Program telewizyjny na wtorek, 7.05.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we wtorek, 7.05.2019? W programie TV na wtorek m.in. "Czas zabijania", "Botoks", "M jak miłość", "Diagnoza", "Oczy węża". Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 7 maja 2019!

Multimedia

Program tv na wtorek, 7.05.2019 r.:

Missisipi. Dwóch białych mężczyzn gwałci dziesięcioletnią Murzynkę. Jej ojciec, Carl Lee Hailey, postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija napastników. Ambitny prawnik, Jake Brigance, podejmuje się jego obrony przed sądem. Sprzymierzeńcami Jake'a zostają: były mentor Lucien Wilbanks, koleżanka po fachu Ellen Roark i przyjaciel Harry Rex Vonner. Brat jednego z zabitych gwałcicieli mobilizuje członków Ku-Klux-Klanu. Dochodzi do zamieszek i aktów wandalizmu, wzmagają się uprzedzenia rasowe. Lecz prawnicy nie rezygnują ze sprawy.
"Czas zabijania" - TV Puls, godz. 20:00

Szpital ukazany w "Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem. Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy.
"Botoks" - Polsat, godz. 20:05

Paweł znów ma problemy z Basią, która buntuje się i zaczyna okazywać niechęć Julce. Piotrek z Kingą zatrudniają w końcu do opieki nad dziećmi nianię Nadię Witecką. Zduńscy mają poza tym kłopoty przez Marszałka i Filarskiego, bo oni zajmują ich nową kawalerkę i odstraszają zainteresowanych nią lokatorów. Tymczasem w bistro wybucha kolejna awantura między Julką, Agą i Otarem. Katia postanawia w końcu przeżyć z Łukaszem swój "pierwszy raz".
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Rick Santoro, detektyw z Atlantic City, wybiera się na walkę bokserską, w której bierze udział jego szkolny kolega. Wśród widzów jest sekretarz obrony USA w asyście ochroniarzy, którymi kieruje Kevin Dunne, prywatnie przyjaciel Ricka. W momencie gdy Tyler pada na ringu, ktoś strzela do sekretarza obrony. Rick i Kevin rozpoczynają śledztwo. Poszukują młodej kobiety, która była przy sekretarzu w momencie zamachu. Rick dowiaduje się od Tylera, że zapłacono mu, by w odpowiednim momencie padł na deski.
"Oczy węża" - TVN7, godz. 21:00

Mitch stracił rodziców w wypadku samochodowym. Spotyka go kolejna tragedia, gdy ukochana, z którą niedawno się zaręczył, ginie w ataku terrorystycznym. Mitch pragnie zemsty. Zostaje zwerbowany do tajnego oddziału i wraz z weteranem zimnej wojny Stanem Hurleyem pracuje nad sprawą ataków na cele cywilne i wojskowe. Odkrycie powtarzalnych schematów w aktach przemocy doprowadzi mężczyzn do niezwykle niebezpiecznego tureckiego agenta, z którym połączą siły, aby zapobiec wybuchowi wojny na Bliskim Wschodzie.
"American Assassin" - Canal+, godz, 21:00

Michał jest po operacji przeszczepu skóry na poparzonej ręce - na razie przyjął się dobrze, ale lekarza czeka jednak trudna rehabilitacja. Nie ma pewności, czy kiedykolwiek będzie mógł znów operować. Tomasz sugeruje bratu, że powinien dać sobie z Anną spokój. To przez nią jest w szpitalu. Tyle mu zarzucała, a tak naprawdę ponosi winę za wszystko, co mu się przydarzyło. Anna idzie do Michała, kiedy ten jest w sali sam. Ich rozmowa nie klei się od początku - obydwoje wiedzą, że stoi przed nimi odpowiedź na najważniejsze pytanie. Co z nimi dalej będzie? Anna chce, żeby spróbowali jeszcze raz. Od nowa.
"Diagnoza" - TVN, godz. 21:30

Josh i Cornelia to zbliżające do czterdziestki bezdzietne małżeństwo. Są nieco znudzeni życiem, a ich związek zaczyna popadać w rutynę. Nie mogą liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy są zajęci dziećmi i żyją własnymi problemami. Wszystko się zmienia, gdy spotykają Jamiego i Darby - wyzwoloną młodą parę z sąsiedztwa. Zaczynają czerpać energię z nowej znajomości, odnajdują młodość. Jamie jest początkującym reżyserem, co zbliża do niego doświadczonego dokumentalistę Josha. Wkrótce się okaże, czy młodzi są tymi ludźmi, za których się podają.
"Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" - TVP Kultura, godz. 21:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 7.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×