Program telewizyjny na wtorek, 6.11.2018. Co obejrzeć 6 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 6.11.2018? W programie TV na dziś m.in. "M jak miłość", "Tłumaczka", "Easy Rider", "W sieci pająka", "Diagnoza" i "Planetarium". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 6 listopada 2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 6 listopada 2018 r.:

Silvia Broome jest jedną z tłumaczek pracujących w nowojorskiej siedzibie ONZ. Pewnego dnia przypadkowo słyszy rozmowę dotyczącą zamachu na życie przywódcy afrykańskiego kraju. Silvia zgłasza sprawę przełożonym. Uruchamia to drobiazgowe śledztwo, w którego centrum nieoczekiwanie znajduje się sama tłumaczka. Wychodzi na jaw, że przeszłość Sylvii nie jest wolna od zastrzeżeń. Nawet chroniący ją agent federalny Tobin Keller zaczyna podejrzewać, że jego podopieczna należy do spisku.
"Tłumaczka" - TVN7, godz. 20:00

Lata trzydzieste XX wieku. Siostry Laura i Kate są piękne, tajemnicze i mają nadprzyrodzone zdolności. Potrafią komunikować się z duchami i zna je cały świat. Na zakończenie tournée po Europie ruszają do Paryża. Na miejscu spotykają charyzmatycznego producenta filmowego, Korbena, który namawia je do udziału w niecodziennym przedsięwzięciu.
"Planetarium" - Ale kino+, godz. 20:10

Marek coraz bardziej martwi się o rodzinną firmę i w końcu prosi o pomoc Starskiego. Tymczasem biznesmen planuje wyjechać na stałe z Polski. Przed zniknięciem postanawia spotkać się z Arturem - rywalem, który odebrał mu Marię. Ewa domyśla się, dlaczego Mateusz nie chce polecieć do Dublina na wakacje i próbuje szczerze porozmawiać nie tylko z synem, ale także z jego nową ukochaną - Lilką Banach. Sonia i Ula coraz bardziej martwią się o Janka, który zaniedbuje obowiązki w pracy. Gdy na posterunek zagląda Bartek, jego rozmowa z policjantem kończy się ostrą kłótnią. I w końcu w Lipnicy dochodzi do tragedii... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Michał rozmawia z prokuratorem, deklaruje że jest zdecydowany na bycie "przynętą" w akcji namierzenia miejsca nielegalnych transplantacji. Prokurator nie zgadza się na udział cywila w tak niebezpiecznej prowokacji. Michał jednak stawia Wileckiego przed faktem dokonanym - umawia się na operację. Prokurator, nie mając wyboru, przystaje na plan Wolskiego - będą go śledzić... Bogna i wysoko postawiony pacjent VIP, szantażując i grożąc Artmanowi, przymuszają go do udziału w kolejnej operacji. Gerard umawiam się z Piotrem na rozmowę przed finalną sprawą rozwodową. Zwierza się Sadzikowi, że podejrzewa Wandę o romans... czytaj więcej
"Diagnoza" - TVN, godz. 21:30

Śmierć partnera spowodowała, że detektyw Alex Cross, psycholog i autor książek, przechodzi na emeryturę. Wkrótce zostaje zmuszony do powrotu. Niechętnie angażuje się w nową sprawę. Robi to tylko dlatego, że porywacz zostawił dowód zbrodni w jego skrzynce pocztowej. Przestępcy nie chodzi o okup, pragnie czegoś więcej - miejsca w podręcznikach. Jego każdy ruch zaplanowany jest z precyzją pająka tkającego subtelną sieć, a Cross i agentka służb specjalnych, Jezzie Flannigan, ścigają się z czasem, by go powstrzymać.
"W sieci pająka" - Polsat, godz. 22:10

Podstawą filmu są anegdoty opowiadane przez Tomasza Tłuczkiewicza i spotykanych przez niego ludzi. Autorzy filmu prezentują także materiały dokumentalne, w tym zdjęcia, prace graficzne, fragmenty filmów i kronik filmowych oraz nagrań amatorskich. Wykorzystano archiwalia pokazujące życie w socjalizmie. Współczesne zdjęcia przeplatają się z ujęciami archiwalnymi. Dokument porusza kwestie upływu czasu, tempa przemian w pojmowaniu sztuki i roli artysty oraz rozwoju technologii.
"Easy Rider" - TVP2, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 6.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×