Program telewizyjny na wtorek, 8.02.2022. Co obejrzeć 8 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto nasz program tv na wtorek, 8 lutego 2022 roku. Dziś wieczorem w telewizji m.in. 1636. odcinek "M jak miłość" oraz ekranizacja jednej z najpopularniejszych serii komiksowej na świecie opowiadającej o grupie mutantów. Sprawdź nasz program tv na wtorek.

Multimedia

Program tv na wtorek, 8 lutego 2022 r.:

W biegnącym pod rzeką tunelu łączącym Manhattan z New Jersey dochodzi do wypadku drogowego. Eksplozja rozsadza ciężarówkę wiozącą materiały wybuchowe. Kula ognia przetacza się przez tunel, zmiatając wszystko, co napotyka na swojej drodze. Naruszone wybuchem sklepienie obrywa się w kilku miejscach. Oba końce tunelu zostają zasypane, a do środka zaczyna wdzierać się woda. Ludzie, którzy ocaleli z katastrofy, zostają uwięzieni. Kit Latura, były szef nowojorskich służb ratowniczych, rusza na pomoc ofiarom.
"Tunel" - TVN 7, godz. 20:40

Kinga na nowo ma problemy ze wzrokiem, a po badaniach okulista uprzedza Zduńską, że bez leczenia grozi jej nawet całkowita ślepota. Wiesiek z Marszałkiem i Filarskim mają za to nową pasję: szukanie skarbów za pomocą wykrywacza metali. I znów wpadają przez to w kłopoty. Tymczasem Marta z Andrzejem coraz bardziej niepokoją sie o Anię, która zaniedbuje szkołę i pod wpływem jednej z koleżanek - Zuzy imprezuje i sięga po alkohol. Budzyński ma problemy w pracy, kiedy kancelarię bierze na cel internetowy hejter.
"M jak miłość" odcinek 1636. - TVP 2, godz. 20:55

Podnosząca na duchu historia internetowej przyjaźni. Adam dostaje w prezencie kurs języka hiszpańskiego online. Zajęcia prowadzi sympatyczna nauczycielka o imieniu Cariño. Choć lekcje odbywają się na odległość, mężczyzna w średnim wieku i uśmiechnięta okularnica stają się sobie bliscy.
"Lekcje języka" - CANAL+, godz. 21:00

Ekranizacja jednej z najpopularniejszych serii komiksowej na świecie opowiadającej o grupie obdarzonych ponadnaturalnymi zdolnościami mutantów, którzy przez swoją odmienność są prześladowani przez ludzi. Znajdują schronienie w specjalnej szkole profesora Charlesa Xaviera (Patrick Stewart), który otacza mutantów troskliwą opieką i uczy ich jak korzystać z ich unikalnych zdolności. Niestety, nie wszyscy mutanci chcą wieść pokojowy tryb życia. Część z nich pod wodzą Magneto (Ian McKellen) pragnie pokonać ludzkość i opanować świat. Konfrontacja pomiędzy mutantami staje się nieunikniona...
"X-Men" - Polsat, godz. 21:05

Rok 2077. Ziemia została zniszczona na skutek wojny z obcymi. Jest napromieniowana, służy jedynie do wydobywania surowców. Jack Harper wraz z Victorią Olsen stanowią załogę bazy znajdującej się nad powierzchnią opustoszałej planety. On zajmuje się serwisowaniem dronów, ona koordynuje jego działania i odpowiada za łączność z dowództwem. Za dwa tygodnie Viki i Jack mają dołączyć do ocalałych, którzy przebywają na księżycu Saturna. Pewnego dnia Jack zauważa statek kosmiczny, który rozbija się na Ziemi. Wbrew rozkazom leci na miejsce katastrofy.
"Niepamięć" - TVN, godz. 21:35

Ełła montuje własną brygadę "mrówek". Proponuje Swiecie, Alisie i Oldze współpracę. Dziewczyny zgadzają się, choć ich wybór nie do końca odpowiada mężom. Zoja, chcąc pozostać na bazarze, utrzymuje szemrane kontakty z przestępcami. Dla żon oficerów jest to pierwsze zderzenie ze światem, którego wcześniej nie znały. Wraz z Ełłą wylatują do Turcji po towar. Alisa poznaje Timura, syna właściciela sklepu. Oczarowana młodym mężczyzną znika na cały wieczór. Brygada Elli przygotowuje towar do wywiezienia z Turcji, na lotnisku zostaje jednak aresztowana. Wiktor i Michaił zostają sami z dziećmi. Nie do końca sprawdzają się w nowej roli, zwłaszcza że Ania i Stiopa nie ustają w wysiłkach, by rozkręcić własny interes...
"Serca na sprzedaż" odcinek 5. - TVP 2, godz. 21:55

Początek XX wieku. Brytyjski wojskowy i podróżnik Percy Fawcett w sercu amazońskiej dżungli odkrywa ślady istnienia nieznanej wcześniej, zaawansowanej indiańskiej cywilizacji, która kiedyś zamieszkiwała te tereny. Jego rewelacje nie znajdują uznania w gronie naukowców traktujących rdzenną ludność Amazonii jako "dzikusów". Wspierany przez rodzinę i przyjaciół Fawcett postanawia wyruszyć w głąb dżungli, by odnaleźć ruiny dawnej stolicy mitycznego El Dorado i tym samym udowodnić swoją teorię.
"Zaginione miasto Z" - TVN Fabuła, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 7.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Nie mogę znieść Muchy w serialu czy w ogóle na ekranie-ma okropny głos a jeszcze gorszy śmiech!!!

    08.02.2022 20:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×