Program telewizyjny na wtorek, 8.12.2020. Co obejrzeć 8 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami wtorek, 8 grudnia 2020 roku. Dzisiaj czekają na was doskonałe filmy, seriale, a także programy rozrywkowe, wiec pilot w dłoń, bo będzie z czego wybierać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na wtorek, 8.12.2020.

Multimedia

Program tv na wtorek, 8 grudnia 2020 r.:

W wieżowcu japońskiej korporacji w Los Angeles trwa świąteczne przyjęcie. Wśród pracowników jest żona Johna McClane'a, policjanta z Nowego Jorku, który przyleciał do Kalifornii. W tym czasie do wieżowca przedostają się terroryści, chcący zrabować ze skarbca kilka milionów dolarów. Nie przewidzieli tylko, że w labiryncie pięter i korytarzy ukrył się McClane. Rozpoczyna się pojedynek.
"Szklana pułapka" - Polsat, godz. 20:05

Małżeństwo Tessy i Davida nie wytrzymało próby czasu. Kobieta nie jest w stanie pogodzić się z tym faktem i zacząć układać swoje życie na nowo. Jej były mąż nie ma z tym jednak problemu. Szybko udaje mu się znaleźć nową miłość życia - Julię Banks - z którą planuje się ożenić. Tessa jest zdruzgotana. Powodowana zazdrością i żalem postanawia zniszczyć życie nowej wybrance serca Davida.
"Niezapomniany" - TVN 7, godz. 20:30

Christian Wolff jest geniuszem matematycznym, który nie najlepiej odnajduje się wśród ludzi. Mężczyzna skrywa mroczną tajemnicę - pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najniebezpieczniejszych organizacji przestępczych na świecie. Kiedy wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu zaczyna się nim interesować, Christian podejmuje współpracę z nowoczesną firmą specjalizującą się w robotyce. Jej dział księgowy wykrywa niezgodność opiewającą na miliony dolarów, a sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli.
"Księgowy" - TVN, godz. 21:35

Rzym, rok 1990. Reprezentacji Włoch nie udaje się zakwalifikować do finału mistrzostw świata w piłce nożnej. Słynny producent filmowy umiera w tajemniczych okolicznościach. Trzej początkujący scenarzyści trafiają na komisariat. Młodzi adepci sztuki filmowej muszą złożyć obszerne zeznania w sprawie śmierci osoby o dużym znaczeniu w świecie włoskiej kinematografii.
"Magiczne noce" - TVP Kultura, godz. 23:40

Cztery siostry March - Meg (Willa Fitzgerald), Jo (Maya Hawke), Beth (Annes Elwy) oraz Amy (Kathryn Newton) - dorastają w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Ich ojciec walczy w wojnie secesyjnej, a matka Marmee (Emily Watson) sama stara się wprowadzić je w dorosłe życie i wyjaśnić im, co to znaczy być kobietą. Dziewczyny próbują wejść w swoje role, rywalizują między sobą, przeżywają pierwsze miłości oraz uczą się życia po stracie najbliższych.
"Małe kobietki" odcinek 2 - TVP 2, godz. 21:50

Nagrodzony na festiwalu w Filadelfii film dokumentalny o sytuacji społecznej w Chinach. Rzuca światło na zaskakujące oczekiwania stawiane kobietom. Tak zwane "pozostawione kobiety" to dla Chińczyków te, które są wykształcone, kosmopolityczne, niezamężne i nie zakładają rodzin przed 20. rokiem życia. Aby pary się poznawały, organizuje się targi małżeńskie, a rząd sponsoruje specjalne spotkania towarzyskie. Film opowiada o trzech zawodowo spełnionych i odnoszących sukcesy kobietach, które prowadzą poszukiwania odpowiedniego kandydata na męża.
"Chińskie dziewczyny do wzięcia" - TVP 2, godz. 22:55

Tom Welles jest prywatnym detektywem, który na co dzień zajmuje się śledzeniem niewiernych mężów. Pewnego dnia odwiedza go wdowa po znanym milionerze, która w sejfie zmarłego męża znalazła taśmę z nagraniem brutalnego morderstwa dokonanego na młodej kobiecie. Przerażona wdowa wierzy, że jej zmarły małżonek nie miał z tym nic wspólnego, a nagranie najprawdopodobniej zostało wykonane na użytek jakiegoś fikcyjnego przedsięwzięcia filmowego. Dla spokoju własnego sumienia zleca jednak Wellesowi przeprowadzenie śledztwa w tej sprawie.
"8 mm" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 8.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×