Program tv na Boże Narodzenie, 25.12.2018. Co obejrzeć w Pierwszy Dzień Świąt? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w Boże Narodzenie w telewizji? W programie TV na Pierwszy Dzień Świąt m.in. koncerty kolęd, świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony", "Titanic", "Listy do M.2", "Dziennik Bridget Jones". W telewizji w Pierwszy Dzień Świąt nie zabraknie też propozycji dla dzieci. Sprawdź program TV na Boże Narodzenie - wtorek, 25 grudnia 2018!

Multimedia

Program tv na Boże Narodzenie, wtorek, 25 grudnia 2018 r.:

W Boże Narodzenie od rana nie zabraknie propozycji telewizyjnych zarówno dla małych, jak i nieco większych widzów. Zobaczymy, jak święta obchodzą ulubieni bohaterowie bajek dla dzieci. W programie tv na Pierwszy Dzień Świąt są też filmy familijne, koncerty kolęd oraz świąteczne wydania znanych i lubianych programów rozrywkowych. Na wieczór stacje telewizyjne przygotowały filmową ucztę dla każdego.

Bez jakich filmów nie wyobrażamy sobie świąt? Co zobaczymy w tym roku? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Artyści występujący w produkcjach Telewizji Polskiej spotkają się w studiu "Pytania na śniadanie", by w świątecznej atmosferze podzielić się z widzami opowieściami wigilijnymi. Gospodarzami programu będą Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny.
"Opowieści wigilijne" - TVP2, godz.13:15

Koncert kolęd w wykonaniu Stanisławy Celińskiej oraz zaproszonych gości. Wystąpią m.in.: Teresa Lipowska, Tomasz Karolak i Wojciech Wysocki. Koncert odbędzie się w Bazylice Świętogórskiej w Gostyniu. Za aranżację odpowiedzialny jest Maciej Muraszko. Wykonane zostaną tradycyjne kolędy, np. "Przybieżeli do Betlejem", "Lulajże Jezuniu", "Oj maluśki, maluśki", a także pastorałka Ernesta Brylla "Kiedyż to wzejdziesz, gwiazdo niebieska" oraz dwie świąteczne piosenki, napisane i skomponowane przez Stanisławę Celińską i Macieja Muraszkę.
"Kolędowo - Stanisława Celińska i goście" - TVP2, godz. 15:15

Marta Manowska powita Rolników oraz ich drugie połówki w świątecznie zaaranżowanym obiekcie pod Warszawą. Goście przywiozą ze sobą regionalne potrawy. Panie zadbają o przygotowanie świątecznego stołu, zaś Panowie o świąteczną oprawę (kominek i choinkę). Po zmroku, Marta, pary oraz bohaterowie 5. edycji spotkają w rodzinnej, odświętnej atmosferze i będą rozmawiać o tym, jak wyglądała ich droga do miłości, jak pragną spędzić te święta i gdzie powitają Nowy Rok.
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 20:20

Pary z różnych edycji w specjalnym odcinku świątecznym! Kto wciąż jest razem? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Filmy w Boże Narodzenie, 25 grudnia 2018 r.

Howard Langston kocha bliskich, lecz obowiązki zawodowe pochłaniają go tak bardzo, że nie poświęca rodzinie wystarczająco dużo czasu i uwagi. W ostatniej chwili przypomina sobie, że obiecał synkowi na Gwiazdkę zabawkę - popularnego Turbo Mana. Okazuje się, że sklepy oblężone są przez tłumy kupujących, a Turbo Man jest nieosiągalny. Podczas poszukiwania zabawki Howarda dodatkowo prześladuje listonosz, który także zdecydowany jest na wszystko, by zdobyć wymarzony prezent dla swego syna. Wyścig przeradza się w wojnę dwóch zdeterminowanych ojców.
"Świąteczna gorączka" - Polsat, godz. 10:15

Rodzina Griswoldów postanawia urządzić tradycyjne święta. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem. Nim będzie można zasiąść przy wigilijnym stole, Clark i jego żona muszą uporać się z wieloma problemami: skłóconymi teściami, chorym psem, złośliwym szefem i wrednymi sąsiadami. Przyjazd kuzyna, Eddiego, przelewa czarę goryczy.
"W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju!" - TVN, godz. 11:25

Nowy Jork, Wigilia Bożego Narodzenia. Dorey Walker jest kierowniczką luksusowego sklepu z odzieżą i galanterią, zagrożonego przejęciem przez inną sieć. Kris Kringle, zaangażowany w sklepie w charakterze Świętego Mikołaja, przyczynia się do podwojenia obrotów dzięki niekonwencjonalnym pomysłom. Mężczyzna utrzymuje, że jest prawdziwym Mikołajem. Szef konkurencyjnej sieci obmyśla intrygę, która ma skompromitować domniemanego świętego. Niebawem Kris staje przed sędzią Harperem, mającym ustalić jego tożsamość.
"Święty Mikołaj z 34. ulicy" - Polsat, godz. 12:05

Lucy Cullins jest producentem kanału telezakupów w telewizji kablowej. Kobieta postanawia zatrudnić jako świętego Mikołaja w serii reklamówek starszego dżentelmena, który nazywa się Nick. Okazuje się, że to on jest prawdziwym św. Mikołajem. Ponaddwustuletni Nick jest w fatalnej sytuacji. Czeka go obowiązkowa emerytura ze względu na sędziwy wiek. Musi znaleźć kogoś, kto zastąpi go na następne dwa stulecia. Osobą, którą sobie wybrał na następcę, jest właśnie Lucy Cullins.
"Zawód: święty Mikołaj" - Polsat, godz. 14:35

Sabrina, córka szofera pracującego w domu zamożnych państwa Larrabee, skrycie podkochuje się w młodszym z synów pracodawców, hulace i uwodzicielu Davidzie, który jest przeciwieństwem starszego brata, statecznego Linusa. Któregoś dnia ojciec wysyła córkę do Paryża, by nabrała ogłady i wyuczyła się na dobrą służącą. Tam Sabrina poznaje starszego, bogatego barona, który postanawia ją wspomóc. Po kilku latach z Europy wraca mądra i świadoma swej urody kobieta. Teraz to ona jest obiektem pożądania, a bracia zapominają o majątku i pochodzeniu.
"Sabrina" - TVP Kultura, godz. 16:55

Tess McGill jest sekretarką Katherine Parker, kobiety sukcesu prowadzącej firmę maklerską na Wall Street. By zdobyć jej uznanie, Tess podsuwa przełożonej pomysł kupna stacji radiowej. Gdy Katherine łamie nogę na nartach, ambitna Tess zastępuje ją na stanowisku. Wtedy przypadkiem odkrywa, że Katherine zamierzała wykorzystać jej pomysł jako własny. Dziewczyna nie ma nic do stracenia. Podszywając się pod własną szefową, rozpoczyna negocjacje z grubymi rybami biznesu. Jej partnerem jest przystojny Jack Trainer.
"Pracująca dziewczyna" - Stopklatka TV, godz. 17:45

Zbliża się kolejne Boże Narodzenie. Rodzina McCallisterów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają się na świąteczny odpoczynek na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli poprzednio w Paryżu, gdy Kevin został sam w domu, tym razem wszyscy bardzo go pilnują. Ale raz jeszcze z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili i w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę obcego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku.
"Kevin sam w Nowym Jorku" - Polsat Film, godz. 18:25

Bridget Jones, trzydziestodwulatka z nadwagą, budzi się w noworoczny ranek w domu rodziców. Jej życie wydaje się nie mieć sensu. Bridget postanawia to zmienić - chce stracić parę kilogramów, mniej palić i ograniczyć alkohol, a przede wszystkim przestać fantazjować na temat szefa, Daniela Cleavera. Wszystko po to, aby znaleźć upragnionego mężczyznę. Bridget poznaje przystojnego prawnika, Marka Darcy'ego, w którym matka kobiety widzi idealnego kandydata na męża. Niestety, jego niefortunna wypowiedź przekreśla szansę na znajomość z panną Jones.
"Dziennik Bridget Jones" - TVN7, godz. 20:00

Mikołaj jest w szczęśliwym związku z Doris, lecz wciąż nie może się zdecydować na oświadczyny. Małgorzata i Wojtek muszą zmierzyć się z chorobą adoptowanej Małgosi. Związek Kariny i Szczepana nie przetrwał próby czasu, chociaż oboje są w sobie nadal zakochani. Boże Narodzenie przynosi zmiany w relacjach bohaterów.
"Listy do M. 2" - TVN, godz. 20:00

Robin z Locksley wyrusza na krucjatę. Z saraceńskiej niewoli pomaga mu uciec szlachetnie urodzony Maur Azeem, który zostaje jego druhem. Obaj wracają do Anglii. Tam na Robina czekają tragiczne wieści. Ojciec został zamordowany, dobra rodzinne przepadły, król Ryszard Lwie Serce przebywa na wygnaniu, a władzę sprawuje jego największy wróg, szeryf miasta Nottingham. Robin wraz z Azeemem dołącza do przebywających w lesie ludzi wypędzonych przez szeryfa z własnych domostw. Wkrótce zdobywa sławę jako pomagający biednym szlachetny rozbójnik.
"Robin Hood: książę złodziei" - TV Puls, godz. 20:00

Rok 1926. Tajemnicza moc sieje zniszczenie na ulicach Nowego Jorku, grożąc ujawnieniem społeczności czarodziejów. Do miasta przybywa magizoolog, Newt Scamander, z walizką pełną magicznych stworzeń. Gdy niczego niepodejrzewający Jacob przypadkiem wypuszcza kilka zwierząt, bohaterowie łączą siły, by je złapać. Nie wiedzą, że misja doprowadzi ich do konfrontacji z ciemnymi mocami.
"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" - TVN fabuła, godz. 20:00

17-letnia Rose i jej narzeczony Caledon Hockley podróżują luksusowym transatlantykiem do Filadelfii. Dziewczyna, znudzona towarzystwem ludzi z wyższych sfer, załamana wizją małżeństwa z rozsądku, nosi się z zamiarem popełnienia samobójstwa. Od wykonania ostatecznego kroku odwodzi ją podróżujący trzecią klasą Jack Dawson, utalentowany obieżyświat. Jack odbiera podziękowania za odwagę, a Caledon ofiarowuje narzeczonej najdroższy diament świata, "Serce Oceanu". Pomiędzy Rose a Jackiem rodzi się miłość, której kres kładzie katastrofa statku.
"Titanic" - Polsat, godz. 20:05

Hercules Poirot, najskuteczniejszy detektyw na świecie, wyrusza luksusowym Orient Expressem do Paryża. Ze stolicy Francji zamierza udać się do Anglii. W pociągu zostaje zamordowany wpływowy amerykański biznesmen. Poirot zaczyna śledztwo. Podejrzanych jest trzynastu pasażerów.
"Morderstwo w Orient Expressie" - Canal+, godz. 21:00

Jacky Bonnot to początkujący kucharz, który pragnie podbić świat sztuki kulinarnej. Niezadowolony z pracy w podrzędnych jadłodajniach chłopak jest zwalniany przez kolejnych pracodawców. Jego spodziewająca się dziecka dziewczyna zapewnia mu posadę majstra w domu spokojnej starości. Tymczasem szef kuchni słynnej paryskiej restauracji, Alexandre Lagarde, mierzy się z innego rodzaju problemem. Syn odchodzącego na emeryturę właściciela lokalu stara się nakłonić Alexandre'a do kuchni molekularnej. Słynny kucharz przypadkowo spotyka Jacky'ego.
"Faceci od kuchni" - TVP1, godz. 21:20

Piekarz i jego kochająca żona nie mogą mieć dzieci. Jest to skutek klątwy rzuconej przed laty na ich rodzinę przez złą czarownicę. Aby odczynić urok, małżeństwo musi zdobyć cztery rzeczy: białą krowę, złoty pantofelek, czerwony płaszcz i włosy o barwie kukurydzy. Para rusza do tajemniczego lasu, gdzie spotyka bohaterów baśni braci Grimm: Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Roszpunkę. Okazuje się, że ich życie dalekie jest od bajkowej sielanki.
"Tajemnice lasu" - TVN7, godz. 21:55

Sonny, zarządca indyjskiego hotelu Marigold, marzy, aby zmienić chylący się ku upadkowi budynek w atrakcję turystyczną. Mimo iż działa chaotycznie, udaje mu się sprowadzić do hotelu zagranicznych klientów. Wśród gości są Douglas i Jean, którzy przeznaczyli oszczędności na podejrzany biznes córki. Jest też Muriel, służąca bogatej angielskiej rodziny, oraz Madge, szukająca bogatego męża. Przyjechali także: marzący o seksie w egzotycznym kraju Norman i Evelyn, sentymentalna wdowa, która sprzedała londyńskie mieszkanie, aby spłacić długi męża.
"Hotel Marigold" - Polsat, godz. 22:10

Dziesięć historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą związki rodzinne i towarzyskie, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia żona dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Odkrywszy zdradę małżeńską, autor kryminałów wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. A premier Wielkiej Brytanii zakochuje się w sekretarce pierwszego dnia urzędowania.
"To właśnie miłość" - TVN, godz. 22:15

Victoria Spick nie ma czasu na życie miłosne. Pewnego dnia, gdy bawi się na weselu przyjaciół, spotyka starych znajomych. Następnego dnia jeden z nich zostaje oskarżony o próbę zabójstwa swojej dziewczyny. Jedynym świadkiem jest pies powódki. Victoria niechętnie godzi się reprezentować Vincenta w sądzie.
"Victoria" - , godz. 23:45

Macaulay Culkin po 28 latach odtwarza sceny z kultowego świątecznego filmu! [WIDEO]Zobacz więcej

Bajki i filmy dla dzieci w Boże Narodzenie, 25 grudnia 2018 r.

Myszka Miki, Minnie i ich przyjaciele wspominają najpiękniejsze i najzabawniejsze świąteczne historie. Miki i Minnie opowiadają o ich pierwszej wspólnej Gwiazdce. Goofy i Max przypominają o zimowych przygodach i wizycie prawdziwego Świętego Mikołaja, która sprawiła, że ówczesne święta były najpiękniejsze w ich życiu. Trzej weseli siostrzeńcy Donalda wspominają czas, gdy życzyli sobie, by Gwiazdka była codziennie. Spełnione marzenie przerodziło się w katastrofę, co pozwoliło im zrozumieć, na czym polega prawdziwy duch świąt Bożego Narodzenia.
"Mickey. Bajkowe święta" - Polsat, godz. 7:15

Pierwszy raz od ponownego otwarcia bramy Anna i Elsa postanowiły urządzić uroczystości świąteczne dla mieszkańców Arendelle. Gdy goście niespodziewanie przyszli wcześniej, by cieszyć się świętami, siostry zdały sobie sprawę, że nie mają rodzinnych tradycji. Bałwan Olaf postanowił odwiedzić każdego w królestwie, by przywieźć do domu najlepsze tradycje i ocalić pierwsze Boże Narodzenie dla przyjaciół.
"Kraina lodu. Przygoda Olafa" - Polsat, godz. 9:10

Poznajcie księżniczkę Sofię, najnowszą bohaterke oczarowującej bajki Disney'a. Jest to opowieść o zwyczajnej dziewczynce, ktorej życie nagle sie zmienia kiedy jej matka poślubia krόla, a ona zostaje księżniczką.
"Jej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczka" - Puls2, godz. 9:25

W starym, zrujnowanym domu Whipstaff Manor zadomowili się sympatyczny duszek Kacper oraz jego trzej wujowie - Stretch, Stinky i Fatso. Kacper, który marzy o zdobyciu przyjaciół, widzi w telewizji jedynego w świecie "duchoterapeutę", doktora Jamesa Harveya, oraz jego 12-letnią córkę, Kat. Mając nadzieję zaprzyjaźnić się z dziewczynką, podsuwa Carrigan, egoistycznej i złej właścicielce domu, pomysł sprowadzenia do Whipstaff Manor specjalisty od duchów. Niestety, początki znajomości z Kat i doktorem Harveyem nie są obiecujące.
"Kacper" - TV4, godz. 9:30

Monstropolis to miasto, w którym żyją potwory. W centrum znajduje się fabryka Potwory i spółka, którą kieruje Henry Moczyknur. Tam znajdują się drzwi do świata ludzi. Co noc oddziały potworów przedostają się przez nie, by straszyć dzieci. Energia z krzyku przerażonych jest gromadzona w specjalnych pojemnikach w fabryce Moczyknura, bo jest niezbędna do funkcjonowania miasta. Pewnej nocy James Sullivan, najważniejszy potwór, i Mike Wazowski, jego pomocnik i przyjaciel, trafiają do pokoju małej dziewczynki, która się ich nie boi.
"Potwory i spółka" - TVN, godz. 9:35

Bohaterem jest pochodzący z ubogiej rodziny Charlie Bucket. Tuż obok domu chłopca mieści się fabryka czekolady, należąca do ekscentrycznego Willy'ego Wonki. Pewnego dnia Wonka ogłasza konkurs, w którym nagrodą będzie wstęp do jego bajkowo-czekoladowego królestwa. Wygrają ci, którzy znajdą ukryte w batonach złote kupony. Charlie zostaje jednym z wybrańców losu. Chłopiec w towarzystwie dziadka i czwórki innych dzieci wyrusza na spotkanie przygody. Kraina łakoci oprócz takich cudów, jak czekoladowe wodospady, kryje też w sobie wiele pułapek.
"Charlie i fabryka czekolady" - TVN, godz. 13:15

Urocza opowieść o piesku rasy beagle, który w Wigilię Bożego Narodzenia ucieka ze schroniska, gdzie miał zostać uśpiony. Zwierzak trafia pod opiekę Jake'a - chłopca marzącego karierze magika. Od tej chwili Jake i Shelby są nierozłączni.
"Shelby - pies, który pokochał święta" - TVP1, godz. 13:25

Wiewiórki Alvin, Szymon i Teodor robią karierę w branży muzycznej. Podczas koncertu w Paryżu dochodzi do wypadku. Autor piosenek, Dave Seville, trafia do szpitala. Chłopcy postanawiają przerwać karierę i wrócić do szkoły. Tam spotykają Britanny, Żanetę i Eleonorę, które śpiewają w zespole "Wiewióretki". Okazuje się, że menedżerem dziewcząt jest Ian. Między zespołami nawiązuje się rywalizacja, którą zaognia szkolny konkurs muzyczny. Równocześnie Alvin i jego bracia próbują przekonać Britanny, Żanetę i Eleonorę, że Ian nie jest godny zaufania.
"Alvin i wiewiórki II" - TVP2, godz. 16:30

Belle wciąż jest więźniem w zamku Bestii, a klątwa wróżki nadal ciąży nad jego mieszkańcami. Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Dziewczyna, pragnąc umilić sobie przymusowy pobyt w ponurej posiadłości, postanawia je uczić. Przyjaciele Przyjaciele pomagają jej w przygotowniach. Zanim w zamku zapanuje świąteczny nastrój, bohaterowie będą musieli stawić czoła bezwzględnemu maestro Forte, muzykowi przemienionemu w organy, któremu zależy na tym, by książę na zawsze pozostał pod wpływem klątwy.
"Piękna i Bestia: zaczarowane święta" - Puls2, godz. 16:45

Genialny kryminalista Gru planuje największe złodziejskie przedsięwzięcie wszech czasów - kradzież księżyca. By misja przyniosła mu sławę, musi zbudować rakietę i zdobyć promień zmniejszający. Na jego drodze do celu staje Vector - amator słodyczy. W walce z wrogiem Gru wykorzystuje jego słabość. Zjednuje sobie trzy siostry sprzedające ciastka. Sieroty Margo, Edith i Agnes dostrzegają, że przestępca mógłby być ich opiekunem. Wywierają na niego pozytywny wpływ, czym skłaniają go do stoczenia wewnętrznej walki i dokonania ważnego wyboru.
"Jak ukraść księżyc" - TVN7, godz. 18:15

Do wioski Smerfów zawitała Gwiazdka, która ma przynieść radość wszystkim oprócz Marudy. Gdy Smerf mówi, że nie wierzy w ducha świąt, Papa Smerf musi wkroczyć do akcji. Tylko jego magiczna mikstura i trzy zaczarowane Smerfy mogą przywrócić porządek. Okaże się, czy Smerfy Minionych, Obecnych i Przyszłych Świąt sprawią, że Maruda uwierzy w świąteczną magię, zanim wioska wpadnie w łapy złego Gargamela.
"Smerfy: Opowieść wigilijna" - Polsat, godz. 19:40

Bob Parr, na co dzień przykładny ojciec i mąż, dysponuje nadludzką siłą i wytrzymałością. Jego żona Helen, wzorowa pani domu, nie bez powodu nosi przydomek Elastyna - jej ciało rozciąga się jak guma. Ich najstarsza córka Wiola jest typową nastolatką, ale potrafi stać się niewidzialna. Jej 10-letni brat Max ma niesamowitą energię. Może przemieszczać się z niewiarygodną szybkością. 2-letni Jack jeszcze nie ujawnił wszystkich możliwości. Bob przed laty skończył karierę jako superbohater, ale teraz tęskni do dawnego życia.
"Iniemamocni" - Puls2, godz. 20:00

Co obejrzeć w Drugi Dzień Świąt? Filmy, bajki, skoki narciarskie i nie tylko! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na Boże Narodzenie, Pierwszy Dzień Świąt, 25.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×