telewizji 10 października? Tego dnia na ekranie królować będą seriale - m.in. "M jak miłość", "BrzydUla" i "Leśniczówka". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 6.10.2020!

Multimedia

Program tv na wtorek, 6 października 2020 r.:

Maciek próbuje odnaleźć się na "tacierzyńskim". Oboje z Ulą tęsknią do pracy, choć Ula trzyma się narracji, że jest szczęśliwa w domu z dziećmi. Maciek nieświadomie nakręca ją na powrót do pracy. Sebastian na polecenie Marka szuka posady dla Bożenki. Lokuje ją w księgowości. Adam próbuje powiedzieć Markowi i Sebastianowi, że finanse firmy kiepsko stoją. Marek wpada na genialny pomysł, jak obejść problemy…
"BrzydUla" s. 2. odc. 2. - godz. 20:00 w TVN7

Kolejne osoby zmierzą się z piekielnie trudnym torem "Ninja Warrior"! Jednym ze śmiałków będzie gwiazdor disco polo Tomasz Niecik, autor hitu "Cztery osiemnastki". W swoich teledyskach przedstawia siebie jako macho otoczonego wianuszkiem pięknych kobiet. Jak będzie w rzeczywistości? On i inni nowi śmiałkowie będą musieli bardzo się starać, aby dostać się do Finału, który zbliża się przecież wielkimi krokami.
"Ninja Warrior Polska 2" odc. 13. - godz. 20:05 w Polsacie

Kolacja w domu Majewskich przebiega w przemiłej atmosferze, aż do momentu, kiedy Krzysztof zaczyna snuć opowieści o dzieciństwie Poli. Matysek rozmawia z Ewą w pokoju socjalnym. Robert oświadcza, że nie traktuje dziewczyny zbyt poważnie. Wczesnym rankiem Julia dzwoni do drzwi domu Janusza. Jest mocno zdziwiona, gdy otwiera jej Miłka. Tymczasem w Borowiku zjawia się Daniel. Gdy kelner chce przynieść mu rachunek za obiad, dochodzi do awantury.
"Leśniczówka" odc. 260. - godz. 20:30 w TVP1

Bartek wraca nagle do Grabiny, gotów zeznawać w końcu przeciwko mafii. W tym celu umawia się na spotkanie z Jankiem. Razem ze szwagrem do domu przyjeżdża także Natalia, która próbuje ukryć przed bliskimi, że znów ma problemy w małżeństwie. Franek po raz kolejny ją zdradził... Andrzejek zaczyna pracę w komisariacie w Lipnicy. Barbara coraz bardziej niepokoi się o Modrego i trafia przez to na języki wszystkich plotkarek z okolicy...
"M jak miłość" odc. 1531. - godz. 20:55 w TVP2

Martin Riggs i Roger Murtaugh po raz kolejny stają do walki z przestępczym półświatkiem. Tym razem muszą ustalić, kto kradnie z policyjnych magazynów broń zarekwirowaną przestępcom. W znalezieniu sprawców pomaga im ich nowa koleżanka, wyjątkowo atrakcyjna i doskonale przeszkolona w walce wręcz sierżant Lorna Cole. Szybko okazuje się, że ze sprawą może mieć związek niebezpieczny Jack Travis, były porucznik policji.
"Zabójcza broń III" - godz. 21:30 w TVN7

U Wiery Arałowej Regina poznaje Lilę Brik. Muza Majakowskiego udziela niedoświadczonej dziewczynie rady, jak zaintrygować Barskiego. Regina słucha jej uwag i ćwiczy postawę, defilowanie po podium oraz nowy styl chodzenia. Pierwszy pokaz, mimo małej wpadki, jest sukcesem Reginy. Lew Barski chce z nią spędzić wieczór. Regina, pamiętając słowa Lili, odmawia. Barski nie poddaje się i błaga ją na kolanach, żeby została jego królową. Regina ma jedna pewne warunki.
"Czerwona królowa" odc. 5. - godz. 21:50 w TVP2

Właściciel firmy budowlanej John Matthews dowiaduje się, że jego syn trafi za kratki za handel narkotykami. Chłopakowi grozi aż 10 lat więzienia. Zdesperowany ojciec chce mu pomóc za wszelką cenę. Za zgodą agencji antynarkotykowej oraz prokurator stanowej postanawia przeniknąć do podziemnego światka przestępczego i działać tam w charakterze tajnego agenta. Misja jest potwornie niebezpieczna – aby ratować syna, John kładzie na szali własne życie.
"Infiltrator" - godz. 22:05 w TV Puls

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 6.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×