Program tv na czwartek, 04.02.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Truman Burbank, agent ubezpieczeniowy, mieszka wraz z żoną na wyspie Seaheaven. Któregoś dnia dowiaduje się, że od urodzenia jest bohaterem transmitowanego przez całą dobę widowiska telewizyjnego. Rzeczywistość, w której żyje Truman, jest mistyfikacją, wszystkie jego poczynania śledzą ukryte kamery. Urocze Seaheaven jest jedynie częścią ogromnego planu filmowego, a członkowie rodziny Trumana, znajomi, ludzie, których spotyka, to aktorzy. Wstrząśnięty odkryciem Burbank podejmuje próbę ucieczki ze świata na niby.
"Truman Show" - TVN7, godz. 20.00

Hit, który przeszedł do historii kina! 17-letnia Rose i jej narzeczony Caledon Hockley podróżują luksusowym transatlantykiem do Filadelfii. Dziewczyna, znudzona towarzystwem ludzi z wyższych sfer, załamana wizją małżeństwa z rozsądku, nosi się z zamiarem popełnienia samobójstwa. Od wykonania ostatecznego kroku odwodzi ją podróżujący trzecią klasą Jack Dawson, utalentowany obieżyświat. Jack odbiera podziękowania za odwagę, a Caledon ofiarowuje narzeczonej najdroższy diament świata, "Serce Oceanu". Pomiędzy Rose a Jackiem rodzi się miłość, której kres kładzie katastrofa statku.
"Titanic" - Polsat, godz. 20.05

Świetni Matthew McConaughey i Jared Leto w rolach głównych. Teksański elektryk, jeździec rodeo i kobieciarz Ron Woodroof (nagrodzony Oscarem Matthew McConaughey) żyje z dnia na dzień. Jak miliony swoich rodaków, postrzega AIDS jako „gejowską chorobę”. Wiadomość o tym, że jest nosicielem wirusa HIV to dla niego szokujący wyrok, z którym nie chce się pogodzić. Państwo ma mu do zaoferowania jedynie garść ulotek i eksperymentalną, wyniszczającą organizm terapię AZT (Azydotymidyną), substancją stosowaną bez większego powodzenia w leczeniu raka. Rod jedzie do Meksyku, gdzie dowiaduje się o alternatywnych formach terapii, których użycie nie jest jeszcze w USA legalne. Postanawia przemycać je do kraju. Znajduje sojusznika w osobie transseksualisty Rayona (Jared Leto). Zakłada „Dallas Buyers Club", poprzez który sprzedaje testowane na sobie – nielegalne, ale skuteczne – preparaty. Nie są one w stanie pokonać wirusa, ale w połączeniu z odpowiednią dietą znacznie wydłużają życie i poprawiają jego jakość.
"Witaj w klubie" - Ale kino+, godz. 20.10

Michelle Pfeiffer i George Clooney w rolach głównych. Melanie Parker, zdolna pani architekt, samotnie wychowuje kilkuletniego Sammy'ego. Jack Taylor, dziennikarz nowojorskiej gazety, ma córeczkę Maggie, którą do tej pory zajmowała się jego była żona. Pewnego ranka mama dziewczynki oddaje ją pod opiekę ojcu. Jack dostaje telefon do Melanie, której syn chodzi z Maggie do klasy. Dzień, w którym dzieci jadą na klasową wycieczkę, rozpoczyna się niefortunnie - cała czwórka spóźnia się na statek. Zajęci zawodowymi problemami Jack i Melanie muszą zaopiekować się dwójką pociech.
"Szczęśliwy dzień" - Polsat, godz. 22.10

Steve Carell, Anne Hathaway i Dwayne Johnson w rolach głównych. Maxwell Smart, znany także pod kryptonimem agent 86, pracuje dla amerykańskiej agencji szpiegowskiej CONTROL, która na skutek ataku wroga zostaje zdekonspirowana. Szef wywiadu decyduje się powierzyć realizację misji ratunkowej niedoświadczonemu, za to pełnemu zapału Smartowi. Jego partnerką ma być piękna agentka 99, jedyna niezdekonspirowana pracownica operacyjna. Przed nimi wyjątkowo trudne zadanie - schwytanie członków złowrogiej organizacji o nazwie KAOS, która zagraża światu.
"Dorwać Smarta" - TVN, godz. 22.30

Jeden z najlepszych polskich filmów. Nauczyciel polskiego, 49-letni Adam Miauczyński, mieszka samotnie na jednym z szarych, anonimowych blokowisk, jakie można spotkać w każdym większym mieście. Praca w szkole i zwykłe obowiązki są dla niego prawdziwym piekłem. Ma wszelkie możliwe fobie i obsesje, a do tego nie akceptuje ani siebie, ani otaczającej go rzeczywistości. Codzienna rutyna i kontakty z ludźmi wywołują u niego napady agresji i pogłębiają frustrację.
"Dzień świra" - TVP 2, godz. 22.35

Film Piera Paolo Pasoliniego. Piękna niewolnica Zumurrud oddaje się na służbę do ubogiego młodzieńca o imieniu Nur-ed-Din. Wspólnie spędzają czas na erotycznych igraszkach. Doświadczona niewolnica z ochotą wprowadza młodego pana w arkana sztuki miłości. Wkrótce kobieta zostaje porwana przez zazdrosnego bogacza. Oblubieniec wyrusza, by ją odszukać. W trakcie długiej podróży napotyka licznych wędrowców, którzy opowiadają mu swe niezwykłe losy. Po wielu przygodach odnajduje ukochaną, która w męskim przebraniu dzierży władzę w jednym z arabskich miast.
"Kwiat tysiąca i jednej nocy" - TVP Kultura, godz. 23.10

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×