Program tv na czwartek, 05.05.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami czwartek, więc weekend coraz bliżej! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Małżonkowie George i Nina mieszkają w Kalifornii na przedmieściach Los Angeles, w dużym domu, w którym zawsze panują harmonia i spokój. Mają dwoje dzieci - syna Matty'ego i starszą, 22-letnią już córkę Annie, która właśnie wraca z Europy, dokąd wyjechała na studia. Annie zaskakuje rodzinę wielką nowiną. Okazuje się, że jest zaręczona z Bryanem MacKenzie, Amerykaninem, którego poznała we Włoszech. Wiadomość o rychłym ślubie dezorganizuje ułożone życie George'a, który nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji.
"Ojciec panny młodej" - TV 4, godz. 20.00

Abel Ferrara za kamerą. Niskobudżetowy thriller kryminalny zrealizowany przez Abla Ferrarę jest opowieścią o bossie narkotykowego gangu, który wraca do Nowego Jorku po pobycie w więzieniu. Obsesyjnym celem handlarza staje się odzyskanie dawnej pozycji oraz konsolidacja gangsterskiego imperium. Nie jest dla niego ważne, jak potężne siły zamierza przeciwstawić mu nowojorska policja. Rozpoczyna się wojna.
"Król Nowego Jorku" - TVP Kultura, godz. 20.20

Klasyka kina. Rocky Balboa niespodziewanie stanął przed szansą, która zadecydowała o jego dalszej karierze. Ten mało znany bokser z Filadelfii zmierzył się z mistrzem świata wagi ciężkiej Apollo Creedem. Spotkanie zakończyło się wprawdzie jego porażką, ale zszedł z ringu jako moralny zwycięzca. Zdobył uznanie i rozgłos, zaimponował światu uporem i odwagą. Rocky'emu nie dość jednak takiej sławy. Marzy mu się mistrzostwo. Tymczasem jego lekarz ostrzega, że poważna kontuzja może spowodować trwałe kalectwo.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Rocky II" - TVP 2, godz. 20.40

Matthew McConaughey w roli głównej. Steve Addington jest żywą legendą w świecie surfingu. Utrzymuje się głównie dzięki sponsorom. Kiedy jego kontrakt zostaje przejęty przez biznesmena Eddiego Zarno, Addington musi spełnić dodatkowe wymagania - ma wziąć udział w reality show. Jest niechętny temu pomysłowi, ale okoliczności zmuszają go do przyjęcia propozycji. Postanawia zmierzyć się z niecodziennym wyzwaniem, starając się przy tym zachować dobre imię.
"Surfer" - Stopklatka TV, godz. 22.25

Jean Reno w roli głównej. Żona urzędnika francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych cierpi na halucynacje, ma napady amnezji i traci kontakt z rzeczywistością. Wydaje jej się, że świat jest mistyfikacją, a jej mąż - oszustem. Tymczasem w tureckiej dzielnicy dochodzi do serii morderstw na kobietach. Sprawę trzech zamordowanych Turczynek prowadzi kapitan paryskiej policji Paul Nerteaux. Pomaga mu Jean-Louis Schiffer, który służy za przewodnika. Trafiają oni do organizacji tureckich nacjonalistów, którzy dążą do przywrócenia starego porządku i dawnych granic.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
'Imperium wilków" - TVN, godz. 22.30

Sara Matthews pochodzi z małego miasteczka w stanie Iowa. Dziewczyna rozpoczyna studia w szkole w Los Angeles. Szybko poznaje Stephena oraz imprezowiczkę Tracy. Jej współlokatorka, Rebecca, też robi na niej dobre wrażenie. Jest miła, bardzo pomocna i gotowa dzielić się wszystkim. Tracy ma przeczucie, że Rebecca skrywa w sobie jakąś mroczną tajemnicę. Mówi o tym Sarze. Niedługo potem ludziom z bliskiego otoczenia Sary zaczynają przytrafiać się złe rzeczy.
"Współlokatorka" - Polsat, godz. 23.25

Becca Crane przeprowadza się do prowincjonalnego miasteczka Sporks. Ma zamieszkać z ojcem, szeryfem Frankiem. Gdy w okolicy dochodzi do morderstw, podejrzenia padają na rodzinę Kardashianów. W szkole Becca zaprzyjaźnia się z kilkoma osobami, lecz jej uwagę przyciąga bladolicy Edward Sullen, który pewnego dnia ratuje ją od śmierci pod kołami jeepa. Czarujący wybawca ostrzega dziewczynę, by się w nim nie zakochała. Becca dochodzi do wniosku, że Edward jest członkiem boysbandu. Wkrótce chłopak wyprowadza ją z błędu, zdradzając, że jest wampirem.
"Wampiry i świry" - TVP 1, godz. 23.55

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×